1

@Hiacynk nie pasuje mi do tej listy Gulacsi

0

@DaPi Wejdź na pepper.pl i może znajdziesz tam okazję, niekiedy z niemieckich amazonów po 600 zł idzie złapać. Jeśli się nie mylę warto wziąć One S, bo zasilacz jest już wbudowany w konsole, a mimo tego konsola jest dużo mniejsza od One

2

@DaPi w tej cenie wyrwiesz nowego One S, a może w górnej granicy złapiesz z wejściem na płyty

0

@KrystianR Zastanów się czy jesteś mocny w uczeniu się na tak zwaną blachę

0

Ale mi się gęba cieszy jak oglądam wywiad z Jankosem i Perkzem :D

5

Brawo Gamers2!
GG WP

1

@Bykunn mi tam się podoba :D

0

@codemat no chyba właśnie teraz mają problem z połączeniem jak wczoraj...
Edit: druga mapa się zaczęła

0

@Bykunn zdecydowanie

1

Zapraszam na wiosenny finał Mistrzostw Europy w League of Legends LEC
Fnatic vs G2
Jednocześnie z wielką przyjemnością daje wiadomość, że polski jungler Jankos został drugi raz z rzędu najlepszym zawodnikiem splitu!

0

@Bykunn Drobiazg ;)

1

Zapraszam na półfinał mistrzostw Europy w League of Legends LEC
G2 vs Mad Lions

2

@Danny Gaucho koszulka Barcy mam takie etui na telefon :D

0

@ranger3120 Profesor chyba wie co mówi

0

@Pogba Za to emeryci dostaną, na dodatek gdy już się będzie wydawało, że udało się jakoś przystopować koronawirusa to po 10 maja będziemy mieli konkretny nawrót...

0

@ksobi można powiedzieć, że witał się z gąską

0

Ale Messi był blisko przed chwilą..

0

@DaPi nawet nie wiem czy już wtedy żony nie pocałował

3

@kubix05 Choć mniej zdrowa od zwykłej to uwielbiam białą.

1

@Cochise Wesołych :D

4

Tak na dobranoc o najlepszym kapitanie w historii Barcelony:


2

@Douglasinho miałem podobnie, do tej pory darze wielka sympatią Davida Ville

3

@l0Messini cała ta telewizja to jedna wielka propaganda...

3

@jeyx77x Krążą pogłoski, że na witrynie google.pl coś wiedzą, ale nie wiem czy to nie fake

0

@tobiasson92 to tylko czysto hipotetyczne rozważania :D

0

Nie uważacie, że czas świat wielkanocnych wraz z wielkim tygodniem byłby najlepszy, żeby definitywnie wszystko zamknąć i całkowicie zakazać wychodzenia z domu. Przeważnie wszyscy Polacy robią wtedy duże zapasy, jak to wyniki z naszej obfitej gościnności i można powiedzieć, że jedzenia to może i by wystarczyło na 2 tygodnie.

0

@NGTRX Aaa tam na boiska w B klasie w mecze wchodzi się z tak zwanego marszu i na takich kartofliskach, że się w pale nie mieści. Bez żadnych treningów kondycyjnych i gramy. Prawda jest taka, że kto ma złapać kontuzję i tak ją złapię...

1

@Kwiatek67 Zdaje się na Xboxie możesz nawet grać ze wsteczną kompatybilnością

0

@dafik85 Jeszcze nikt tutaj o tym nie pisał, ogólnie chyba nigdy

0

@puyol_presidend5 Cambiasso

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?