PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hiacynk nie pasuje mi do tej listy Gulacsi
0
@DaPi Wejdź na pepper.pl i może znajdziesz tam okazję, niekiedy z niemieckich amazonów po 600 zł idzie złapać. Jeśli się nie mylę warto wziąć One S, bo zasilacz jest już wbudowany w konsole, a mimo tego konsola jest dużo mniejsza od One
2
@DaPi w tej cenie wyrwiesz nowego One S, a może w górnej granicy złapiesz z wejściem na płyty
0
@KrystianR Zastanów się czy jesteś mocny w uczeniu się na tak zwaną blachę
0
Ale mi się gęba cieszy jak oglądam wywiad z Jankosem i Perkzem :D
5
Brawo Gamers2!
GG WP
1
@Bykunn mi tam się podoba :D
0
@codemat no chyba właśnie teraz mają problem z połączeniem jak wczoraj...
Edit: druga mapa się zaczęła
0
@Bykunn zdecydowanie
1
Zapraszam na wiosenny finał Mistrzostw Europy w League of Legends LEC
Fnatic vs G2
Jednocześnie z wielką przyjemnością daje wiadomość, że polski jungler Jankos został drugi raz z rzędu najlepszym zawodnikiem splitu!
0
@Bykunn Drobiazg ;)
1
Zapraszam na półfinał mistrzostw Europy w League of Legends LEC
G2 vs Mad Lions
2
@Danny Gaucho koszulka Barcy mam takie etui na telefon :D
0
@ranger3120 Profesor chyba wie co mówi
0
@Pogba Za to emeryci dostaną, na dodatek gdy już się będzie wydawało, że udało się jakoś przystopować koronawirusa to po 10 maja będziemy mieli konkretny nawrót...
0
@ksobi można powiedzieć, że witał się z gąską
0
Ale Messi był blisko przed chwilą..
0
@DaPi nawet nie wiem czy już wtedy żony nie pocałował
3
@kubix05 Choć mniej zdrowa od zwykłej to uwielbiam białą.
1
@Cochise Wesołych :D
4
Tak na dobranoc o najlepszym kapitanie w historii Barcelony:
2
@Douglasinho miałem podobnie, do tej pory darze wielka sympatią Davida Ville
3
@l0Messini cała ta telewizja to jedna wielka propaganda...
3
@jeyx77x Krążą pogłoski, że na witrynie google.pl coś wiedzą, ale nie wiem czy to nie fake
0
@tobiasson92 to tylko czysto hipotetyczne rozważania :D
0
Nie uważacie, że czas świat wielkanocnych wraz z wielkim tygodniem byłby najlepszy, żeby definitywnie wszystko zamknąć i całkowicie zakazać wychodzenia z domu. Przeważnie wszyscy Polacy robią wtedy duże zapasy, jak to wyniki z naszej obfitej gościnności i można powiedzieć, że jedzenia to może i by wystarczyło na 2 tygodnie.
0
@NGTRX Aaa tam na boiska w B klasie w mecze wchodzi się z tak zwanego marszu i na takich kartofliskach, że się w pale nie mieści. Bez żadnych treningów kondycyjnych i gramy. Prawda jest taka, że kto ma złapać kontuzję i tak ją złapię...
1
@Kwiatek67 Zdaje się na Xboxie możesz nawet grać ze wsteczną kompatybilnością
0
@dafik85 Jeszcze nikt tutaj o tym nie pisał, ogólnie chyba nigdy
0
@puyol_presidend5 Cambiasso