0

@puyol_presidend5 Cambiasso

3

@kubix05 Nostalgia strasznie :D

0

@codemat akurat dostał ciężką piłkę, gdyby dostał Leo albo Neymar to może by obrócili na zwodzie gościa

0

@COU_11 Premiera w kwietniu, życzymy powrotu do zdrowia :D

0

@Krzywy95 Kolega to się widzę zna :D

0

Fantastycznie dzisiaj nasi grali, ciekawe kogo wylosujemy w piątek :D

0

@barcelonaLM jak wiarygodne źródło?

0

@bixmix Wystarczy, że światowa organizacja zdrowia wie, niżeli mi zwykli śmiertelnicy...

0

Pytanko do wspaniałej społeczności:
Wzięlibyście Pedro za darmo na zmiennika?

0

@Kamiloza91 Under w lidze rosyjskiej, a w tureckiej obie strzelą

0

@BarcaInfo fajną pakę bliskich emerytury piłkarzy mają tam w Sao Paulo :D

0


( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@dontripe co na to Liverpool?

0

@tristan87 Wg. mnie oczywisty karny, ręka w polu bramkowym.

0

Marciniak dyktuje karnego, którego wykorzystał K. Havertz. 0:1 Leverkusen

0

@barteggg08 mistrzostwo świata :D

1

@BarcaInfo Another chapter in the incredible story of this little man

1

@Kwiatek67 Do gry w fife xbox wystarczy, tym bardziej jest dużo tańszy. Możesz nawet pokusić się o One X.

1

2

@beznicku1000 no wiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Nano22 podobno anglicy tak często mówią

3

@qbsonFCBarca jak złapie jeszcze jednego to wylatuje :D

0

@damianex10 Akurat tego nie oglądam :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jak pewna seria na YouTube "Widzę głosy" przedstawiam znany głos z Eurosportu:
Jak wygląda Edward Durda


0

@Pilka_jest_okragla Co z tego, że jest najlepszy jak zespół gra słabo. Wolałbym, żeby zespół grał lepiej, a Messi nie ma musi być wszędzie tym najlepszym...

0

@tristan87 Niech na następny trening założy egzoszkielet i może się nie połamie :D

1

@Ziomix Prędzej powiedziałbym, że Messi wywiera presję, żeby do niego podano i chociaż nigdy tego nie mówi to w głębi siebie on dalej chce być najlepszy i mieć najwięcej goli.

3

@PatrychoO Błagam, bo AS tak napisał?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?