PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@puyol_presidend5 Cambiasso
3
@kubix05 Nostalgia strasznie :D
0
@codemat akurat dostał ciężką piłkę, gdyby dostał Leo albo Neymar to może by obrócili na zwodzie gościa
0
@COU_11 Premiera w kwietniu, życzymy powrotu do zdrowia :D
0
@Krzywy95 Kolega to się widzę zna :D
0
Fantastycznie dzisiaj nasi grali, ciekawe kogo wylosujemy w piątek :D
0
@barcelonaLM jak wiarygodne źródło?
0
@bixmix Wystarczy, że światowa organizacja zdrowia wie, niżeli mi zwykli śmiertelnicy...
0
Pytanko do wspaniałej społeczności:
Wzięlibyście Pedro za darmo na zmiennika?
0
@Kamiloza91 Under w lidze rosyjskiej, a w tureckiej obie strzelą
0
@BarcaInfo fajną pakę bliskich emerytury piłkarzy mają tam w Sao Paulo :D
0
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@dontripe co na to Liverpool?
0
@tristan87 Wg. mnie oczywisty karny, ręka w polu bramkowym.
0
Marciniak dyktuje karnego, którego wykorzystał K. Havertz. 0:1 Leverkusen
0
@barteggg08 mistrzostwo świata :D
1
@BarcaInfo Another chapter in the incredible story of this little man
1
@Kwiatek67 Do gry w fife xbox wystarczy, tym bardziej jest dużo tańszy. Możesz nawet pokusić się o One X.
1
@Deathwing112 http://nbastreams.xyz/live/3/ proszę
2
@beznicku1000 no wiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Nano22 podobno anglicy tak często mówią
3
@qbsonFCBarca jak złapie jeszcze jednego to wylatuje :D
0
@damianex10 Akurat tego nie oglądam :D
3
@damianex10 http://www.kakofonia.pl/PL/PLtele/odp.wav
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jak pewna seria na YouTube "Widzę głosy" przedstawiam znany głos z Eurosportu:
Jak wygląda Edward Durda
0
@Pilka_jest_okragla Co z tego, że jest najlepszy jak zespół gra słabo. Wolałbym, żeby zespół grał lepiej, a Messi nie ma musi być wszędzie tym najlepszym...
0
@tristan87 Niech na następny trening założy egzoszkielet i może się nie połamie :D
1
@Ziomix Prędzej powiedziałbym, że Messi wywiera presję, żeby do niego podano i chociaż nigdy tego nie mówi to w głębi siebie on dalej chce być najlepszy i mieć najwięcej goli.
3
@PatrychoO Błagam, bo AS tak napisał?