0

No i to by było na tyle

1

82 minuta, a piłkarze Lyonu dalej mają czas. Zdaje się, że Aouar tylko zasuwa na skrzydle..

1

@robsesh Dokładnie, najmniejszą szkodę w grze obronnej odniesiemy, gdy Leo będzie grał na środku ataku

35

@BarcaInfo Moim skromnym zdaniem trzeba przede wszystkim pożegnać Busquetsa i Rakitica

3

Co ten Laskowski na sędziego mówi Knoppers

1

@KamilZ sobie głupi ryj rozwalił

a nie to jakoś inaczej szło..

0

Chwycenie za mordy swiętych krów przez Koeman'a oraz program remotywacji tych "przesitowanych" to najlepsze co może nam się w tej chwili przytrafić.

0

@RonaldoR9 Trzeba ustawić do pionu gwiazdeczki i zapomnieć o tiki tace. Na pewno Koeman będzie miał większe szanse na zrealizowanie tego ze względu na swój autorytet, niż Garcia Pimienta. Futbol idzie co raz bardziej ku fizyczności.

7

@marcin000019 Oceniasz psychikę Ter Stegena po meczu z Bayernem, gdzie cała drużyna przyszła jak to zwykły polski robol odbębnić swoje za najniższą krajową i opuścić miejsce pracy?

1

Według mnie powinniśmy pozbyć się Busquetsa, Rakitica i ewentualnie Vidala.
Co do Neto to uprzedzam wszystkich, że nie możemy być miesiąc z bramkarzem z drużyny rezerw, więc Brazilijczyk musi zostać...
W miarę możliwości ściągnąć VDB i przede wszystkim przestawić Messiego na cofniętego napastnika, żeby nie było po nim tak widocznych braków w obronie. (i tak będzie biegał gdzie mu się podoba)
Na skrzydłach do dyspozycji Fati i Trincao, szklany Dembele (dlatego wymieniony dopiero 3) i w razie czego może tu nawet zagrać Semedo.

0

@szymon6847 No chyba tylko Rafinha byłby w stanie go przekonać, jeżeli uwierzy w plan Koeman.

1

@qbsonFCBarca Zdaje się, że nie musi, ale zapewne tak zrobi

5

@BarcaInfo Wymieńmy go za Suareza i obie strony będą zadowolone :D

0

Trochę szkoda tego Szachtaru, no ale cóż taki jest futbol.

0

@Transu96 Messiego najchętniej wstawiłbym na atak z Griezmannem, gdyż i tak często się nie wraca i człapie. Natomiast problem jest taki czy ktoś będzie mu w stanie dostarczyć piłkę..

0

Co powiecie na takie coś?
Układane z tych piłkarzy, których mamy
https://www.buildlineup.com/shared/5f3a59e54e5ac404cc46eb0c

0

@Ratamahatta 4-4-1-1?

0

@Risp Zapewne motywatorzy mają jakieś lepsze metody niż te, które siedzą w mojej głowie. Chodzi mi o stopniowe wdrażanie w mentalność zwycięzcy, wolę walki. Sprawić aby drużyna bardziej zżyła się ze sobą tak aby jeden za drugim poszedł w ogień.

3

W trakcie presezonu nasi zawodnicy oprócz solidnych treningów przygotowania fizycznego, powinni mieć utworzony specjalny program motywacyjny, który sprawiłby żeby im się chciało coś robić oraz zjednoczyć drużynę, aby każdy biegał za drugiego w przypadku niepowodzenia poprzednika.

2

@Mazi Niestety też zdążyłem się już przyzwyczaić. Poza tym w życiu są ważniejsze rzeczy niż piłka nożna

0

To nawet nie chodzi o taktykę, ale jeżeli Koeman będzie w stanie twardo postawić swoje zdanie i sprzeciwić się gwiazdom to wyjdzie to nam na dobre.

2

@Thomas99PL ja to chciałem, żeby Lewy chociaż hat tricka ustrzelił. Oby Lyonowi wsadził minimum 2 i niech zdetronizuje rekord Grzmota

7

1

@ronni37 pewnie jakieś Xiaomi

0

Przyszły prezydent powinien starać się zatrudnić Puyola jako asystenta trenera lub do przygotowania mentalnego

0

@kkbarca Widząc jaki syf jest w klubie, żaden taki zawodnik nie będzie chciał do nas przyjść...

0

Valverdyzm pełną gębą, gra na stojąco, zero zaangażowania w oczekiwaniu, że wyniki przyjdą same... Niestety...

0

@pauletaa planuje zamówić z Chin replikę drugiego kompletu

0

@Kamilos84 Niestety, ale Bundesligę stać, żeby grały w niej nawet 24 zespoły, a mają ich tylko 18...

1

@VamosRakieta Pozdrawiam Pana Rakiticia :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?