PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
G2 vs Fnatic już za chwilę !!!
0
Zapraszam na Wielki Finał europejskich rozgrywek League of Legends. Starcie pomiędzy najlepszymi drużynami w historii Europy czyli:
G2 Esports vs Fnatic
Obie drużyny mają po 7 tytułów mistrza Europy, która wyjdzie na samodzielne prowadzenie?
Start o 17:00 :D
1
@Napoleon_I Być może też poziom innych drużyn w Europie wzrósł, jednak bardziej prawdopodobna jest Twoja wersja. Możliwe, że skończy się całkowitą dominacją Chin. Z drugiej strony G2 jako nieliczni mają niesamowite zgranie w teamfightach, a to się liczy na takich turniejach.
2
@GIGAKOKS Może być 3:0 na G2, bo wyciągną wnioski, ale z miłą chęcią obejrzę jakieś 3:2. Kibicuje oczywiście ekipie Jankosa :D
3
@myscooter No było blisko, miałem ciary. Na szczęście dobrze się skończyło dla Marcinka i jego drużyny :D
7
Po fantastycznej serii G2 pokonuje Rogue 3:2 i jutro zmierzy się z Fnatic w finale EU Ligi Legend!
0
@FCBKasza i was born to love u
2
Juventus to też dziadków lubi kupować na atak, ciekawe jak to będzie z Suarezem.
2
@Tridente2015 Otóż to, na szczęście od października powrót na studia :D
2
Jeżeli kogoś interesuje to za chwilę startują G2 vs Rogue w Ligę Legend. Biją się o finał mistrzostw EU.
0
@Aaron10 @ElKamil amazon xD
2
@amanter Ta, bo Koeman to nawet TV w domu nie ma xD
0
Za 11 min kończę robotę, jakie to będzie uczucie.
0
@KuntaKinte Według mnie przy potężnym rygorze treningowym i żywieniowym jest to możliwe w pół roku, na dodatek piłkarze posiadają takie możliwości . Druga sprawa na jednym zdjęciu na luzie na drugim spięty.
1
@kingorbit Ja dopiero od 18 :/
0
@Tomo1989 Aktualnie najgorsza
0
@Marik1234 Nie chce usprawiedliwiać Leo, ale nie sądzisz chyba, że prowadzenie otwartej wojny z zarządem jako zawodnik jest ciężką decyzją, praktycznie niespotykaną.
0
Pierwsze słowa: Wszyscy na wotum nieufności
8
https://x.com/i/status/1301903201910878209
Big czrabel
2
@Derean Reżyserem Pique i Griezmann
1
@Kwiatek67 Najgorsze, że następnym kapitanem jest Busquets, ale zdaje się, że Koeman nie pozwoli, żeby grał za dużo. Powinna trafić do Pique, kolejnym w kolejce musi być Mats.
0
Teraz tylko Kuman musi porządnie przylać w dupe naszemu kapitanowi, żeby chodził jak w zegarku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@ElTomas Transfery transferami, zobaczymy czy wyniki będą.
1
@NeroTFP Też uwielbiam Anne, nawet jedną piosenkę ma o Barcelonie :D
0
@kaamil1910 Szkoda, że 95 % piłkarzy nie chce przyjść do tego bajzlu.. Na dodatek Havertz by się u nas dublował z Cou, Griezem czy Messim.
2
@klopx Głodnemu chleb na myśli :D
4
Napastnicy Hiszpanii to chyba się czują jakby wybiegli na boiska ekstraklasy
1
Teraz ładnie się złożył, no ale cóż, nie tym razem
0
Jak tam nasz zbudowany jak rama od kolarzówki defensywny pomocnik? Dopiero włączyłem...
0
@IronSanHybrid Niezły z niego Muchomor