0

@Adamski69 Comeback z 3:1 na 3:4 stał się faktem :D

0

@Deathwing112 nic nie wskazuje, żeby wygrali

0

@justfootball Gracias compañeros

0

@justfootball Oznacz i mnie przyjacielu

5

@IronSanHybrid Dobrze, że tej policjantki nie trafił czysto, bo to mogło się skończyć nokautem.

1

@MrCules Takie same stacje co zeszłego sezonu ...

0

Co piłę dał, szkoda że spalony...

0

Magia, ale 10 razy lepiej to się ogląda

0

Wydaje się, że Koeman poczuł się odpowiedzialny do prowadzenia Barcelony. Jakie inne przesłanki sprawiły, że trener zostawia dobrze prosperującą Holandię, dla Barcelony w której jest większy bajzel niż w polskim rządzie. Widocznie Ronald poczuł, że musi przejąć spuściznę po Cryuffie i wyjść z tego z twarzą. Oby mu się udało!!!

8

@Comentateiro Bus cats

0

Może tak Cou zagra z 8 na plecach?

3

Jeszcze tylko 9 godzin i fajrant xD

2

0

@pauletaa poszło

11

Zakupiłem na allegro naszą koszulkę wyjazdową z wyszywanym herbem i logo nike. Kosztowała niemal 130 zł z przesyłką i dla kogoś kogo podobnie jak mnie nie stać na wydanie większej ilości pieniędzy polecam. Szerszą ocenę mogę jedynie wstawić za jakiś czas.
https://zapodaj.net/6dceef6728fa5.jpg.html

0

@Katalończyk 99 Jak sik pająka, dobra chłopaki trzeba iść pracować :/

0

@Rust_Cohle Cienki jak dupa węża albo zbudowany jak rama od kolarzówki

1

@NaFazieHitman O tej godzinie raczej ciężko, ale zielone zawsze spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Żarty o lekarzach, babach i żabach
La Rambla: https://i.ytimg.com/vi/eVFd46qABi0/hqdefault.jpg

1

@BarcaInfo Spostrzegawczy Ci dziennikarze, po ch... nie ma co....

0

@Triv44 Kurde przydałoby mi się takie coś, bym sobie został w robocie na pół etatu :D

11

@BarcaInfo a to wszystko za kadencji Bartomeu

0

@masq Szczerze szkoda się tym denerwować, bo mimo wszystko, że większość nas jest normalna to i tak z tą pop*&#@ mniejszością nie wygra.

2

@Majki1 Witamy serdecznie przeciwnika, zaraz ktoś Cię oprowadzi

9

@MESSIah16 Tak dobrego jak Messi prawdopodobnie nie zobaczymy w tym stuleciu. Z Ansu wszystko stoi na dobrej drodze, żeby stał się gwiazdą tego zespołu!

0

Gra Fatiego przypomina magię Neymara :D

0

Dzieje się to czego się spodziewałem, pomimo picku Caitlyn Fnatic, G2 idzie po 3:0

3

Niesamowicie skillowo zagrane, szczególnie przez Capsa i Jankosa

0

Co tu się od G2zowało :D

1

@Mario96w Świetna gra, chociaż G2 powinno skończyć szybciej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?