PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arkon Można się pokusić o stwierdzenie, że nawet i na gołe pieści. Straszny downgrade...
0
Ale kozak!
0
@kiper09 Nazario nie ma wcale..
2
Wydaje mi się, ale bramkarz dał dupy strasznie. Brawo Lech!
4
Cristiano kontra Messi :D
1
@jedrek7000 Z jednej strony nie wiem czy jeden wygrany wysoko mecz to jakiś wyznacznik. Z drugiej strony to tylko Huesca, jednak chyba warto zaryzykować.
0
Nie można nikomu wierzyć, ale jakby rzeczywiście go chcieli to bym go puścił. Zawodnik nie dość, że miał swoje szanse, łamie się kilka razy w roku, a na dodatek ma za małą głowę do dużej kariery. W dobrych pieniądzach niech idzie.
0
@cules100pro Dramat, ale turniej międzynarodowy sprawił, że zesrali się metr przed kiblem
34
To nieźle XD
https://zapodaj.net/images/71827d4b57185.png
1
Coutinho swoimi zrywami i grą na jeden kontakt klasa. Tak luźno grającego zawodnika dawno u nas nie widziałem.
1
Messi to chce chyba tyle samo strzelić goli co Suarez, przynajmniej 2
0
Coutinho niesamowicie pracuje w odbiorze, Roberto także dużo biega, szczególnie pokazuje się na skrzydle do gry.
0
Bardzo dobrze ta bramka wpłynie na Messiego, oby tak dalej!
0
Coutinho jak ty mi teraz zaimponowałeś !
3
@nelson25 Ja Cię proszę, oprócz Realu i nas nikt nie jest w stanie grać regularnie w lidze. No może jeszcze Atletico, ale wcale nie wróże im top 2.
0
@PrinceDamon No ale tak to wygląda xD, tylko Hajto delirka trochę :D
4
Nie dziwie się, że Messi tak pożegnał Suareza. W końcu żyli jak rodzina, a jak trzeba się rozstać z kimś bliskim to właśnie tak bywa, stąd zrozumiałe łzy Luisa (również w kontekście pożegnania Barcelony). Natomiast to, że mieli w klubie warunki podyktowane głównie pod siebie to już swoją drogą...
0
Boston się utrzymał, Tampa prowadzi już 3:1. Bardzo dobrze się to zapowiada, oby obie drużyny wygrał :D
2
@PatrychoO Podejrzewam, że z Gimenezem, chociaż trochę różnica wieku jest.
5
@NeroTFP Ty nadal wierzysz w te Koronawirusy, że tacy ludzie jeszcze są...
( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jeżeli kogoś interesuje to w właśnie w fazie Play-in Mistrzostw Świata League of Legends, amerykański zespół Team Liquid podejmuje europejskie Mad Lions.
0
Batko Moska Bonoooo
0
@kkbarca Dobre :D
3
Crakitic karny, o mamo @VamosRakieta
0
Podoba mnie się ta Sewilla, odwaznie wyszli :D
2
@Mario96w Dokładnie, niech się Rakitic cieszy
3
@4drian0 Dzięki, że mnie wspierasz bracie
4
Jeszcze 2h i fajrant, ale najpierw droga autobusem i powrót około 18. Ogarnąć się i można zasiąść do Superpucharu Europy.
0
@szela1899 Przecież tutaj spuszczają się na info z każdej gazety