0

@Arkon Można się pokusić o stwierdzenie, że nawet i na gołe pieści. Straszny downgrade...

0

Ale kozak!

0

@kiper09 Nazario nie ma wcale..

2

Wydaje mi się, ale bramkarz dał dupy strasznie. Brawo Lech!

4

Cristiano kontra Messi :D

1

@jedrek7000 Z jednej strony nie wiem czy jeden wygrany wysoko mecz to jakiś wyznacznik. Z drugiej strony to tylko Huesca, jednak chyba warto zaryzykować.

0

Nie można nikomu wierzyć, ale jakby rzeczywiście go chcieli to bym go puścił. Zawodnik nie dość, że miał swoje szanse, łamie się kilka razy w roku, a na dodatek ma za małą głowę do dużej kariery. W dobrych pieniądzach niech idzie.

0

@cules100pro Dramat, ale turniej międzynarodowy sprawił, że zesrali się metr przed kiblem

34

1

Coutinho swoimi zrywami i grą na jeden kontakt klasa. Tak luźno grającego zawodnika dawno u nas nie widziałem.

1

Messi to chce chyba tyle samo strzelić goli co Suarez, przynajmniej 2

0

Coutinho niesamowicie pracuje w odbiorze, Roberto także dużo biega, szczególnie pokazuje się na skrzydle do gry.

0

Bardzo dobrze ta bramka wpłynie na Messiego, oby tak dalej!

0

Coutinho jak ty mi teraz zaimponowałeś !

3

@nelson25 Ja Cię proszę, oprócz Realu i nas nikt nie jest w stanie grać regularnie w lidze. No może jeszcze Atletico, ale wcale nie wróże im top 2.

0

@PrinceDamon No ale tak to wygląda xD, tylko Hajto delirka trochę :D

4

Nie dziwie się, że Messi tak pożegnał Suareza. W końcu żyli jak rodzina, a jak trzeba się rozstać z kimś bliskim to właśnie tak bywa, stąd zrozumiałe łzy Luisa (również w kontekście pożegnania Barcelony). Natomiast to, że mieli w klubie warunki podyktowane głównie pod siebie to już swoją drogą...

0

Boston się utrzymał, Tampa prowadzi już 3:1. Bardzo dobrze się to zapowiada, oby obie drużyny wygrał :D


2

@PatrychoO Podejrzewam, że z Gimenezem, chociaż trochę różnica wieku jest.

5

@NeroTFP Ty nadal wierzysz w te Koronawirusy, że tacy ludzie jeszcze są...


( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jeżeli kogoś interesuje to w właśnie w fazie Play-in Mistrzostw Świata League of Legends, amerykański zespół Team Liquid podejmuje europejskie Mad Lions.

0

Batko Moska Bonoooo

0

@kkbarca Dobre :D

3

Crakitic karny, o mamo @VamosRakieta

0

Podoba mnie się ta Sewilla, odwaznie wyszli :D

2

@Mario96w Dokładnie, niech się Rakitic cieszy

3

@4drian0 Dzięki, że mnie wspierasz bracie

4

Jeszcze 2h i fajrant, ale najpierw droga autobusem i powrót około 18. Ogarnąć się i można zasiąść do Superpucharu Europy.

0

@szela1899 Przecież tutaj spuszczają się na info z każdej gazety

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?