2

Jeszcze tylko 6h roboty i będzie można katować oczy naszą grą na wyjeździe vs autobus Valladolid.

1

@Jarema2000 Przede wszystkim odpuść temat pomagania tak jak to ktoś już napisał. Powinieneś sobie odpuścić, bo możesz się zawieść na tym później. Najlepiej całkiem urwać kontakt, usunąć ze znajomych, żeby jak najszybciej zapomnieć.

0

@AlwaysBlaugrana Stracił najlepszego kumpla, podejrzewam że wróci do swojego wcześniejszego najlepszego kumpla.

1

@VamosRakieta Na stronie Sevilli byś wygrał

1

@marcin62 Ja zaś jadę z bananem na twarzy na pierwszą, tym bardziej po ponad miesiącu nocek.

1

@FC1899Barca Ten moment musiał nadejść, wiecznie się nie da wygrywać. Na dodatek wydaje się, że Messi też powoli się kończy...

2

@TheNekro94 Prawdopodobnie Laporta wygrał wybory

1

@zodiak_10 Setien to może startować do nagrody najlepszego farmera w Hiszpanii

1

https://www.dieroten.pl/art/show/the-best-fifa-football-awards-2020/37737
Na stronie Bayernu nie są aż tak zdziwieni jak u nas

0

Marcin Brejniak
Dzień dobry

2

@fart Możesz, podobnie się robi gdy się zwraca paczkę z zalando. Najlepiej jednak przedzwoń na infolinię przewoźnika.

2

Neymar prawdopodobnie znowu wypadnie na dłuższy czas...

0

@Pilka_jest_okragla Nawet Xavi nie uratuje naszej sytuacji, jedyna osoba, która miałaby szansę odbudować Barcelonę jest Klopp, może Nagelsmann chociaż Messi to nigdy go nie posłucha.

2

@ranger3120 Wczoraj miałem wolne to grałem w Twierdzę do 4 nad ranem, dziś jeszcze 1h pracy i do domu. Nie mogę się doczekać dniówek...

1

Półtorej godziny i fajrant

1

Jest i Brejniak

0

@karlu105 Jeśli jesteś odważny to załóż sobie na 3 bukach, Fortuna, Betfan, Betclic. Pograsz za hajs z bonusów zamiast swój, sprawdzisz czy Ci to leży i czy przede wszystkim sens jest grać za swoje i czy będziesz wygrywał.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Abuk Chciałem wejść na La Ramble i od razu o tym napisać, ale widzę uprzedziłeś mnie. Jedziemy po Worlds:D

0

Ludziska drobna prośba,
w miarę waszych możliwości, proszę o drobne wsparcie dla mojego klubu sportowego z mocnej B(klasy)undesligi. Zbieramy na dach nowej szatni.
https://zrzutka.pl/pkcnzt?utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=sharing_button
Z góry dzięki i przepraszam za spam ( może się pojawić jeszcze kilka razy)

1

@matirix20 czym się

4

Komentarz usunięty

0

@TheEvilmaster85 Ile jesteś w stanie wyłożyć?

11

@RIP_IABC Chyba 2 Sasiny

2

@Dembouz1899 proponuję już założyć zrzutkę pieniężną

0

Według google Trump już przegrywa w Georgii, więc zdaje się, że to jego koniec...

0

Busquets złamany piszczel

1

@Klaudix Polsat ma ligę holenderską, a że uważają się za ekspertów to wymawiają De Jon, gdyż G w holenderskim jest nieme.

0

2

Za 10 godzin koniec roboty, miłego dnia wszystkim :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?