0

@MaTt_BarcaFan bardzo go brakuje do spółki z De Jongiem, no szkoda tej "kontuzji"

0

@pawelfcb2010 Uwaga strzelam:
Adam Małysz, Primoż Peterka, Matti Nykaenen

0

Do kiedy ma potrwać absencja Arthura?

8

Toni Trent Kroos Alexander Arnold

4

Niewierny w domu Pana!


Kultowy tekst :D

0

@Kajtek77 za młodego się oglądało to całe WWE, ale teraz jak człowiek na to spojrzy to dramat. Ale dla niektórych to fajna rozrywka

0

Kto by pomyślał, że Leeds gra ładniejszą piłkę niż nasza Barcelona :/

0

@BarcaInfo uwielbiam ten filmik, a szczególnie orgazm drugiego komentatora XD

8

@Danny Gaucho Koncentrao

0

@Chinaski Jeżeli miałbyś możliwość zarabiać więcej to rozumiem, że chętnie byś zrezygnował z dodatkowych pieniędzy? Czy zżycie się z użytkownikami strony to jakiś spadek poziomu portalu? Wiadomo Polak zagląda w kieszeń kogoś, niżeli własną...

0

@SeeleyBooth Zgniecie nas rzeczywistość

0

@puyol_presidend5 Zależy jakie to Ps4 slim, pro etc.

0

@Hushovt i tak trafiła nam się ładna generacja, patrząc na ostatnie 20 lat skoków

0

@Hushovt jeśli dobrze pamiętam to Kubacki jest tylko rok młodszy od Stocha?

3

@Hiacynk Stosownie więc będzie zmienić tytuł na "lista środkowych napastników"

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Sprzedajemy Arturito i wielkie objawienie Puiga...
Dobrze, że za marzenia.....

4

@Janiama Janiama i Lewy

0

@fajniag to jest jakieś prowo czy Ty na serio piszesz "we fifie"

1

@Mazeri sen drogi przyjacielu, a wcześniej wyjście na spacer i kąpiel

0

@FDJ żeby czasem nie poszedł w 3 remontady przeciwników z rzędu....

1

@AllBundy kurierem powinno przyjść, na pocztę nie licz. Polecam jeszcze paczkomaty

0

@4drian0 za gruby ten głos taki, trochę jak jakiegoś wielkiego potwora :D

1

Czy tylko ja uważam, że dubbing Geralta to dramat?

0

Mam wrażenie, że gdybyśmy mieli świetnego motywatora zamiast trenera to gra wyglądała by znacznie lepiej...

0

@kerouac ja zagrałem 4 w pierwszej połowie dla Monachium, z reguły w pierwszych polowach biją po 5-8 rogów 8 później trochę ta tendecja spada

0

@kerouac Druga sprawa, zobaczyłem na szybko w ostatnich 10 meczach pomiędzy Koeln i Werderem 3 i więcej bramek padło tylko 2 razy.
Polecam grać rogi Bayernu

1

@kerouac Getafe może być ciężko

3

@parpe dziecinada trochę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?