PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MaTt_BarcaFan bardzo go brakuje do spółki z De Jongiem, no szkoda tej "kontuzji"
0
@pawelfcb2010 Uwaga strzelam:
Adam Małysz, Primoż Peterka, Matti Nykaenen
0
Do kiedy ma potrwać absencja Arthura?
8
Toni Trent Kroos Alexander Arnold
4
Niewierny w domu Pana!
Kultowy tekst :D
0
@Kajtek77 za młodego się oglądało to całe WWE, ale teraz jak człowiek na to spojrzy to dramat. Ale dla niektórych to fajna rozrywka
0
Kto by pomyślał, że Leeds gra ładniejszą piłkę niż nasza Barcelona :/
0
@BarcaInfo uwielbiam ten filmik, a szczególnie orgazm drugiego komentatora XD
8
@Danny Gaucho Koncentrao
0
@Chinaski Jeżeli miałbyś możliwość zarabiać więcej to rozumiem, że chętnie byś zrezygnował z dodatkowych pieniędzy? Czy zżycie się z użytkownikami strony to jakiś spadek poziomu portalu? Wiadomo Polak zagląda w kieszeń kogoś, niżeli własną...
0
@SeeleyBooth Zgniecie nas rzeczywistość
0
@puyol_presidend5 Zależy jakie to Ps4 slim, pro etc.
0
@Hushovt i tak trafiła nam się ładna generacja, patrząc na ostatnie 20 lat skoków
0
@Hushovt jeśli dobrze pamiętam to Kubacki jest tylko rok młodszy od Stocha?
3
@Hiacynk Stosownie więc będzie zmienić tytuł na "lista środkowych napastników"
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Sprzedajemy Arturito i wielkie objawienie Puiga...
Dobrze, że za marzenia.....
4
@Janiama Janiama i Lewy
0
@fajniag to jest jakieś prowo czy Ty na serio piszesz "we fifie"
1
@Mazeri sen drogi przyjacielu, a wcześniej wyjście na spacer i kąpiel
0
@FDJ żeby czasem nie poszedł w 3 remontady przeciwników z rzędu....
1
@AllBundy kurierem powinno przyjść, na pocztę nie licz. Polecam jeszcze paczkomaty
0
@4drian0 za gruby ten głos taki, trochę jak jakiegoś wielkiego potwora :D
1
Czy tylko ja uważam, że dubbing Geralta to dramat?
0
Mam wrażenie, że gdybyśmy mieli świetnego motywatora zamiast trenera to gra wyglądała by znacznie lepiej...
0
@kerouac ja zagrałem 4 w pierwszej połowie dla Monachium, z reguły w pierwszych polowach biją po 5-8 rogów 8 później trochę ta tendecja spada
0
@kerouac Druga sprawa, zobaczyłem na szybko w ostatnich 10 meczach pomiędzy Koeln i Werderem 3 i więcej bramek padło tylko 2 razy.
Polecam grać rogi Bayernu
1
@kerouac Getafe może być ciężko
3
@parpe dziecinada trochę