PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Ustawione jak karne z Portugalia, przełanczaj Halyna
1
Kurde jednak nie umieją w to grać nasi...
0
@Coutinho007 możliwe, że nawet większe XD
5
Emocje jak na grzybobraniu
1
Kolega pyta....
10
Wspólna piosenka playback?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@sewciu50 nie mów tylko, że przez Valdka Komar nie umie kopnac obok bramkarza XD
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
Tragedia, dramat, mikser na oczy
Edit. I gol?
0
@Borry dobry ten pingwin z avataru xD
12
@jeyx77x Podobają mi się słowa z pewnego filmu, bardzo potężnego człowieka. "Nie żałuj umarłych, żałuj żywych"
0
@Jakchcesz jak drugi raz kończyłem grę, dokonałem wyborów, że to Dikstra przejął władzę. Co prawda szkoda było Rocha i Ves, ale chciałem sprawdzić jak to będzie :D
0
@ksobi ciekawe po jakim czasie zwróciłby się z koszulek? Załóżmy, że w Chinach kupią 50 mln koszulek (fani są tam trochę niespełna rozumu)
0
Pyta się czy przyjadą założyć mu kablówke?
Ehh, daj mi tego głąba...
0
@Avada Kedavra Volnera Samantu
1
@adambądkowski93 proste
0
@Allbi pewnie jakieś Xiaomi :D
0
@Mesi12 graj over pkt Giannisa i Leonarda
2
@Jacob1899fcb człowiek, który uważa się za pół Boga, a daleko mu do top 10 piłkarzy
0
@BARCA_FOR_EVER kogoś to w ogóle dziwi, zaskakuje?
1
Ale odwrót Pudziana, kto by się spodziewał :D Gratki
20
Valdek to za niedługo wymyśli taktykę, żeby dać się faulować na 16-25m, a Messi będzie tylko wykonywał wyroki
0
@kiper09 ty tylko końcówkę 1 połowy oglądałeś czy może Zenit Lipsk?
0
@ForcaMilosz różnica jednej klasy rozgrywkowej
1
@macio_944 dobra masz rację :D
0
@deyna2018 Przecież to jest niemal niemożliwe, że Barca będzie grała w LE...
9
@barcanawieki Wypowiem się, bo mam i coś o tym wiem.
Są 2 kanały Polsat Sport Premium, które transmitują non stop i są 4 kanały Polsat Sport Premium PPV, które transmitują tylko w czasie meczów
0
Są jakieś szanse, że Riqui pójdzie na wypożyczenie do Las Palmas? Chyba dobra opcja, żeby uwolnić się od rzeźników. Może by się zgrał z Pedrim :D
0
Panie Valverde... ach szkoda gadać
Szkoda strzempic ryja