PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Suzu to ja się obudziłem przed 5 po chlaniu :D często tak mam
0
Dramat, dramat i dramat. Inter gra 3 kontry i to jest groźniejsze niż wszystkie akcje Barcy... Panie Valverde : ŻENADA
1
@Suzu https://www.naturalmarket.pl/zul_m_Zestawy_Zestawy-startowe-869.html
0
@MontelQ dzięki za korekte
0
Tak sobie myślę i przychodzi mi luźna refleksja: 3 sezon Guardioli i już ta piłka staje się troszkę przewidywalna. Kolejne problemy City w tym sezonie, zobaczymy jak skończą.
0
Lewy kolejny Skill of the week będzie
0
@Barca17griezz10 ciemno się robi pora na nockę...
0
@staske ta, bo Inter gra jak Liverpool czy City...
0
@kkbarca otóż to ...
0
@Mesi12 i wzajemnie :D
0
@PeteR10 numero 2
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=OTQxMzM5NjcyMzEwNjEwMDrHg/Y0SOqA4PlF2FI
0
Macie chłopaki to sobie coś tam wygracie
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=OTQxMzM5NjcyMzE1ODkwMDrX3DTkKrbD4Qb4KcU
2
@Lamora pije wasze zdrowie chłopaki :D
0
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzMyNzU5NjcwNTg0NjQwMDq+MUD8SxMwZjqfLZM
Szczęście się na weekend trzyma. Aż się boję jak kumpel wraca w październiku i na studiach lecimy ostro :D
0
No to teraz Firpo musi się odblokować. Brawo!
0
@danio1899 spokojnie to tylko Paderborn, zobaczymy z bardziej wymagającym rywalem
0
Takie bramki to strzelają piłkarze z końca tabeli, raz na rok wejdzie. Tragedię gramy... Brawo dla Marca
0
@LloretDeMar tu raczej chodzi o koniec pracy z trenerem. To będzie zwycięstwo
0
Chukuweze 5:1, ale pewniak
1
@Kapitan hawk jeszcze Moreno walnął :D
1
@Kapitan hawk @Rudi35 przeciez wiecie, że żartuję :D
2
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzMyNzU5NjcwNTg0ODkwMDrsUKgrnbvldesimWA
Szkoda, że nie za 50...
0
Były już powołania, czy jakoś wkrótce się pojawią?
1
@gumaz Jak to się mawia w bukmacherce: "W końcu muszą wygrać" Cyk handicap na Barcę :D
0
@Pawlak1992 mi też niby wczoraj rano wysłał InPostem i jest napisane "przesyłka przygotowana". Podejrzewam, że to przez premierę Fify...
1
@Odesseiron Zacna tkanina, piękne zdobienia
dwa...
1
Wracaj Bartek i z Leonem jesteście naszymi liderami na IO
9
Zaczęoło się od akcji z 4 dotknięciami w pierwszym secie i tam się ciągło fatum za nami...
1
Panowie niezła żenada te wasze komentarze. Już mi wystarczy na dzisiaj La Rambli...
0
Złe przyjęcie tej ostatniej prostej piłki i wyszło jak wyszło...