PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Uprzedzam wszystkich zniesmaczonych:
jutro Barca w Eleven!
1
@Death_voice w naszych czasach wprowadzają takie "debilizmy" zupełnie niepotrzebne w życiu, że to się w głowie nie mieści...
0
@ViscaBarca123 kiedy przechodzi do nas?
3
@ViscaBarca123 balans ciała Messiego, przyspieszenie MBappe
0
@krzychu1526 Wciąż pamiętam jak trafił karnego w poprzeczkę i trójkolorowi przegrali finał mundialu
1
@MarshallLAW ile Coutinho zagrał meczów, że można stwierdzić jego niesamowitą grę? Poczekajmy do połowy sezonu i wtedy będzie można cokolwiek stwierdzić. Z moich obserwacji póki co przeplata mecz dobry ze słabym...
18
Jurgen Brzęczek
0
@FC1899Barca weź wyjdź
0
@kenneth99 Gaucho mu się włączył XD
0
https://www.facebook.com/399031766922308/posts/1381697408655734/
Zbysiu błyskawicznie
5
Ostatnio też było 6%, a rano się okazało, ze jakiś wałek był. Oby weszli
0
@tombard media tak nam tu wszystkim mieszają w głowie, że nie wiadomo co o tym myśleć...
1
@DaPi a niby jedenastka warta ok. 700 mln, strasznie przehajpowani są wszyscy Anglicy
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@arda mogę tylko powiedzieć, że mam telefon w t-mobile i na internet nie narzekam
0
@`Sin nawet nie wiesz jak bym chciał, żeby moja mama to zrozumiała
0
@Misugi14 wydaje mi się, że nie liczy się bezpośredni pojedynek, a najpierw punkty i stosunek setów
0
@Misugi14 Potrafimy grać na Brazylie, wydaje mi się, że pewnie wygramy. Szkoda, że szanse na złoto znikome :/
0
Ogólnie ostatnio miałem taką rozkminę, że Dembele pewnego poziomu już nie przeskoczy (wg. Mnie nigdy nie będzie wielkim piłkarzem). Otóż Komar boi się wchodzić w jakikolwiek kontakt fizyczny podczas kiwki, obrony etc.
Robi to jedynie kiedy musi i tak samo jak ocenia się trampkarzy, można stwierdzić, że młody chłopak co od dziecka gra ciałem, potrafi się zastawić będzie dobry w piłkę. Dembele natomiast stara się minąć zawodnika bez dotknięcia go.
0
@Kubsoleon tylko nie mów, że nie wpisywałeś w Google.....
0
@Phatro ja co roku na Blek Frajer kupuje za 170 zł na XONE :D
5
@Transu96 ten nadęty głupiec Onar ściągnie na nas wszystkich nieszczęście
2
@iniesta98 no a jak to tak nie pokazać kto tu jest najlepszy
0
@FCBeSeM zagrałbym, ale dzisiaj Barca gra
0
@Encore szczególnie Rashforda, który się okazało, że statystyki ma takie jak Lord Bendtner
0
@FCBeSeM to dzisiaj się gra?
1
@Commando musisz być odporny, bo potrafi być denerwująca
1
Macie na dobry sen :D
0
@kazbychu w dodatku wicemistrzowie Euroligi
1
No w życiu bym nie powiedział, że nasi pokonają Efes na wyjeździe. Gratki koszykarze :D