1

Uprzedzam wszystkich zniesmaczonych:
jutro Barca w Eleven!

1

@Death_voice w naszych czasach wprowadzają takie "debilizmy" zupełnie niepotrzebne w życiu, że to się w głowie nie mieści...

0

@ViscaBarca123 kiedy przechodzi do nas?

3

@ViscaBarca123 balans ciała Messiego, przyspieszenie MBappe

0

@krzychu1526 Wciąż pamiętam jak trafił karnego w poprzeczkę i trójkolorowi przegrali finał mundialu

1

@MarshallLAW ile Coutinho zagrał meczów, że można stwierdzić jego niesamowitą grę? Poczekajmy do połowy sezonu i wtedy będzie można cokolwiek stwierdzić. Z moich obserwacji póki co przeplata mecz dobry ze słabym...

18

Jurgen Brzęczek

0

@FC1899Barca weź wyjdź

0

@kenneth99 Gaucho mu się włączył XD

0

5

Ostatnio też było 6%, a rano się okazało, ze jakiś wałek był. Oby weszli

0

@tombard media tak nam tu wszystkim mieszają w głowie, że nie wiadomo co o tym myśleć...

1

@DaPi a niby jedenastka warta ok. 700 mln, strasznie przehajpowani są wszyscy Anglicy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@arda mogę tylko powiedzieć, że mam telefon w t-mobile i na internet nie narzekam

0

@`Sin nawet nie wiesz jak bym chciał, żeby moja mama to zrozumiała

0

@Misugi14 wydaje mi się, że nie liczy się bezpośredni pojedynek, a najpierw punkty i stosunek setów

0

@Misugi14 Potrafimy grać na Brazylie, wydaje mi się, że pewnie wygramy. Szkoda, że szanse na złoto znikome :/

0

Ogólnie ostatnio miałem taką rozkminę, że Dembele pewnego poziomu już nie przeskoczy (wg. Mnie nigdy nie będzie wielkim piłkarzem). Otóż Komar boi się wchodzić w jakikolwiek kontakt fizyczny podczas kiwki, obrony etc.
Robi to jedynie kiedy musi i tak samo jak ocenia się trampkarzy, można stwierdzić, że młody chłopak co od dziecka gra ciałem, potrafi się zastawić będzie dobry w piłkę. Dembele natomiast stara się minąć zawodnika bez dotknięcia go.

0

@Kubsoleon tylko nie mów, że nie wpisywałeś w Google.....

0

@Phatro ja co roku na Blek Frajer kupuje za 170 zł na XONE :D

5

@Transu96 ten nadęty głupiec Onar ściągnie na nas wszystkich nieszczęście

2

@iniesta98 no a jak to tak nie pokazać kto tu jest najlepszy

0

@FCBeSeM zagrałbym, ale dzisiaj Barca gra

0

@Encore szczególnie Rashforda, który się okazało, że statystyki ma takie jak Lord Bendtner

0

@FCBeSeM to dzisiaj się gra?

1

@Commando musisz być odporny, bo potrafi być denerwująca

1


Macie na dobry sen :D

0

@kazbychu w dodatku wicemistrzowie Euroligi

1

No w życiu bym nie powiedział, że nasi pokonają Efes na wyjeździe. Gratki koszykarze :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?