PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Chwytliwy mam chyba ponad 10 lat z Samsunga i caly czas spełnia swoje oczekiwania
Edit. Mikrofalówka oczywiście
0
@draxidox On tam miał, może jedną setę w dwumeczu. Zresztą cały Bayern grał na stojąco, mają podobny problem trenera jak my...
0
@Janiama Messi miałby jakąkolwiek konkurencję gdyby na jego pozycji grał Ronaldo, Pele czy Maradona. Tak to bez sensu ta ankieta, ale rozumiem, że musi być :D
1
@Transu96 jest tyle na świecie żartów o uszach, a ty mi wyjeżdżasz z jakiś oduchowiony
0
@MT7 Dolkan Ząbki
0
@Cou7_ley Gdyby Granada grała z Milanem w tej formie to jak równy z równym
0
@AdrianGajewski2005 kopi luwak :D
1
@LODOMIR prawdopodobnie w 9 kolejce będzie Barca
0
@dorszyk22 pozostawiam na wyjście awaryjne, a właśnie zaczyna się sezon choróbska... :/
0
@Tom0VeB zawsze można postawić jakieś pewniaczki :D
0
@Amigo_Blanco już ruszyliśmy, wracam z Wrocławia w kierunku Opola (dokładniej Nysy). Chyba będzie sobie to trzeba wynagrodzić jakoś wieczorem :D
0
Kurła nie dość, że człowiek w piątek z roboty wraca to jeszcze korek na A4. Jak żyć?
0
@Rewolucja123 dobrze, że się rozstrzelali w końcówkach Sevilla, Arsenal i Dynamo ukuło to kupon wszedł :D
0
Co ten Angel?
1
Krycha po złotą piłkę XD
0
I cyk brameczka
0
Dobry ten Felix
1
@Jejsek99 tylko transfer trenera nam pomoże, aczkolwiek Werner to ciekawa i przede wszystkim może być tanią opcją
1
Dzięki Bogu Marek
0
Niesamowity jest ten nasz brazylijczyk
0
Inter remis XD
1
@kamiVeB od niedawna jest żelazna zasada Ligi Mistrzów, jeśli chcesz mieć emocje do końca nie stawiaj meczów o 18:55 ...
0
Panowie zapraszamy do LaRamblowej ligi fantasy UCL
Pod spodem kod dostępu
948KWOGUYR
0
@Triv44 Bóg zapłać dobry człowieku
0
Pewnie powtórzę pytanie, ale nie będę przewijał pół godziny. Powstała liga Fantasy UCL LaRambla i poda ktoś linka?
0
@Kompletny w tym miesiącu raczej Moreno
2
@Barwindg kiedyś to było, tera to pewnie Kalwiny Klejny i Hilfigjery
2
@MasterOne ciekawe zestawienie
0
@Gitarkafcb mój błąd, dzięki za poprawkę kolego
1
@hen0x i ta siateczka od Bellettiego :D