1

@Chwytliwy mam chyba ponad 10 lat z Samsunga i caly czas spełnia swoje oczekiwania
Edit. Mikrofalówka oczywiście

0

@draxidox On tam miał, może jedną setę w dwumeczu. Zresztą cały Bayern grał na stojąco, mają podobny problem trenera jak my...

0

@Janiama Messi miałby jakąkolwiek konkurencję gdyby na jego pozycji grał Ronaldo, Pele czy Maradona. Tak to bez sensu ta ankieta, ale rozumiem, że musi być :D

1

@Transu96 jest tyle na świecie żartów o uszach, a ty mi wyjeżdżasz z jakiś oduchowiony

0

@MT7 Dolkan Ząbki

0

@Cou7_ley Gdyby Granada grała z Milanem w tej formie to jak równy z równym

0

@AdrianGajewski2005 kopi luwak :D

1

@LODOMIR prawdopodobnie w 9 kolejce będzie Barca

0

@dorszyk22 pozostawiam na wyjście awaryjne, a właśnie zaczyna się sezon choróbska... :/

0

@Tom0VeB zawsze można postawić jakieś pewniaczki :D

0

@Amigo_Blanco już ruszyliśmy, wracam z Wrocławia w kierunku Opola (dokładniej Nysy). Chyba będzie sobie to trzeba wynagrodzić jakoś wieczorem :D

0

Kurła nie dość, że człowiek w piątek z roboty wraca to jeszcze korek na A4. Jak żyć?

0

@Rewolucja123 dobrze, że się rozstrzelali w końcówkach Sevilla, Arsenal i Dynamo ukuło to kupon wszedł :D

0

Co ten Angel?

1

Krycha po złotą piłkę XD

0

I cyk brameczka

0

Dobry ten Felix

1

@Jejsek99 tylko transfer trenera nam pomoże, aczkolwiek Werner to ciekawa i przede wszystkim może być tanią opcją

1

Dzięki Bogu Marek

0

Niesamowity jest ten nasz brazylijczyk

0

Inter remis XD

1

@kamiVeB od niedawna jest żelazna zasada Ligi Mistrzów, jeśli chcesz mieć emocje do końca nie stawiaj meczów o 18:55 ...

0

Panowie zapraszamy do LaRamblowej ligi fantasy UCL
Pod spodem kod dostępu
948KWOGUYR

0

@Triv44 Bóg zapłać dobry człowieku

0

Pewnie powtórzę pytanie, ale nie będę przewijał pół godziny. Powstała liga Fantasy UCL LaRambla i poda ktoś linka?

0

@Kompletny w tym miesiącu raczej Moreno

2

@Barwindg kiedyś to było, tera to pewnie Kalwiny Klejny i Hilfigjery

2

@MasterOne ciekawe zestawienie

0

@Gitarkafcb mój błąd, dzięki za poprawkę kolego

1

@hen0x i ta siateczka od Bellettiego :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?