0

@Katalonbar dlatego w roli zmiennika pewniaka jest dla niego miejsce.

0

Myślicie, że takie coś by działało?
https://www.futbin.com/19/squad/9359015
Można przesunąć Frenkiego do tyłu i próbować Coutinho w co szczerze wątpię. Valverde pewnie skorzysta z Rakiticia

0

@kuz chyba, że będziemy grać 4:3:1:2 i tak mamy ofensywne boki obrony

1

Cieszę się bardzo z przyjścia Griezmann'a, jednak mam obawę, że będzie się dublował pozycją z Messim :/

0

@Encore ale nas też już denerwuje, że za sprawą Valverde, wszyscy grają przez Messiego

0

@Cave No niestety będziemy się jeszcze jeden sezon męczyć przed telewizorami...

0

@Encore to samo można o Barcy powiedzieć...

0

@pasquda to akurat racja

7

@pasquda nie ma drugiego takiego jak Neymar i szybko nie będzie...

6

Pytanie czy naprawdę ma uraz czy go pozoruje?

8

Komentarz usunięty

0

@MesQueUnClub96 wiadomo, że ja

2

@Arkon jak co roku... Same pieniądze nie wygrywają, przykład Barca ostatnich lat

0

@JaSzymon z Messim najlepsze XD

0

@MichalZZZ to pytanie do @BarcaInfo

0

@MesQueUnClub96 moje uszanowanie obywatelu kolego :D

0

7

@MrShakira @Gaucho no to drodzy państwo wracać do Fify

0

@MatiFCB2000 może polski XD

0

@MesQueUnClub96 mój avatarowy przyjaciel

3

@kenneth99 Antonella to ma czym oddychać

0

@Dembi11 zaskoczę Cię ten filmik już tu krążył kilka razy

0

@Majsteer@Majsteer Valverdzik również pozdrawia!

6

@Bambus150400 dawać mnie już tą burzę i srogi deszcz

1

@Jakubeusz a ja tam jestem naje any, pozdro chłopaki :D

3


Różal bardzo mądrze prawi :D

0

@szkutnik91 ciekawe ile jeszcze takich historii usłyszymy

0

@Gibbon_FCB same here

0

@krefi10 teraz doszedł Griezmann

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?