PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@seba1324 podejrzewam, że jeżeli chcesz mieć jakąś większą różnice to czekaj na ps5
0
@damianex10 dobry troll, planowałeś ten żart :D
0
@Colon znacie Daniela? KAŻDY GO ZNA!
16
@sebisek niech strzela nawet 40 na sezon, za te okropne kontuzje to mu się należy
0
taka kompilacja o kolejnym który odchodzi...
co to był za duet w ataku Hiszpanii na Euro 2008
0
@betonito równie dobrze mogą to być tak zwane "półśrodki"
0
@Veb1233 jeżeli to prawda to Bayern chyba ma obsesję na punkcie francuskiego szkła :D
0
@FcBforever221 ciągle odnoszę wrażenie, że Heynen nie chce awansować i są ku temu powody
4
@DonAndresFCB Valverde to
.
.
.
Valverde...
0
@Mathew86 trzeci termin na spokojnie
0
@Avada Kedavra @SceptycznyFan rzucilbym wam linka, ale i tak nie będziecie mogli wejść (chyba)
0
@puyol_presidend5 Uwierz, że gdyby któraś z tych drużyn zdobyła tryplet i dominowała przez jakiś czas rozgrywki europejskie i niemalże non stop krajowe podwórko to inne kluby również by nie oddawały im piłkarzy tak tanio
17
Do wyczytawania głupot na LaRambli można się już przyzwyczaić ,ale to co ludzie wypisują pod postami fcbarca.com na Facebooku przechodzi ludzkie pojęcie
0
@Veil5ide po drugie znam mnóstwo osób, które po jakimś czasie palenia marihuany są zamulone, kontaktują po kilku sekundach. Kolejna sprawa, że jak zaczyna się od marihuany, to później jest białe, tabletki i wszystko inne...
0
@damianex10 to tak samo jak Douglas na swojej pozycji. Co to był za zawodnik...
3
@Qlewer jeszcze lepiej jak jest milion ekspertów, którzy mają guzik pojęcia o finansach klubowych
11
@Krazas szczerze powiedziawszy to puma te reklamy ma jakieś popier******
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@student97r druga sprawa, że mamy jednego z najlepszych komentatorów tego sportu, przez co siatkówka jest podwójną przyjemnością
0
No i zamknął mordy
0
@Janiama w B klasie bym to w okno załadował
0
O Jezus Panie. XD
3
Nie przesadzajcie, bo to podanie od Leo przed chwilą nie było jakieś cudowne
6
@koksik2700 widzieliśmy
7
@ViscaBarca123 dokładnie zarówno Kross, Busquets, Xavi, Iniesta czy każdy wybitny pomocnik musi rozgrywać w każdą stronę, a podania w przód zdarzają im się zdecydowanie rzadziej
2
@barcanawieki życie bez dobrych wspomnień, nie mówię tu o alkoholizme. Moje zdanie, ale każdy robi jak uważa :D
0
@vangoor wszyscy już mają w https://www.wykop.pl/tag/stonoga/wszystkie/next/entry-25490233/ co wymyśla każda następna gazeta
1
@Jakchcesz może śmiało
0
@Nano22 ja zaś przed chwilą pilnowałem, żeby w tą procesje nikt autem nie wjechał :D
0
@matirix20 tvp sport