PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mati90fcb moglibyśmy spróbować z Wengerem
1
Pomyśleć, że Inaki Williams nie ominął żadnego meczu od kwietnia 2016https://www.instagram.com/p/Bx9aK3ziqWW/?igshid=1czm08w5z35ju Co to za plaga kontuzji w Barcelonie... szczególnie u młodych sprowadzanych graczy
2
@Delolen
0
@Colon pozwolę sobie dodać, że drugą osobą wartą uwagi jest Konrad Berkowicz. Pozdrawiam
1
@olejtm bardzo dobrze, że będziesz miał przerwę przed następnym spotkaniem. Bądź cierpliwy, pozwól dziewczynie się zastanawiać, żeby jak najwięcej myślała o Tobie, bądź tajemnicą, a osiągniesz sukces!
1
@Encore Hurr Durr.
0
@kenneth99 XkurdeD
1
1:1.
0
Finlandia prowadzi 2:1, najbardziej szkoda mi Ruskich w tym turnieju
0
@Socjopata jeżeli takie byłyby wyniki wyborów parlamentarnych to nawet nieźle, bo ani Pis ani PO nie będzie miała większości w sejmie, a w tej sytuacji Konfederacja będzie mogła pomóc wybrać mniejsze zło
1
@macio_944 wpisz sobie w Google ilu mam aktualnie emerytów w kraju i wszystko będziesz wiedział
4
@Kredon jeżeli Konrad Berkowicz super, polecam oglądać wywiady i debaty z tym Panem.
1
@Socjopata jestem tylko trochę zdenerwowany...
21
@parpe podejrzewam, że szkoda z Tobą wdawać w jakąkolwiek dyskusje, ale serio Wiosna... #facepalm
0
@sonek mam na myśli 80 % głosujących, ale masz rację. Nie sprostowałem
1
@Sabrina_spellman jak to już ktoś powiedziała 80% Polaków to betony...
1
@Nano22 szkoda gadać, szkoda strzempic...
5
@Hosh@Hosh jacy ludzie głosują na Wiosnę, Jizus...
1
@kerouac wygrali po dogrywce :D
0
@gontex http://lmgtfy.com/?q=sklep+z+filmami
0
@gorgota na ekranie głównym pierwsza zakładka po prawej stronie to Live Gold lub coś takiego. Kliknij to
0
@DonAndrzejos też chciałbym go zobaczyć, ale zy jest on w ogóle brany pod uwagę przez zarząd?
5
Czytaj i poprawiaj szybko! :D
0
G2 < 3.
0
Nawet w B klasie mają taktykę :D
16
To taktyka naszego szkoleniowca, tak zwane bronienie wyniku
0
Graj Arke w kosza
0
Faker wcale teraz najlepszy nie jest. Rookie z IG gra obecnie lepiej, a ogólnie najlepszym graczem na świecie jest prawdopodobnie TheShy
0
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=MzMyNzQ5NTM3NDI2OTkwMDpJua1ESbqAZXpQryg=
&kind=MAIN
Arka plis
0
Oczywiście, że zasłużone. Kilka osób wczoraj było pewne, że G2 jest bez szans...