0

@AdrianGajewski2005 nawet Krzysztof Piątek poleca

0

Co ten Kristof w reklamie Domu z papieru? :D

0

@Colon dziękuję bardzo 

0

Tak sobie teraz myślę, że Werner to wcale nie głupia opcja. Może grać na środku jak i na skrzydle, jest szybki i potrafi strzelać bramki i asystować. 

0

@Colon ja też tylko 97

1

@Hypnosis1 pewniaki, też tak dałem 

1

Podobno Kane powiedział, że jest gotowy do gry na finał. Ciekawe czy zagra od 1 minuty, nie powiem, bo przydałby się do spółki z Sonem 

0

@Lamora to tylko zwiastun, no ale

0

@kris81 Jeżeli to Berlin to albo to będzie wielkie cudo albo wielka porażka tego serialu...

0

Robią promocje z PSG, bo szejki chcą się przerzucić na Rome XD

2

@KingKahuka a ja nie chcę PiSu i co mam zrobić? 

0

@kkbarca nasze sukcesy w 70% to Messi, ale różnie może być jeśli przestaną grać wszystko pod niego

0

2

@Granto a może by tak rzucić to wszystko i wyjechać w... 

0

Brejking njus:    Romero ******

0

To co oni cały zespół chcą wymienić? 

0

@kenneth99 XD dzięki za poprawę humoru

0

@Pavu nie licz na dyskusję z argumentami 

0

Po 2 latach Aston Villa wraca do Premier League! 

0

2:1 na Wembley 

0

@Wilczeq Derby nic specjalnego nie gra.Edit: teraz po zmianach się trochę ożywili

1

Aston Villa na 2

0

Aston Villa na 1

0

@katalonczyk9 Aston Villa, Derby to w ogóle ma szczęście, że przeszło Leeds. Tak samo ten mecz póki co kontroluje drużyna Aston

4

@FC1899Barca Wszystko się kiedyś kończy, niestety ludzie którzy próbują zrobić coś dobrze dla tego kraju muszą poczekać na następne pokolenie. Młode, pokolenie internetu 

6

@Nano22 szkoda zaczynać jakikolwiek temat i rozmowę. Takie osoby sugerują się ładnym plakatem, miłą gębą na sloganie mając guzik pojęcia. Nie mówiąc już o konstruktywnym argumencie, zacznie się mowa nienawiści 

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?