PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AdrianGajewski2005 nawet Krzysztof Piątek poleca
0
Co ten Kristof w reklamie Domu z papieru? :D
0
@Colon dziękuję bardzo
0
Tak sobie teraz myślę, że Werner to wcale nie głupia opcja. Może grać na środku jak i na skrzydle, jest szybki i potrafi strzelać bramki i asystować.
0
@Colon ja też tylko 97
1
@Hypnosis1 pewniaki, też tak dałem
1
Podobno Kane powiedział, że jest gotowy do gry na finał. Ciekawe czy zagra od 1 minuty, nie powiem, bo przydałby się do spółki z Sonem
0
@Lamora to tylko zwiastun, no ale
0
@kris81 Jeżeli to Berlin to albo to będzie wielkie cudo albo wielka porażka tego serialu...
0
Robią promocje z PSG, bo szejki chcą się przerzucić na Rome XD
2
@KingKahuka a ja nie chcę PiSu i co mam zrobić?
0
https://m.jbzdy.com.pl/obr/1014270/tfu-na-takich-podludzi
7
https://m.jbzdy.com.pl/obr/1013893/pawel
1
@MatiFCB2000 http://lmgtfy.com/?q=Ranking+najlepszych+strzelc%C3%B3w
0
@kkbarca nasze sukcesy w 70% to Messi, ale różnie może być jeśli przestaną grać wszystko pod niego
0
https://www.wykop.pl/tag/stonoga/
2
@Granto a może by tak rzucić to wszystko i wyjechać w...
0
Brejking njus: Romero ******
0
To co oni cały zespół chcą wymienić?
0
@kenneth99 XD dzięki za poprawę humoru
0
@Pavu nie licz na dyskusję z argumentami
0
Po 2 latach Aston Villa wraca do Premier League!
0
2:1 na Wembley
0
@Wilczeq Derby nic specjalnego nie gra.Edit: teraz po zmianach się trochę ożywili
1
Aston Villa na 2
0
Aston Villa na 1
0
@katalonczyk9 Aston Villa, Derby to w ogóle ma szczęście, że przeszło Leeds. Tak samo ten mecz póki co kontroluje drużyna Aston
4
@FC1899Barca Wszystko się kiedyś kończy, niestety ludzie którzy próbują zrobić coś dobrze dla tego kraju muszą poczekać na następne pokolenie. Młode, pokolenie internetu
6
@Nano22 szkoda zaczynać jakikolwiek temat i rozmowę. Takie osoby sugerują się ładnym plakatem, miłą gębą na sloganie mając guzik pojęcia. Nie mówiąc już o konstruktywnym argumencie, zacznie się mowa nienawiści
1
@KamQiX