0

Ciekawie byłoby, gdyby Real trafił na Juventus w następnej rundzie (zakładając, że obie ekipy przejdą dalej)

0

Jakby to leciało w światło to jeden z kibiców Ajaxu pluł by sobie w brodę, za ten plastikowy kufel :D

0

https://www.dailymotion.com/video/x72dexk sytuacja ze spalonym.
Takie wideo możecie znaleźć w apce SofaScore jakieś 5 min po strzelonej bramce np.

6

Tak obiektywnie patrząc to zawodnika Ajaxu wyciągnął rękę, żeby przyblokować Courtois'a, przy czym jednocześnie stał na pozycji spalonej i na drodze do piłki bramkarza.

0

Spokojnie wyrwiesz coś taniej, tylko pytanie też jakimi grami się interesujesz. W temacie PlayStation to wiem, że raczej nie warto kupować wersji Slim.

0

Ale wiesz sam fakt prostej nogi, a nawet zamiar to żółta bankowo :D

0

Piłkarski poker

0

Polecam XD

0

Dlatego lepiej nie czytać tych komentarzy, tym bardziej, że często mamy do czynienia z "niedzielnymi kibicami"

0

He hue, he hue nieśmieszne...

1

Jeśli ktoś szuka czegoś fajnego na wieczór to:

0

Za taką cenę to bym kupił gamingowy :D

0

Po prostu PSG jest 2 poziomy sportowo wyżej od ligi francuskiej, nie wspominając już o finansach

0

Może jeszcze powiedz, że to przez to, że prowadzą z Fulham 2:0? Nie dość, że takie mecze rządzą się swoimi prawami (mam na myśli PSG-ManU) to jeszcze liga angielska nie jest wcale taka mocna, jak to o niej mówią...

0

Czasami myślenie boli XD

0

Nie powiem, nie powiem

0

Z tego co mi wiadomo, jeśli oglądałeś poprzez serwis Twitch to naturalnie musiałeś mieć połączone konto (no bo na jakiej podstawie miałbyś cokolwiek dostać). Po drugie jeśli oglądasz przez GO TV, czyli na włączonym CS'ie to nic nie musisz robić, po prostu masz mieć włączone

0

Widzieliście story Barcy na Instagramie? Co ten Malcom latawca puszcza XD

8

Odnoszę wrażenie, że oszczędzanie Messiego nie ma sensu, taki piłkarz najlepiej czuje się pod ciągłą grą, o czym sam La Pulga wspominał

3

Spokojne 4:1

0

Święcicki na spółkę z ... nie pamiętam. Zjedź niżej :D

1

Ja tam się zastanawiam nad handi 2:0 po kursie ponad 5 XD

0

Zacznij oglądać program Maxa Kolonko "MaxTV"

2

Pytanie brzmi czy boczny obrońca ma kreować grę podaniami? Moim zdaniem nie, powinien być dobry w obronie, pokazywać się na skrzydle i dogrywać piłki w pole karne. Od rozrzucania mamy całą pomoc, a przede wszystkim Messiego.

0

2AngryMen blog Święcickiego i Kapicy, świetnym językiem piszą Panowie

0

Tłumacz google z Podlasia XD

3

3 miesiące lata i 9 miesięcy wiosny. Czego chcieć więcej?

1

Najszczersza prawda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?