PeteR10
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dawid_J samobójstwo defensywne
0
@Colon @Transu96 @puyol_presidend5 w sumie w dzisiejszych czasach wszytko jest możliwe
5
@barcelonaLM mam wrażenie, że ludzie już sami wymyślają te historie...
7
@BigShaq takie niemieckie jakieś
0
@Maciegg zakłady specjalne, piłka nożna, transfery
2
@Cvzx obrotna .
0
@goldenboy
4:48
0
Umtiti w formie = De Ligt w formie?
Słucham państwa
0
@kerouac na dzisiejszą piłkę i mocnego rywala jego miejsce niestety na ławce :/
1
Życie bywa okrutne
2
@Hubert98 już kiedyś mówiłem, między Neyem w formie, a Edenem. Bez żadnych wątpliwości Ney!
0
@GilManzano gdyby nie miał kontuzji, ale serio kogo to obchodzi?
1
@damiano996 nasi przegrali, na Eurosporcie 2 leciało
5
@Chwytliwy aktualnie mamy problem jedynie na pozycji LO, a jeszcze lepsze jest to, że to tylko zmiennik
0
Powiedzcie mi kiedy ma być prezentacja Griezmann'a, bo chyba gdzieś przeoczyłem?
3
@kenneth99 z całym szacunkiem do Busquetsa, ale jak będziemy grać z mocniejszym rywalem to powinien siedzieć na lawce. Za dużo dzisiaj zależy od fizycznosci i szybkości...
4
@masq uważam, że po kupnie zastępcy Alby nasza kadra jest zamknięta. Najważniejsze, żeby jak najczęściej grał De Jong i Arthur, a dużo minut łapali Alena i Puig
0
@klopx bleeeeeeee
0
@Chwytliwy Kitana
1
@pinasmeister Skoro Valverde będzie miał na lawce De Jonga, to czemu będzie grał Rakitic?
0
@VamosBarca122 mejwen hehehe :D
0
@Colon RSS korzysta z G7
2
Mam cichą nadzieję, że przyjście Griezmann'a korzystnie wpłynie na Dembele. Chłopaki mają trochę ze sobą wspólnego, więc jest podstawa, żeby tak sądzić :D
1
@swiechu97 chyba media robiły nas w balona, w każdym razie on po prostu nagrał film o swojej decyzji i tyle...
1
@pawelfcb2010 no i bardzo fajnie
0
@juliacicha oby :D
0
@LuisSalvano spokojnie to tylko Mundo Deportivo...
2
@IronSanHybrid było, ale dalej tak samo śmieszne :D
0
@TKWM idź na spacer, zaoszczędzisz :D
0
Kurde po jeden.