0

Ktoś na schodach w Wwa opiją smutki ?

3

Właściwie jest to ten sam sklep co WorldBox, wiec można zamawiać bez obaw. Ostatnio zdarzyło mi się u nich zwracać zamówienie i pieniądze pojawiły mi się na koncie bez problemu w ciągu tygodnia, także śmiało.

0

Oddają normalnie, jak najbardziej :) Ja osobiście miałem kupon z którego mogłem wyciągnąć 3400 i brakło oczywiscie jednej bramki( Lech dwie poprzeczki xD ) +jesCze wpływa Ci na konto 20 zł z drugiego bonusu

2

Fortuna ;) Tylko przypadkowo zamiast wpłaconych 100 zł, oddadzą Ci 88 kwestia podatku.

0

Wielkobrzusz
A przez czyjego niestrzelonego karnego man u wtedy prawie przegral??:D

0

Nastepna sevilla iloma zawodnikami można sie bronić

0

Ja sie spytam czy ustawienie sewili to 1-10-0-0

0

Iloma zawodnikami mozna sie bronic

0

IceMan zmien tottenham hitspur na hotspur:D zwyzkla literówka

0

!!!GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL

0

messi na prawej stronie i 3-0 do zera tam powinien grac

0

3-0 messsssssssssssssiiiiiiiiiiii

0

messi 3 -0 hahahaahahahah

0

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL!!!!!!!!!! JEST

Messi Mesii

0

Henry za Bojana

0

bercikzdwola akurat to czytalem :D:D:D

0

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL!!!!!!!!!! JEST messi messi

0

ti.ti wszedl i wymiota

0

baedzo widoczny brak eto moim zdaniem powinien przysc Torres jest szybki ma dobre wyknczenie no i ma zgranie z xavim i iniesta

0

Bojan jest za slaby na barce wszystkie akcjie psuje

0

jak ktos oglada mecz realu to niech sie przyjrzy minom c.ronaldo:D

0

messi1510 i to mnie cieszy:D

0

messi powinien znowu wygac inwidualne

0

ej ale lidera chyba nie stracimy bo najpierw sie chyba liczy bilans meczy druzyna z taka sama liczba punktow??

0

mimo ze ibra strzelil gola to z barcelony na boisku najlepszy jest messi

0

co krytyka spada sezonowców tu nie chcemy niech ida do realu

0

ibra goooooooooooooooooooooool

0

a jak beda wygrywac bo tak bedzie:) To zaraz bedzie Visca el Barca

0

i juz na stronie pisza sezonowcy Barca przegrwa krytyka wiekszosc osob jest tu po tych 6 tytulach

0

do wszytkich kibicow realu ciekawe jaki bedze wynik jak wy bedziecie grac z atletic na San Mamés

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?