Pezett3
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ambrozow
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ktoś na schodach w Wwa opiją smutki ?
3
Właściwie jest to ten sam sklep co WorldBox, wiec można zamawiać bez obaw. Ostatnio zdarzyło mi się u nich zwracać zamówienie i pieniądze pojawiły mi się na koncie bez problemu w ciągu tygodnia, także śmiało.
0
Oddają normalnie, jak najbardziej :) Ja osobiście miałem kupon z którego mogłem wyciągnąć 3400 i brakło oczywiscie jednej bramki( Lech dwie poprzeczki xD ) +jesCze wpływa Ci na konto 20 zł z drugiego bonusu
2
Fortuna ;) Tylko przypadkowo zamiast wpłaconych 100 zł, oddadzą Ci 88 kwestia podatku.
0
Wielkobrzusz
A przez czyjego niestrzelonego karnego man u wtedy prawie przegral??:D
0
Nastepna sevilla iloma zawodnikami można sie bronić
0
Ja sie spytam czy ustawienie sewili to 1-10-0-0
0
Iloma zawodnikami mozna sie bronic
0
IceMan zmien tottenham hitspur na hotspur:D zwyzkla literówka
0
!!!GOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL
0
messi na prawej stronie i 3-0 do zera tam powinien grac
0
3-0 messsssssssssssssiiiiiiiiiiii
0
messi 3 -0 hahahaahahahah
0
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL!!!!!!!!!! JEST
Messi Mesii
0
Henry za Bojana
0
bercikzdwola akurat to czytalem :D:D:D
0
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLL!!!!!!!!!! JEST messi messi
0
ti.ti wszedl i wymiota
0
baedzo widoczny brak eto moim zdaniem powinien przysc Torres jest szybki ma dobre wyknczenie no i ma zgranie z xavim i iniesta
0
Bojan jest za slaby na barce wszystkie akcjie psuje
0
jak ktos oglada mecz realu to niech sie przyjrzy minom c.ronaldo:D
0
messi1510 i to mnie cieszy:D
0
messi powinien znowu wygac inwidualne
0
ej ale lidera chyba nie stracimy bo najpierw sie chyba liczy bilans meczy druzyna z taka sama liczba punktow??
0
mimo ze ibra strzelil gola to z barcelony na boisku najlepszy jest messi
0
co krytyka spada sezonowców tu nie chcemy niech ida do realu
0
ibra goooooooooooooooooooooool
0
a jak beda wygrywac bo tak bedzie:) To zaraz bedzie Visca el Barca
0
i juz na stronie pisza sezonowcy Barca przegrwa krytyka wiekszosc osob jest tu po tych 6 tytulach
0
do wszytkich kibicow realu ciekawe jaki bedze wynik jak wy bedziecie grac z atletic na San Mamés