0

2009.11.21, godz. 23:44, branco

Co mnie to obchodzi, że to czy tamto. Perez jasno powiedział, że ma być potrójna i po to wywalił 300 baksów na ten projekt. A po 4 miesiącach ta drużyna mogłaby pewnie na równi rywalizować z naszą legią czy tam kimś. Cienko, tym bardziej, grając z druzyną, która ledwo zmieniła trenera i nie wiem już nawet które miejsce okopuje na dnie tabeli, dodając do tego porażkę z CdL.

Sorryy ale nie trzeba wydać tyle kasy, żeby oklepać średniaka i to na dodatek z trzeciej ligi, drużyna z pierwszego miejsca zjadłaby real zapewne.

Nie ma sie co oszukiwac, czasami mozna usnac oglądając mecz, powiewa nudą, strzelą aby tylko było a reszte cieszą sie zyciem a my przeżywamy... patrazcie branco jest kibicem realu

0

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!ALVES GOLL !!!!!!!!!!!

0

: matek-veb

Messi nam mecz zawalił, dziękujemy. :/

nie zwalaj wszytskiego na messiego i innych jak ossasuna grała z 7 obroncami

0

nie ma za co i nie taka zła jakosc

0

http://www.iraqgoals.net/ch3.html na tym dziala bez zacinania

0

http://www.iraqgoals.net/ch3.

polecam mi nic sie nie tnie na tym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?