0

Arbiter z Walencji prowadził już spotkanie tych drużyn w rundzie jesiennej, zakończone bezbramkowym remisem, a także finał Pucharu Króla, w którym Real Madryt pokonał Barçę 2:1. a gdzie porażka ??

0

eh szkoda chciałbym żeby obydwa składy grały optymalnie

0

master112 jak byś nie widział to jest to bilans Alexa:) z Barca nie na odwrót także jest ok

0

Jak czytam że wpisy że już pozamiatane to mnie strzela!!! Jestem fanem barcy i do półki sędzia nie zagwizda końca meczu to będę wierzył !!! Jak MU w 1999 z bayernem i borusia z malaga w tym roku i jak hiszpania z jugosławią w 2000 roku na euro mogli w doliczonym czasie strzelić 2 bramki to dlaczego nie mam wierzyć ze barca nie odrobi???? !!!!!!!!!!!! panowie ten klub jest wielki i nie taki bayern 5-0 ogrywał !!!! jak dobrze pamietam to ostatni mecz bayernu u nas 4-0 w 30 min było :) cuda się zdarzają i historia też lubi się powtarzać mes que un club !!

0

Co tu pisać kocham barce jest rewanż tylko barca może to odrobić nikt inny!!! ja wierze do końca 90 min na camp now pokaże !!!!

0

ta ustawione :) i np. real przegra i macie ustawienia:) to jest piłka i na tym poziomie każdy może wygrać

0

A gdzie villa?? nie podoba mi się to :( zasługuje na grę za same zasługi jakie zrobił dla barcy i Hiszpanii za jego klasę !!!! Takich zawodników nie trzyma się na ławce!!!!

0

duch toma joad
Co tu rozumieć ?? cieszyli się po strzeleniu gola, a co robił Mou jak był u nas z Interem i po przegranej 1-0 awansował ?? wcale się nie cieszył !!!!!!!

0

feiticeira - co ty piszesz? jaka strata motywacji czy błedy taktyczne 99% klubów na świecie chciało by mieć 2 miejsce w swojej lidze być w półfinale LM i grać o finał pucharu. Patrz inny mój komentarz " FERGUSON" !!!!!

0

Kuchnia ............ Dlaczego Pep nie może być Fergusonem Barcy ?? Jak odejdzie i nie będzie już trenerem to zrozumie ale po co odchodzić do innego klubu?? Ferguson całe życie w MU i jest uważany za jednego z najlepszych trenerów. Nie trzeba jak Mou zmieniać kluby i wygrywać z innymi aby o tobie mówili. Szok stawiam ze zostanie:)

0

Nie pamiętamy Panie Mou jak się wygrało z Barceloną w półfinale Interem ?? Oj nie ładnie nie ładnie.

0

Panowie co z was za kibicie?? Jak nie wiecie co się liczy na koniec czy bramki, punkty, mecze miedzy drużynami:) . Prawda jest taka ze barca wygrała tam 3-1 nie wierze że real przyjedzie i odrobi tą stratę, Wszystko idzie w dobrym kierunku. Mam przeczucie ze w środę real straci też punkty. I przyjedzie do barcy z jeszcze mniejszą różnicą a wtedy liga jest nasza!!!!. I znów alves będzie mógł powiedzieć że trzeba to wygrać bo nie może patrzeć ze real jest z przodu w tabeli!!!. I dla wszystkich nie wiedzących najpierw liczy się pojedynek bezpośredni!!!!!!

0

Panowie kiedy jak nie teraz? 3-1 dla nas!!! nie ma co czekać na rew. W tym roku jesteśmy na moje najsilniejsi jeśli chodzi o LM (dzięki tym 10 pkt straty do realu co było w lidze ). Motywację mają taką ze hoho nie ma drużyny na świecie która jest wstanie w dwu meczu pokonać Messiego i spółkę. Finał BARCA - 100%.

0

Wie ktoś może czy jest gdzieś w tv ?? nie wiem eurosport czy ta, rtl :P

0

HEHEHE jak ja bym chciał żeby moim idolem był w dzieciństwie kluivert:D miał bym teraz ze 20 lat :P a kojarzycie młodzieży Van Bastena ?? a z polski to Buncol :) nawet wujek tak na mnie mówił :P

0

MOC!!

0

Ja chce widowiska !!! Będę zadowolony jak któraś drużyna strzeli bramkę w pierwszych 15 min :) (oczywista lepiej Barca) bo wtedy padną prawie wszystkie zakładane przed meczem ustalenia. I mecz zrobi się taki że........ Moim marzeniem jest wygrana Barcy jedną bramka ale wynikiem np. 4:3 :) (pomarzyć zawsze można).

0

Panowie acid_drinker i Soochy fajnie się tak śmiać z kolegi aduś ?? Sam mam 30 parę lat i miałem dysleksje(i mam nadal) w latach w których was może nie było na świecie i nie ma co się śmiać z ludzi u niektórych to jest po prostu choroba której bym nie chciał mieć nikt. Także jak nie macie nic sensownego do pisania to się nie śmiejcie. Aczkolwiek Aduś mógł by się trochę więcej skoncentrować i przeczytać jeszcze raz co napisał i poprawić.

0

Bez sensu news i co z tego ze wychowankowie ?? jak i długi realu czy Barcy są mniej więcej te same. Polityka zespołów zawsze będzie inna tak samo jak ludzi. Najważniejsze są wyniki a nie kto jak po co itp. Jak Real będzie wygrywał jak Barcelona ostatnio nikt nie będzie pisała ile wydał bo będzie miał trofea. A nie daj bóg Barca będzie dostawać w dupkę to będą newsu wszędzie że nikogo nie kupili i nie mają kim grać.

0

A moje zdanie jest takie ze Ibra zostanie na środku Villa na jednym boku Messi na drugi. Niestety Bojan i Pedro rezerwa jeszcze są młodzi i będą mieli swój czas na granie. Jak Pep myśli znów o 3 koronach to musi mieć zmienników bo taki sezon jak wtedy co wygraliśmy wszystko już się nie powtórzy (chodzi mi o brak kontuzji albo było ich mało). Trzeba mieć zmienników którym można ufać!!! Jeśli przejdzie Ces będzie zajefajnie:) Co do obrony to jest dobrze i nie trzeba nikogo. W razie problemów Daniego jest Puyol a na środek są zmiennicy.

0

40 mil za hmm takiego dziadka?? ile on zagra na poziomie?? 1 sezon będzie się wdrażał w drużynę drugi zagra i może 3 zagra i co i bedzie 33 lata i emerytura. To już wole dać 50 za Torresa młody dość bardzo szybki i technika nie naganna (zapi....dalał by na ataku lepiej niż Eto).

0

Kurna tak se patrze na ten Inter i doszedłem do wniosku ze jest to najsilniejsza drużyna z 4 co została a dlaczego ?? Jako jedyni z czwórki Ćwierćfinalistów wygrała wszystkie mecze w 1/8 jak i 1/4 :) no ale czas na przełamanie tej passy i kto jak kto ale Barca jest do tego zdolna.

0

Fanatyk a jak ty masz antene i dekoder to wyjdzie ciebie mniej 6 miechów po 20zł i 7 po 40zł razem daje nam 400zł dzielone na 13 miechów wyjdzie jakies 30zł miesięcznie :) tez warto ty masz "n" także nic innego z canal + ci nie potrzebne poza sportem :P

0

Fanatyk - oj coś nie policzyłem i wyjdzie te 40zł miesięcznie ale antena i dekoder jest potem twoje :)

0

To co ma Fc.Barca to promocja Canal+ jak ja liczyłem (nie mając anteny ani dekodera i trza to kupić ) to przez okres 13 miesięczny za canal + wychodzi średnio 33zł za miecha . Ma się canal + film, spor i sport2 all w HD. Nie dużo warto się skusić.

0

Koeman Koemanem :) ale zobaczcie sobie strzał Tarasiewicza w meczu Szwecja - Polska. Mój szwagier pufę zarwał wtedy jak wyskoczył do góry to pufa zrobiła się płaska po lądowaniu ze hehe.

0

No nie jest źle. Arsenał nie jest najsilniejszy z tych co zostały. A co do transmisji to na pewno będzie w Polsacie:) ale ja i tak idę do multikina oglądanie tam jest superowe a 14zł wejściówka nie jest droga:)

0

Na moje właśnie tam rozstrzygnie się mistrzostwo. Jeśli Barca wygra to już do końca nie odda realowi fotelu lidera tak jak było to rok temu. Tylko że teraz będzie o niebo gorzej wygrać niż rok temu.

0

Tylko nie Iniesta na lewym ataku on się tam marnuje i na tym traci cała drużyna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?