0

Co do Realu to jak posadę trenera dostanie jakimś cudem José Mourinho to Real będzie wymiatał bo nie widzę innego trenera co by dał sobie rade. Dlatego będę kibicował Interowi oby José Mourinho nie został zwolniony.

0

ZbigniewWodecki - Trochę przesadzasz z tym fuksem Lyon (fuksa to miała Barca z Chelsea rok temu). Patrząc na dwu mecz Lyon bardziej zasłużył niż Real na awans.

0

Riv - niestety Real nie jest chyba jeszcze godzien 2 meczu z barca w LM. Najpierw niech sobie poradzą w 1/8 a potem niech marzą o meczu z nami.

0

paskiewi - trochę przesadziłeś z tym ze Henry zawodzi o 1.5 roku :) jak dobrze pamietam GD w realu były niecałe rok temu i Henry zagrał zajebiste spotkanie strzelając 2 bramki i niestety nabawiając się kontuzji. A i w meczu Finałowym LM nie grał chyba źle a to było później niż GD:)

0

Nie chce mi się wszystkiego czytać ale jestem ciekaw jak np. Barca wygra z realem i Ibra pyknie hmm dwie bramki. Wszyscy go będą nosić na rękach. Niestety barca nie gra tego co rok temu ale to nie wina Ibry. Zobaczcie druga bramkę dla Barcy z malaga Ibra nie był tam potrzebny a bramka jak marzenie. Także jak ktoś mówi ze gramy cienko bo jest Ibra to moim zdaniem się bardzo myli. Grunt to wygrana w Madrycie i nic więcej nie chce :D. Radość po wysłaniu Smsa do kolegi (kibica realu) barca barca barca była by bezcenna :)

0

Nie ma co przeżywać to jest dwu mecz. Sevilla nie ga za dobrze a jak wystawimy całą nasza siłę za tydzień to maja szanse odrobić straty. Wszystko jest zależne czy Pepowi i Laporcie zależy bardzo na tym pucharze czy nastawiają się bardziej na LH i LM :) w końcu puchar Hiszpanii to też nie mało meczy. Aczkolwiek fajnie by było wygrać znów wszystko. (takie moje małe skromne marzenie) :) Pozdro

0

FCB keres - jesteś fanem Barcy i nie wiesz ze Iniesta dostał wtedy żółtą kartkę ?? Szok :)

0

Jak tego czytam to mnie normalnie strzela. Jaki oszust ?? jaki wstyd ?? jestem ciekaw który z was w takim meczu o taka stawkę za te pieniądze poszedł by i się przyznał każdy by zrobił to samo. Pamiętam jak Maradona strzelił bramkę ręką i sensacja była ale nikt takich pierdół nie pisał jak ten opis. A widziałem już dużo meczy i takich niby wstydliwych czy oszukanych akcji jest tysiące (spalone uznane i nie uznane, karne których nie powinno być i które nie zostały podyktowane itp.) Jak możecie powiedzieć ze był wzorem a teraz taki wstyd. Pamiętacie co zrobił Zidane w finale mistrzostw świata ? dla mnie to był większy wstyd a co się okazało ze cały świat zwalił winę na Materazziego. Nie żebym popierał Henriego ale na pewno zrobił bym to samo. Wina jest po stronie sędziów bo tego nie zauważyli a henry to wykorzystał.Ogólnie autor tego newsa chyba nie ogląda piłki nożnej weś na youtube poszukaj sobie mecze z mundialu 2002 (gospodarzy korei np. z włochami) tam to chyba był w takim razie skandal galaktyczny jeśli ty uważasz to co zrobił henry za ("jednym z największych skandali w historii piłki nożnej"). Powiem ci ze mało widziałeś. Pozdrawiam.

0

A wie ktoś może ile miał rok temu zlatan w interze bramek pykniętych ?? w tym samym czasie

0

Co wy piszecie ?? barca jak ma być najlepsza to niech wygrywa z każdym i nie dzięki temu ze ktoś ma kontuzję. Może przed meczem z Realem będzie się modlić żeby crystyna i kaka mieli kontuzję ?? co to za wygrana jak przeciwnik gra w osłabieniu każdy będzie potem pisał ze wygrali bo ten czy ten nie grał. Kibicuje Barcy od dawien dawna ale nigdy nie życzyłem sobie żeby ktoś z przeciwników miał kontuzję.

0

Witam. Mam małe pytanko, ktoś wie czy jutrzejszy mecz będzie nadawany na jakimś kanale na TV "n" ??. Kurna jadę na roczek chrześniaczki a tam mają tylko TV N :). Dzięki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?