jedni krytykuja inni potępiaja jeszcze inni sie ciesza, ja osobiscie skacze z radosci!!!! kazdy ma prawo do wlasnego zdania ale i tak ono nic nie zmieni... BARCA W FINALE i tylko to do mnie trafia.... w d...ie mam te karne i inne aspekty... w tym sporcie liczy sie tylko wynik!!!!
jedni krytykuja inni potępiaja jeszcze inni sie ciesza, ja osobiscie skacze z radosci!!!! kazdy ma prawo do wlasnego zdania ale i tak ono nic nie zmieni... BARCA W FINALE i tylko to do mnie trafia.... w d...ie mam te karne i inne aspekty... w tym sporcie liczy sie tylko wynik!!!!
Komentarze
0
jedni krytykuja inni potępiaja jeszcze inni sie ciesza, ja osobiscie skacze z radosci!!!! kazdy ma prawo do wlasnego zdania ale i tak ono nic nie zmieni... BARCA W FINALE i tylko to do mnie trafia.... w d...ie mam te karne i inne aspekty... w tym sporcie liczy sie tylko wynik!!!!
0
jedni krytykuja inni potępiaja jeszcze inni sie ciesza, ja osobiscie skacze z radosci!!!! kazdy ma prawo do wlasnego zdania ale i tak ono nic nie zmieni... BARCA W FINALE i tylko to do mnie trafia.... w d...ie mam te karne i inne aspekty... w tym sporcie liczy sie tylko wynik!!!!