0

jedni krytykuja inni potępiaja jeszcze inni sie ciesza, ja osobiscie skacze z radosci!!!! kazdy ma prawo do wlasnego zdania ale i tak ono nic nie zmieni... BARCA W FINALE i tylko to do mnie trafia.... w d...ie mam te karne i inne aspekty... w tym sporcie liczy sie tylko wynik!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?