23 sierpnia 2008, 17:44
0
Barcelona na pewno wygra :)
22 sierpnia 2008, 19:15
Myślałem że C.Ronaldo to skrzydłowy.
22 sierpnia 2008, 16:37
Będzie wysokie zwycięstwo na początek :)
22 sierpnia 2008, 13:11
A niektórzy twierdzą że on może chcieć grać dla swojej ojczyzny a nie dla Hiszpanii...
22 sierpnia 2008, 12:07
Joaozinho to może w przyszłości być ktoś pokroju Ronaldinho? ;p albo Juninho? Jak myślicie?
21 sierpnia 2008, 20:35
Valdés to najsłabszy bramkarz w Primera Division. Możecie sobie pisać że to nieprawda ale tak po prostu uważam. Tylko dzięki obronie nie tracimy tak wielu bramek.
17 sierpnia 2008, 21:38
I tak jesteśmy mocni :) Według mnie przydałby się jednak bramkarz... BORUC !!!
22 sierpnia 2008, 12:06
A po co nam zawodnik który w tym sezonie nie zagra w lidze mistrzów? :p Lepiej wziąć Arshawina.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Barcelona na pewno wygra :)
0
Myślałem że C.Ronaldo to skrzydłowy.
0
Będzie wysokie zwycięstwo na początek :)
0
A niektórzy twierdzą że on może chcieć grać dla swojej ojczyzny a nie dla Hiszpanii...
0
Joaozinho to może w przyszłości być ktoś pokroju Ronaldinho? ;p albo Juninho? Jak myślicie?
0
Myślałem że C.Ronaldo to skrzydłowy.
0
Valdés to najsłabszy bramkarz w Primera Division. Możecie sobie pisać że to nieprawda ale tak po prostu uważam. Tylko dzięki obronie nie tracimy tak wielu bramek.
0
I tak jesteśmy mocni :) Według mnie przydałby się jednak bramkarz... BORUC !!!
0
A po co nam zawodnik który w tym sezonie nie zagra w lidze mistrzów? :p Lepiej wziąć Arshawina.
0
Joaozinho to może w przyszłości być ktoś pokroju Ronaldinho? ;p albo Juninho? Jak myślicie?