0

Barcelona na pewno wygra :)

0

Myślałem że C.Ronaldo to skrzydłowy.

0

Będzie wysokie zwycięstwo na początek :)

0

A niektórzy twierdzą że on może chcieć grać dla swojej ojczyzny a nie dla Hiszpanii...

0

Joaozinho to może w przyszłości być ktoś pokroju Ronaldinho? ;p albo Juninho? Jak myślicie?

0

A po co nam zawodnik który w tym sezonie nie zagra w lidze mistrzów? :p Lepiej wziąć Arshawina.

0

Valdés to najsłabszy bramkarz w Primera Division. Możecie sobie pisać że to nieprawda ale tak po prostu uważam. Tylko dzięki obronie nie tracimy tak wielu bramek.

0

I tak jesteśmy mocni :) Według mnie przydałby się jednak bramkarz... BORUC !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?