PiotrekVeB
Dołączył/a: grudzień 2016
Wielkopolska
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
I co związku z tym?
0
Nie bo jestem kibicem Interu i nie wyobrażam sobie nie obejrzenia tego meczu
1
Ale dzisiaj piękny dzień się zapowiada
walka Izu z Breazeale potem Wilder vs Washington a po południu Atletico vs Barca i na deser Inter vs Roma
5
A tak Ney bawił się na swoich urodzinach
0
Arda coś mało widoczny
0
Czego nie zrozumiałem?
0
Chyba nie zrozumiałeś
0
Duży wiatr może robi ale miał dwie setki których nie wykorzystał
4
Uczył się od Benzemy
2
http://sportowefakty.wp.pl/sportowybar/664431/mocny-film-rozalskiego-wojownik-ksw-wypalil-sobie-na-glowie-symbol
Zapewne o tym
2
Dziennikarz: A co najbardziej z Japonii lubisz?
Żyła: Kibel hahaha cieplutki
No jest po prostu genialny
Tu macie cały wywiad
0
Nie polecam Inter ma 7 wygranych pod rząd więc tak łatwo nie będzie dla Juve mimo że grają u siebie
1
Mam takie wrażenie że Umtiti jest taką maskotką na tych treningach
0
Aguero chyba na dłużej przywiąże się z ławką
0
Akurat Inter genialnie teraz gra i mają szanse zagrać nawet w lidze mistrzów tylko pasowałoby jak by wygrali dzisiaj z Juve wtedy szanse będą ogromne
6
Wiesz to już jest standard że Gomes jest zawsze najgorszy
0
Aż mi się szkoda Krychowiaka zrobiło serio
0
Raczej znasz moje zdanie komu będę bardziej kibicował Milanowi czy Sampdori
2
Oby się pokazali z dobrej strony w końcu to jest przyszłość naszej kadry narodowej
4
Może jestem dziwny ale jakoś nie chciał bym go widzieć w Barcelonie
0
Strasznie szkoda żeby latem odszedł z Leicester i ja bym go widział w seria a tam na pewno wrócił by na właściwe tory a tak się marnuje w premier league
0
Jak ktoś nie widział debiut Grosika w Hull City
0
Mnie statystyki nie obchodzą Umtiti grał solidnie był pewny siebie i nie bronie go że jest nowy tylko dla mnie zagrał dobre spotkanie co nie można powiedzieć o Pique i dlatego miał niską note
55
Umtiti najsłabszy hahaha
2
No ale w Barcelonie też był taki co obrażał Barce w przeszłości i pożegnał się z klubem
1
Kurde ten Zieliński takie piły rozdaje że aż jestem w szoku
0
Na 95% nie ma szans niestety
7
Niby Lech Poznań ale jakoś zbytnio nie interesuję się ekstraklapą a tym bardziej nie oglądam
15
Co za kompromitacja Krychowiaka
0
Po prostu Real płaci mniej swoim piłkarzom. Wystarczy spojrzeć ile zarabia MSN a ile BBC i to jest ten właśnie problem