1

I co związku z tym?

0

Nie bo jestem kibicem Interu i nie wyobrażam sobie nie obejrzenia tego meczu

1

Ale dzisiaj piękny dzień się zapowiada
walka Izu z Breazeale potem Wilder vs Washington a po południu Atletico vs Barca i na deser Inter vs Roma

5


A tak Ney bawił się na swoich urodzinach

0

Arda coś mało widoczny

0

Czego nie zrozumiałem?

0

Chyba nie zrozumiałeś

0

Duży wiatr może robi ale miał dwie setki których nie wykorzystał

4

Uczył się od Benzemy

2

Dziennikarz: A co najbardziej z Japonii lubisz?
Żyła: Kibel hahaha cieplutki
No jest po prostu genialny
Tu macie cały wywiad

0

Nie polecam Inter ma 7 wygranych pod rząd więc tak łatwo nie będzie dla Juve mimo że grają u siebie

1

Mam takie wrażenie że Umtiti jest taką maskotką na tych treningach

0

Aguero chyba na dłużej przywiąże się z ławką

0

Akurat Inter genialnie teraz gra i mają szanse zagrać nawet w lidze mistrzów tylko pasowałoby jak by wygrali dzisiaj z Juve wtedy szanse będą ogromne

6

Wiesz to już jest standard że Gomes jest zawsze najgorszy

0

Aż mi się szkoda Krychowiaka zrobiło serio

0

Raczej znasz moje zdanie komu będę bardziej kibicował Milanowi czy Sampdori

2

Oby się pokazali z dobrej strony w końcu to jest przyszłość naszej kadry narodowej

4

Może jestem dziwny ale jakoś nie chciał bym go widzieć w Barcelonie

0

Strasznie szkoda żeby latem odszedł z Leicester i ja bym go widział w seria a tam na pewno wrócił by na właściwe tory a tak się marnuje w premier league

0



Jak ktoś nie widział debiut Grosika w Hull City

0

Mnie statystyki nie obchodzą Umtiti grał solidnie był pewny siebie i nie bronie go że jest nowy tylko dla mnie zagrał dobre spotkanie co nie można powiedzieć o Pique i dlatego miał niską note

55

Umtiti najsłabszy hahaha

2

No ale w Barcelonie też był taki co obrażał Barce w przeszłości i pożegnał się z klubem

1

Kurde ten Zieliński takie piły rozdaje że aż jestem w szoku

0

Na 95% nie ma szans niestety

7

Niby Lech Poznań ale jakoś zbytnio nie interesuję się ekstraklapą a tym bardziej nie oglądam

15

Co za kompromitacja Krychowiaka

0

Po prostu Real płaci mniej swoim piłkarzom. Wystarczy spojrzeć ile zarabia MSN a ile BBC i to jest ten właśnie problem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?