W ajaxie raczej też nie pogra. Na jego pozycji jest młody Kluivert który się świetnie zapowiada. Szybki i świetny technicznie. Swoją drogą fajnie by było kiedyś zobaczyć kolejnego Kluiverta w Barcelonie
kompletnie jest niepotrzebny.Jeśli Barca go kupi za takie pieniądze to chyba straci głowe.Dos Santos jest od niego o niebo lepszy..a poszedł za jakieś grosze..to ze wyszły mu 3 mecze na Euro to nie znaczy ze jest jakąs gwiazdą.Wogóle czy ktos przed Euro słyszał to nazwisko??
Komentarze
5
Rafinha pokazuje że jego miejsce jest w Barcelonie.
Puig dużo strat ale też sporo fajnych zagrań.
Dembele niemiłosiernie irytujący - strata za stratą
0
W ajaxie raczej też nie pogra. Na jego pozycji jest młody Kluivert który się świetnie zapowiada. Szybki i świetny technicznie. Swoją drogą fajnie by było kiedyś zobaczyć kolejnego Kluiverta w Barcelonie
0
sztab medyczny w barcelonie to jakaś porażka od paru lat. Co rok szpital....
0
Jak widze te pierd*lenie Rosella to mi sie niedobrze robi. Komu on oczy mydli?
0
I dobrze że tak sie stało. Dzieki temu Real kupił szklanke za 100 mln
5
Rafinha pokazuje że jego miejsce jest w Barcelonie.
Puig dużo strat ale też sporo fajnych zagrań.
Dembele niemiłosiernie irytujący - strata za stratą
0
kompletnie jest niepotrzebny.Jeśli Barca go kupi za takie pieniądze to chyba straci głowe.Dos Santos jest od niego o niebo lepszy..a poszedł za jakieś grosze..to ze wyszły mu 3 mecze na Euro to nie znaczy ze jest jakąs gwiazdą.Wogóle czy ktos przed Euro słyszał to nazwisko??
0
Jak widze te pierd*lenie Rosella to mi sie niedobrze robi. Komu on oczy mydli?
0
Ibrahim Afellay
0
imonkey
dokładnie tak jak mowisz wyymiatał bo teraz to juz tylko nazwisko nic wielkiego nie pokazuje