5

Rafinha pokazuje że jego miejsce jest w Barcelonie.
Puig dużo strat ale też sporo fajnych zagrań.
Dembele niemiłosiernie irytujący - strata za stratą

0

W ajaxie raczej też nie pogra. Na jego pozycji jest młody Kluivert który się świetnie zapowiada. Szybki i świetny technicznie. Swoją drogą fajnie by było kiedyś zobaczyć kolejnego Kluiverta w Barcelonie

0

sztab medyczny w barcelonie to jakaś porażka od paru lat. Co rok szpital....

0

Jak widze te pierd*lenie Rosella to mi sie niedobrze robi. Komu on oczy mydli?

0

I dobrze że tak sie stało. Dzieki temu Real kupił szklanke za 100 mln

0

kolejny mecz i znowu brak jakiegokolwiek pomysłu na gre. Czarno widze ten sezon

0

Ja widziałbym na tym miejscu (ew miejscu asystenta) Kluiverta ale ten przyjął ostatnio posade asystenta trenera reprezentacji Holandii.

0

Vilanova i Rosell niszczą klub w każdym możliwym aspekcie. Przykro mi na to wszystko patrzec...

0

A jeszcze kilka lat temu Villarreal był czołowym zespołem w La Liga z Riquelme i Forlanem w składzie i występowali w Lidze Mistrzów. Jak to sie nagle zmienia

0

Co za kretyn? A porażki z Realem? Milanem? Niech lepiej sie nie wypowiada na temat Barcy.

0

Chętnie widziałbym go w barwach FCB. Xavi ma 33 lata na karku i to już nie ten sam "mózg" co 2-3 lata temu. Gundogan świetnie by go zastąpił.

0

bo w tak sposób sie lige przegrywa , nie ma sie co oszukiwac jest juz po mistrzostwie i to ze tak mowimy nie znaczy ze jestesmy jakimis sezonowcami. Trzeba spojrzeć sobie prawdzie w oczy. bardzo ostatno gra w lidze fatalnie

0

jeden z najbardziej niepotrzebnych transferow w historii Barcy...nie jest lepszy od nikogo z obecnej lini pomocy a jego forma przez ostatnie 2 sezony pozostawia wiele do życzenia. Transfer dokonany tylko dlatego zeby kibice byli happy i zeby bylo widac że zarząd "coś" robi.Kupiliśmy nazwisko nic wiecej.......i tak bedzie rezerwowym

0

imonkey

dokładnie tak jak mowisz wyymiatał bo teraz to juz tylko nazwisko nic wielkiego nie pokazuje

0

Ja chciałbym zeby się jednak nie udało. Kompletnie zbędny transfer.Pomoc -Xavi Iniesta Sergeio spisuje sie znakomicie a na ławce są przeciez Keita i Thiago.wiec przejzyjcie jeszcze raz skład Barcy i zastanowcie sie czy jest sens wydac tyle za rezerwowego

0

Nadal nie rozumiem na co nam fabregas.Jego poziom gry nie jest jakis nadzwyczajny pozatym mamy juz obsadzoną linie pomocy i pamiętajmy że jest jeszcze thiago i Afellay.Jego transfer bedzie raczej miał charakter moralny, ma zadowolic kibiców. Wg mnie bez sensowne wydanie pieniędzy.

0

Visca el Barca

Z całym szacunkeim ale Pedro poza tą bramka nie zrobil nic...

Campeon de Campeones !!!

0

Na pewno by tu bardziej pasował niz Fabregas.Tyle w temacie

0

Ibrahim Afellay

0

kompletnie jest niepotrzebny.Jeśli Barca go kupi za takie pieniądze to chyba straci głowe.Dos Santos jest od niego o niebo lepszy..a poszedł za jakieś grosze..to ze wyszły mu 3 mecze na Euro to nie znaczy ze jest jakąs gwiazdą.Wogóle czy ktos przed Euro słyszał to nazwisko??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?