Piotros9
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Rafinha pokazuje że jego miejsce jest w Barcelonie.
Puig dużo strat ale też sporo fajnych zagrań.
Dembele niemiłosiernie irytujący - strata za stratą
0
W ajaxie raczej też nie pogra. Na jego pozycji jest młody Kluivert który się świetnie zapowiada. Szybki i świetny technicznie. Swoją drogą fajnie by było kiedyś zobaczyć kolejnego Kluiverta w Barcelonie
0
sztab medyczny w barcelonie to jakaś porażka od paru lat. Co rok szpital....
0
Jak widze te pierd*lenie Rosella to mi sie niedobrze robi. Komu on oczy mydli?
0
I dobrze że tak sie stało. Dzieki temu Real kupił szklanke za 100 mln
0
kolejny mecz i znowu brak jakiegokolwiek pomysłu na gre. Czarno widze ten sezon
0
Ja widziałbym na tym miejscu (ew miejscu asystenta) Kluiverta ale ten przyjął ostatnio posade asystenta trenera reprezentacji Holandii.
0
Vilanova i Rosell niszczą klub w każdym możliwym aspekcie. Przykro mi na to wszystko patrzec...
0
A jeszcze kilka lat temu Villarreal był czołowym zespołem w La Liga z Riquelme i Forlanem w składzie i występowali w Lidze Mistrzów. Jak to sie nagle zmienia
0
Co za kretyn? A porażki z Realem? Milanem? Niech lepiej sie nie wypowiada na temat Barcy.
0
Chętnie widziałbym go w barwach FCB. Xavi ma 33 lata na karku i to już nie ten sam "mózg" co 2-3 lata temu. Gundogan świetnie by go zastąpił.
0
bo w tak sposób sie lige przegrywa , nie ma sie co oszukiwac jest juz po mistrzostwie i to ze tak mowimy nie znaczy ze jestesmy jakimis sezonowcami. Trzeba spojrzeć sobie prawdzie w oczy. bardzo ostatno gra w lidze fatalnie
0
jeden z najbardziej niepotrzebnych transferow w historii Barcy...nie jest lepszy od nikogo z obecnej lini pomocy a jego forma przez ostatnie 2 sezony pozostawia wiele do życzenia. Transfer dokonany tylko dlatego zeby kibice byli happy i zeby bylo widac że zarząd "coś" robi.Kupiliśmy nazwisko nic wiecej.......i tak bedzie rezerwowym
0
imonkey
dokładnie tak jak mowisz wyymiatał bo teraz to juz tylko nazwisko nic wielkiego nie pokazuje
0
Ja chciałbym zeby się jednak nie udało. Kompletnie zbędny transfer.Pomoc -Xavi Iniesta Sergeio spisuje sie znakomicie a na ławce są przeciez Keita i Thiago.wiec przejzyjcie jeszcze raz skład Barcy i zastanowcie sie czy jest sens wydac tyle za rezerwowego
0
Nadal nie rozumiem na co nam fabregas.Jego poziom gry nie jest jakis nadzwyczajny pozatym mamy juz obsadzoną linie pomocy i pamiętajmy że jest jeszcze thiago i Afellay.Jego transfer bedzie raczej miał charakter moralny, ma zadowolic kibiców. Wg mnie bez sensowne wydanie pieniędzy.
0
Visca el Barca
Z całym szacunkeim ale Pedro poza tą bramka nie zrobil nic...
Campeon de Campeones !!!
0
Na pewno by tu bardziej pasował niz Fabregas.Tyle w temacie
0
Ibrahim Afellay
0
kompletnie jest niepotrzebny.Jeśli Barca go kupi za takie pieniądze to chyba straci głowe.Dos Santos jest od niego o niebo lepszy..a poszedł za jakieś grosze..to ze wyszły mu 3 mecze na Euro to nie znaczy ze jest jakąs gwiazdą.Wogóle czy ktos przed Euro słyszał to nazwisko??