Użytkownik zbanowany
18 maja 2015, 15:24
0
Wygrana 8:0, koledzy podają piłkę messiemu na pustą bramkę i Ronaldo ucieka kolejna nagroda ;)
18 maja 2015, 15:18
1
12 maja 2015, 21:00
GOOOOOOOOL!!!!!
9 maja 2015, 20:50
Valencia wygrywa 2-0 a Alves obronił Karnego CR11 :)
9 maja 2015, 20:31
Widze,że wierni kibice Realu po 20 minutach pożegnali się z La Ligą.
21 kwietnia 2015, 21:40
5
Widzę, że Chwalicie Alvesa, Busquetsa i Inieste. A ktoś wspomniał o Neymarze? Gdyby nie on to nie mielibyśmy tych 2 bramek :) Dla mnie ta 4 dzisiaj sama zamiata rywalem.
21 kwietnia 2015, 18:00
Ten wynik z pierwszego meczu niech się dla nich nie liczy ! Niech zaprezentuja nasza sile ! Visca El Catalonia !
14 lutego 2015, 10:54
Bo nie strzelił :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Wygrana 8:0, koledzy podają piłkę messiemu na pustą bramkę i Ronaldo ucieka kolejna nagroda ;)
1
0
GOOOOOOOOL!!!!!
0
Valencia wygrywa 2-0 a Alves obronił Karnego CR11 :)
1
Widze,że wierni kibice Realu po 20 minutach pożegnali się z La Ligą.
5
Widzę, że Chwalicie Alvesa, Busquetsa i Inieste. A ktoś wspomniał o Neymarze? Gdyby nie on to nie mielibyśmy tych 2 bramek :) Dla mnie ta 4 dzisiaj sama zamiata rywalem.
1
1
Ten wynik z pierwszego meczu niech się dla nich nie liczy ! Niech zaprezentuja nasza sile ! Visca El Catalonia !
1
Widze,że wierni kibice Realu po 20 minutach pożegnali się z La Ligą.
1
Bo nie strzelił :)