Piterros
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2014
Lublin/Bychawa
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wygrana 8:0, koledzy podają piłkę messiemu na pustą bramkę i Ronaldo ucieka kolejna nagroda ;)
1
0
GOOOOOOOOL!!!!!
0
Valencia wygrywa 2-0 a Alves obronił Karnego CR11 :)
1
Widze,że wierni kibice Realu po 20 minutach pożegnali się z La Ligą.
0
Który to gol MSN?
0
Thomas Vermalen *
0
Przegrana 3:0 u nas w tym sezonie? Szczerze wątpie, ale jeżeli by się tak stało , co wtedy? Ja osobiście twierdzę, ze jak Bayern podrażni Barcę, a szczególnie MSN to może wyrwać tych bramek 5+ nawet u siebie.
0
Nie chwal dnia przed zachodem słońca :)
0
Jeszcze 10 bramek MSN ... :D
0
Dokładnie opisałeś mój dzisiejszy dzień :D
0
On zawsze tak gra, te dryblingi , to jest magiczne. On tańczy z piłką. Na początku sezonu Cisnął z bramkami w La Liga , teraz miał podłamke , ale znowu wraca na właściwe tory. Już nie jest 3 najlepszym strzelcem , ale do czasu. Bo coś czuje, że Ney sie znowu rozstrzela :)
0
Bramką Suareza też bym nie pogardził:D
5
Widzę, że Chwalicie Alvesa, Busquetsa i Inieste. A ktoś wspomniał o Neymarze? Gdyby nie on to nie mielibyśmy tych 2 bramek :) Dla mnie ta 4 dzisiaj sama zamiata rywalem.
1
Ten wynik z pierwszego meczu niech się dla nich nie liczy ! Niech zaprezentuja nasza sile ! Visca El Catalonia !
0
Neymar długim podaniem.
0
Nóż w plecy.
0
Coś czuję, że Leo w rewanżu nie da żyć tam Hartowi na bramce :D
0
To zapomnieliście już , że mamy fenomenalnego Mascherano na ŚPD? :)
0
Po słowie Mundo postaw sobię Kropkę :)
1
Bo nie strzelił :)
0
Coś czuję, że Leo jeszcze dogoni CR'a ;).
0
Poklony dla całej drużyny, nie ma słów żeby określić ich akcje bramkowe. Suarez wkońcu zaczyna się odnajdować , powraca do światowej formy to widać z meczu na mecz. Niepokoi mnie tylko ta postawa Neymara, który jakby po 70 minucie nie miał już sił na dalszą grę.
0
Nie grał 4 miesiące , a i tak sporo dawał drużynie , walczył i piłkę, zastawiał się ciałem, próbował nawet strzelać. Nie widzę powodu do krytyki.
0
Liczę na bramkę Suareza w następnym meczu :)
0
Trzecia Linijka, polecam okulistę.
0
Prosze Cię, nie ośmieszaj się. Kara za ugryzienie przeciwnika? Kara co najwyżej pieniężna, a nie zakaz trenowania z klubem. To jest śmieszne. Nie mogą go zaprezentować , fifa upadła na głowe. Zuniga coś dostał? Neymar , 2 cm w inną strone i jeździłby na wózku. Ale co tam. Podejrzewam, że gdyby jeździł na wózku to Zuniga dostałby karę pieniężną. :>
1
Fajne koszuleczki ;d
0
Szkoda mi troszkę Tello, sporo wnosił do gry nawet jeżeli grał w tych ostatnich 5-15 minutach, ale jeżeli jego ceną mamy kupić Obrońce to muszę się z tym pogodzić.