0

Wygrana 8:0, koledzy podają piłkę messiemu na pustą bramkę i Ronaldo ucieka kolejna nagroda ;)

1

0

GOOOOOOOOL!!!!!

0

Valencia wygrywa 2-0 a Alves obronił Karnego CR11 :)

1

Widze,że wierni kibice Realu po 20 minutach pożegnali się z La Ligą.

0

Który to gol MSN?

0

Thomas Vermalen *

0

Przegrana 3:0 u nas w tym sezonie? Szczerze wątpie, ale jeżeli by się tak stało , co wtedy? Ja osobiście twierdzę, ze jak Bayern podrażni Barcę, a szczególnie MSN to może wyrwać tych bramek 5+ nawet u siebie.

0

Nie chwal dnia przed zachodem słońca :)

0

Jeszcze 10 bramek MSN ... :D

0

Dokładnie opisałeś mój dzisiejszy dzień :D

0

On zawsze tak gra, te dryblingi , to jest magiczne. On tańczy z piłką. Na początku sezonu Cisnął z bramkami w La Liga , teraz miał podłamke , ale znowu wraca na właściwe tory. Już nie jest 3 najlepszym strzelcem , ale do czasu. Bo coś czuje, że Ney sie znowu rozstrzela :)

0

Bramką Suareza też bym nie pogardził:D

5

Widzę, że Chwalicie Alvesa, Busquetsa i Inieste. A ktoś wspomniał o Neymarze? Gdyby nie on to nie mielibyśmy tych 2 bramek :) Dla mnie ta 4 dzisiaj sama zamiata rywalem.

1

Ten wynik z pierwszego meczu niech się dla nich nie liczy ! Niech zaprezentuja nasza sile ! Visca El Catalonia !

0

Neymar długim podaniem.

0

Nóż w plecy.

0

Coś czuję, że Leo w rewanżu nie da żyć tam Hartowi na bramce :D

0

To zapomnieliście już , że mamy fenomenalnego Mascherano na ŚPD? :)

0

Po słowie Mundo postaw sobię Kropkę :)

1

Bo nie strzelił :)

0

Coś czuję, że Leo jeszcze dogoni CR'a ;).

0

Poklony dla całej drużyny, nie ma słów żeby określić ich akcje bramkowe. Suarez wkońcu zaczyna się odnajdować , powraca do światowej formy to widać z meczu na mecz. Niepokoi mnie tylko ta postawa Neymara, który jakby po 70 minucie nie miał już sił na dalszą grę.

0

Nie grał 4 miesiące , a i tak sporo dawał drużynie , walczył i piłkę, zastawiał się ciałem, próbował nawet strzelać. Nie widzę powodu do krytyki.

0

Liczę na bramkę Suareza w następnym meczu :)

0

Trzecia Linijka, polecam okulistę.

0

Prosze Cię, nie ośmieszaj się. Kara za ugryzienie przeciwnika? Kara co najwyżej pieniężna, a nie zakaz trenowania z klubem. To jest śmieszne. Nie mogą go zaprezentować , fifa upadła na głowe. Zuniga coś dostał? Neymar , 2 cm w inną strone i jeździłby na wózku. Ale co tam. Podejrzewam, że gdyby jeździł na wózku to Zuniga dostałby karę pieniężną. :>

1

Fajne koszuleczki ;d

0

Szkoda mi troszkę Tello, sporo wnosił do gry nawet jeżeli grał w tych ostatnich 5-15 minutach, ale jeżeli jego ceną mamy kupić Obrońce to muszę się z tym pogodzić.

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?