Pokrzywa
Dołączył/a: październik 2011
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Panowie, jeśli chodzi o paczki promocyjne w fucie, czy jest jakakolwiek szansa na totsa z paczek za 25 i 55k czy lepiej oszczędzić na ta za 125?
0
Dzięki! Myslisz, ze warto będzie otwierać te paczki :)?
0
Ramblowicze! W fucie dropnalem Belottiego 90 ovr, czy sprzedawać go teraz czy poczekac do weekendu? Jest szansa ze w week będzie szedł drożej?
0
Siemaneczko! Ktoś wie gdzie w Katowicach można obejrzeć dzisiejszy mecz w towarzystwie kibiców Barcy :D?
0
Myśle nad podróżą, nie koniecznie jestem pasjonatem :)
0
Hej, czy znajdzie się tu ktoś kto uczestniczył w wycieczce do Czarnobyla/Prypeci ?
3
A ja wam powiem, że obie rzeczy można połączyć, jednak internet warto mieć :D
0
Siemanko, od października zaczynam swój studencki maraton lecz mam nielada problem w związku z tym, że w akademiku nie ma ogólnodostępnego internetu. Pewnie nie jeden z was przerabiał ten problem, i zastanawiam się jaka opcja dla mnie była by najlepsza ; jakiś modem czy inne bajery, czy może starczy udostępniony duży transfer z telefonu? A może jeszcze inna opcja? Z góry zaznaczam, że nie chciałbym nie wiadomo jak dużo płacić, ale mam nadzieję na płynne oglądanie meczów Barcy :D
0
Drodzy cules, czy grywa ktoś z was w Cywilizacje 5 online lub chciałby właśnie online popykać w przyszłości? Piszcie pod komentarzem i może uda się utworzyć jakąś ciekawą grupkę :D
0
z mojej winy na pewno nie, problemem jest tylko fakt, że kupiłem go u niezależnego sprzedawcy, a nie centralnie w ich punkcie, o ile ma to znaczenie.
0
Cześć ludzie, padł mi iPhone (jest w trybie awaryjnym i nie mogę go zaktualizować oraz odtworzyć przez co jest w zasadzie martwy) i zastanawiam się czy w punkcie Apple naprawią go lub wymienią (podobno roczna gwarancja) i czy będą z tym jakieś kłopoty?
0
Witam, mam mały problem drodzy cules. Mój laptop zaczął sie intensywnie grzać, wydaje przy tym jakieś dźwięki dobiegające ze środka, oraz zaczął sie zawieszać : początkowo co około godzine, a teraz to nawet 2min przy większym obciążeniu. Czytając po forach wywnioskowałem, ze chodzi o dysk. Zrobiłem formata windowsa wraz z dyskiem i choć jest trochę lepiej to czasem zacina sie znowu, a szybkość całego systemu jest zdecydowanie za mała jak na świeżo sformatowany, całkiem dobry komputer ( intel i7, 12gb ramu. Gdy zrobiłem skan dysku pokazało, ze nie ma uszkodzonych sektorów. Proszę o pomoc, gdybyście mogli coś doradzić, nie chce wydawać hajsu w błoto. Z góry dziekuje
0
0
a medja milczom :_____;
0
Po pierwsze : ogarnij się. Po drugie : to oczywiste, że teraz każdy martwi się o dobro Barcy oraz żeby nowy trener był możliwie najlepszy.
0
Gdyby nie przyjście Neymara, ten okres w historii Barcelony można by uznać za kompletnie bezpłodny .
0
Andre Villas Boas. Chyba nikogo lepszego nie znajdziemy. Branie Bielsy to kupowanie kota w worku. Mi to tam się marzy Cruyff ;____;
0
PSG nie stać na nic więcej niż wygranie ligi francuskiej. Niedługo udławią się tą kasą.
0
Ciekawe kto by chciał dołączyć do tak miernego klubu jak PSG...
0
wie ktoś kiedy N11 zacznie treningi?
0
Może Mou nowym trenerem? :>
0
ALVES, PEDRO, ALEXIS, SONG, VALDES, VILLA, TELLO ------ BYE BYE!
tyle kasy można by za nich wyciągnąć i zmienić co nieco.....
0
Myślałem, że po blamażu z Realem i ubiegłorocznym upokorzeniu z Chelsea gorzej być nie może. Pod koniec, aż o dziwo prosiłem o manitę, żeby kur*@ coś się zmieniło.
0
Co jeszcze Alexis i Pedro robią w klubie? Jak oni się mają do Riberyego czy Robbena?????
0
Ozil/Khedira. Czuję, że to na pewno ktoś z tej dwójki :D
0
Pedro ma kontuzje.....
0
Patrząc obiektywnie możemy mieć sporo trudności z pokonaniem francuskiego mistrza prowadzonego przez trenera-legendę. Ibra, Lavezzi i Moura mogą być bardzo groźni. Zwłaszcza przy naszej formie w defensywie i słabych występach na wyjazdach.
ŻARTUJĘ. MANITA !!!
0
Ogarnijcie się. Alexis to najlepszy wybór. Villa na skrzydle jest niewidoczny, a Tello nie jest gotowy na spotkanie takiej rangi (patrz GD rok temu gdzie spi******* dużo okazji). Także nasza "9" na skrzydle to idealne rozwiązanie, zwłaszcza gdy będzie trzeba uważać na kontry!
0
PatrychoO dzieki wielkie.
0
Witajcie cules. Zastanawiam się nad kupnem transmisji na onecie. Nigdy tego nie robiłem wiec prosze o opinie. Czy jakość porownywalna jest do sopcasta, czy zamula czy leci jak Merc na autostradzie, czy może lepiej po prostu zaryzykować i poszukać transmisji w necie (jak wiemy potrzeba trochę szczęścia). Pomocy