Palop trochę wyprowadzał mnie z równowagi. np jak Heniek podał mu piłkę, a ten, że strasznie dostał w brzuch, ale cóż normalne zagrywki psychologiczne ;)
Wielka szkoda tego meczu, ale chyba jednak Sevilla zasłużyła na awans. W kontrowersyjnych decyzjach sędziego sprawa się mniej więcej wyrównała. Oni zdobyli prawidłowe dwie bramki, których nie uznano, a my jedną, ale ten rzut karny dla nich był bardzo kontrowersyjny. Nie ma co gdybać. Ale rzeczywiście strasznie szkoda niewykorzystanych sytuacji. Visca el Barca ;)
Komentarze
0
Palop trochę wyprowadzał mnie z równowagi. np jak Heniek podał mu piłkę, a ten, że strasznie dostał w brzuch, ale cóż normalne zagrywki psychologiczne ;)
0
Wielka szkoda tego meczu, ale chyba jednak Sevilla zasłużyła na awans. W kontrowersyjnych decyzjach sędziego sprawa się mniej więcej wyrównała. Oni zdobyli prawidłowe dwie bramki, których nie uznano, a my jedną, ale ten rzut karny dla nich był bardzo kontrowersyjny. Nie ma co gdybać. Ale rzeczywiście strasznie szkoda niewykorzystanych sytuacji. Visca el Barca ;)
0
spokojnie wygramy :) chociaż narazie wygląda to tak jakby to Barca broniła wyniku
No i brak doświadczenia Pinto widoczny
0
ibrahimović9
Jestem urodzonym optymistą ;)
A i mała poprawka... chodziło mi oczywiście o ćwierćfinał, a nie finał ;)
0
Ciekaw jestem z kim zagramy w finale, czy będzie to Valencia, czy Deportivo :)
0
Ciekaw jestem czy kibice Sevilli go wygwizdają czy nagrodzą brawami
0
Dzięki bardzo :)
0
może by się dało inny serwer?
0
Sporting urywa punkty Realowi :) Takiej szansy jak zwiększenie przewagi przy stosunkowo słabym przeciwniku nie wolno zmarnować :)
0
ProSabaku
Wygramy. Chwilowa zadyszka była i tyle. Nie ma co mówić, że to jakiś kryzys :)