O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 128
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Palop trochę wyprowadzał mnie z równowagi. np jak Heniek podał mu piłkę, a ten, że strasznie dostał w brzuch, ale cóż normalne zagrywki psychologiczne ;)

0

Wielka szkoda tego meczu, ale chyba jednak Sevilla zasłużyła na awans. W kontrowersyjnych decyzjach sędziego sprawa się mniej więcej wyrównała. Oni zdobyli prawidłowe dwie bramki, których nie uznano, a my jedną, ale ten rzut karny dla nich był bardzo kontrowersyjny. Nie ma co gdybać. Ale rzeczywiście strasznie szkoda niewykorzystanych sytuacji. Visca el Barca ;)

0

spokojnie wygramy :) chociaż narazie wygląda to tak jakby to Barca broniła wyniku

No i brak doświadczenia Pinto widoczny

0

ibrahimović9

Jestem urodzonym optymistą ;)

A i mała poprawka... chodziło mi oczywiście o ćwierćfinał, a nie finał ;)

0

Ciekaw jestem z kim zagramy w finale, czy będzie to Valencia, czy Deportivo :)

Zobacz wszystkie

0

Ciekaw jestem czy kibice Sevilli go wygwizdają czy nagrodzą brawami

0

Dzięki bardzo :)

0

może by się dało inny serwer?

0

Sporting urywa punkty Realowi :) Takiej szansy jak zwiększenie przewagi przy stosunkowo słabym przeciwniku nie wolno zmarnować :)

0

ProSabaku

Wygramy. Chwilowa zadyszka była i tyle. Nie ma co mówić, że to jakiś kryzys :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?