PoldiFCB108
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Palop trochę wyprowadzał mnie z równowagi. np jak Heniek podał mu piłkę, a ten, że strasznie dostał w brzuch, ale cóż normalne zagrywki psychologiczne ;)
0
Wielka szkoda tego meczu, ale chyba jednak Sevilla zasłużyła na awans. W kontrowersyjnych decyzjach sędziego sprawa się mniej więcej wyrównała. Oni zdobyli prawidłowe dwie bramki, których nie uznano, a my jedną, ale ten rzut karny dla nich był bardzo kontrowersyjny. Nie ma co gdybać. Ale rzeczywiście strasznie szkoda niewykorzystanych sytuacji. Visca el Barca ;)
0
spokojnie wygramy :) chociaż narazie wygląda to tak jakby to Barca broniła wyniku
No i brak doświadczenia Pinto widoczny
0
ibrahimović9
Jestem urodzonym optymistą ;)
A i mała poprawka... chodziło mi oczywiście o ćwierćfinał, a nie finał ;)
0
Ciekaw jestem z kim zagramy w finale, czy będzie to Valencia, czy Deportivo :)
0
Ciekaw jestem czy kibice Sevilli go wygwizdają czy nagrodzą brawami
0
Przede wszystkim nie zgadzam się z oceną Valdesa, który zasłużył na notę. Pytanie do oceniających: czy moglibyście mi wytłumaczyć dlaczego Valdes nie zasłużył na "10"? Przecież sami napisaliście m.in.:"na przestrzeni całego meczu nie popełnił najmniejszego błędu" albo "widać iż zdecydowanie wyrósł na jednego z bohaterów spotkania".
Wydaje mi się też, że Puyol zasłużył na 6. Nie tylko strzelił bramkę, ale zaraz na początku meczu miał duży udział wspólnie z Valdesem obrony jak piłkę wybił głową.
Messi. tu również nie rozumiem dlaczego nie ma 10. Czego jeszcze potrzebujecie??? Trzy gole i asysta to za mało????? Sami piszecie:"szokująco skuteczny" albo "gdyby koledzy zagrali skuteczniej, to zapewne zaliczyłby więcej asyst niż bramek". No i podsumowanie: "Imponujący występ".
Bojan: Tutaj też bym się zastanawiał nad "10" grał świetnie. Trzy asysty... chyba przed meczem nikt sie tego nie spodziewał. Jest napisane, że jego rolą jest bardziej granie na skrzydle i asystowanie, więc w sumie.wywiazał się ze swoich obowiązków. Chyba dałbym 10.
Henryk 5. Grał kiepściutko. mnóstwo strat, na tyle podań powinien coś strzelic. No i jego podanie nie były takie za dobre.
0
Który zespół wycofał się PNA?
0
Piękny mecz :)
A tak swoją drogą fajna będzie sytuacja po meczu z Sevillą. W prawym górnym rogu strony będzie "ostatnie mecz - Sevilla" "następny mecz - Sevilla" :D
0
sphinks
Zlatan nic dzisiaj nie strzeli, gdyż pauzuje za kartki :) pozdro
0
Będzie to też wyjątkowy mecz dla Valdesa bo w 1992 roku przeniósł się na Teneryfę, gdyż tam pracował jego ojciec. Mieszkał tam trzy lata i publicznie manifestował swoją radość z powrotu Tenerife do Primera Division :)
0
Sprawa Fabregasa jest dosyc skomplikowana. Zakładając, że przeniesie się do Hiszpanii: jest wychowankiem FC Barcelony i na pewno dla niej chciałby grac zapewne kochaliby go kibice, ale... nie wiadomo czy miałby miejsce w podstawowej jedenastce. Barca gra trzema pomocnikami przy czym dwa miejsca są raczej zarezerwowane dla Xavi`ego i Iniesty.
Przejście do Realu mogłoby z kolei oznaczać, że zostanie znienawidzony przez kibiców, ale przynajmniej będzie miał miejsce w podstawowej jedenastce, a to ambitny chłop i ważne to dla niego. Ale Katalończyk grający w Realu Madryt??
Podsumowując: mi się wydaje, że Fabregas zostanie w Londynie i że ten news to taka bujda. Tam mu jest po prostu dobrze , ma pozycję w klubie, jest kapitanem pomimo, że jest bardzo młody. Chyba nawet sprowadzenie teraz Fabregasa nie miałoby większego sensu. Moim zdaniem priorytetem powinno teraz być zakupienie Silvy
0
Bardzo dobrze, że nie gra Ibra. Powinien dostac nauczkę za zachowanie w poprzednim meczu. Myślę, że Pep chce trochę pokazac Ibrze, że nie jest niezastąpiony i nie może gwiazdorzyc. do tego Bojan powinien się nieco ograc na Tenerife
0
Szkoda :( Zwycięstwo z pierwszym składem przeciwnika smakuje najlepiej ;P
0
jakośc rzeczywiście zajebista ;) Dzięki wielkie ;)
0
Nawet jeśliby Barca zaczęła przegrywac to co z tego???? Dała nam wszystkim tyle radości w poprzednim sezonie, że nikt nie powinien miec pretensji. Tak sobie myślę, że jak kiedyś przegramy mecz, to będzie lipa, bo tak nas nasi ulubieńcy przyzwyczaili do wygrywania ;)
Ktoś tam napisał, że żal mu tych co maja sapy do Ibry. Ja bardzo cieszę się, że przyszedł do nas, bo bardzo go lubie, a jego zagrania dają człowiekowi wiele radości. Nie oznacza to jednak, że wszystko mu wolno. Zachował sie bardzo brzydko i trza to powiedziec obiektywnie
0
Dajmy już spokój temu meczowi. Skończył się i tyle, a remis to nie przegrana. Ale z tego co wiem to Real jeśli jutro wygra to będzie liderem. Bilans liczy się chyba tylko w przypadku przegrania obu meczy. Mecz nie był zły, a Villarreal zagrał bardzo pięknie.
Szkoda tylko, że Ibra się tak zachował, bo pozostawiło to spory niesmak i powinien zostac zdyskwalifikowany na 2/3 spotkania moim zdaniem, gdyż mógł temu gościowi spokojnie nogi połamać. Wistel Wasilewskiemu jak skoczył na nogę nieco wyżej to skutki były tragiczne. Dobrze, że mu sie nic nie stała.
Barca 4ever ;)
0
Ibra po naskoczeniu na nogi rywala powinien dostac czerwoną kartkę, a może nawet dyskwalifikację na kilka meczy, bo mógł tego chłopa naprawdę bardzo uszkodzic.
0
Brzydkie zachowanie Ibry, sędzie aptekarz, zlekceważenie rywala przy stanie 1:0. Troche mam niesmak po tym jak Ibrahimovic naskoczył na nogę piłkarzowi Vil. Nieładne zachowanie ;/
0
a ja zaznaczyłem gola Iniesty ;) Tego się nie da zapomniec ;) Często oglądam go po kilka razy dziennie ;)
0
off topic
kiedy są mecze CdR z Sevillą i jak ogólnie wygląda terminarz? I wie ktoś może czy TVP Sport ma prawa do CdR?
Z góry dzięki ;)
0
mizer
zgadzam się z Tobą. Jeśli chodzi o kosza, to powiedzenie "Właśnie tego dnia oczy całego sportowego świata zwrócą się w kierunku Madrytu" nie ma racji bytu. Ja osobiście od dawna kibicuje FCB i dopiero dzisiaj dowiedziałem się czytające tego newsa, że graja w kosza. A kwietniowym GD już czasem myślę ;D
0
Kiedy są mecze z Sevillą ( te w Pucharze Króla) ?
0
wie ktoś czy ten mecz będzie w jakiejś telewizji?
0
buraki
0
vanbasten
Chyba się zbanowali, bo mi się ta stronka nie otwiera
0
A ja się dziwię, że w trójce wyróżnionych nie ma Pedro.
Zgodzę sie też z bara23, że Pedro powinien grac na lewym skrzydle, a nie Henry. Pominąwszy to, że straciłem do niego szacunek po tym jak został szczypiornistą i tak uważam, że Pedro gra teraz lepiej.
xavi1991
Zgadzam się też z tobą, że nagrody chyba były przyznane przed finałem, bo gdyby patrzeć na grę Pedro i tego Verona, to Veron wypada rzeczywiście słabiutko.
Co do sprowadzenia Ribery`ego to uważam, że jest to niepotrzebne. Właśnie teraz jest czas na to, aby Pedro został wdrażany do drużyny, aby stac się zawodnikiem pierwszego składu.
0
No to w półfinale z Realem ;)
0
Kurde robi się normalnie rozdawanie numerów ;D
0
No niestety nieciekawie. Jak oglądam powtórkę bramki Pedro to widać jak Iniesta rusza nogą i coś pokazuje w kierunki ławki trenerskiej. Także pewnie w tym momencie coś mu się tam przytrafiło