PoldiFCB108
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurcze, ale podobny :)
0
Wielki szacunek dla uploaderów :) kawał dobrej roboty :) pozdro
0
Popieram tych, którzy mówią, że Olegerowi należy się kara. Tak trochę odbiegając od tematu ostatnio czytałem gdzieś, że Wojewódzki zniszczył jakiś samochód komuś, a potem powiedział, że zawsze się tak po dragach zachowuje. Czy rzeczywiście tak powiedział to nie wiem bo tego nie słyszałem tylko gdzieś czytałem. Piszę o tym dlatego, że podziwiam tego gościa za jego inteligencję, ale uważam, że kara mu się należy. Piszę o tym bo podziwiam również Olegera za to, że umie wyrażać swoje poglądy. Jednak wszystko w granicach zdrowego rozsądku. Jeżeli wyrażając swoja opinię robi się komuś krzywdę powinno się ponieść konsekwencje.
0
To jest właśnie zła strona bycia wielkim i sławnym. Kasy jak lodu, ale trzeba się martwić o córeczkę, a przecież wiadomo, że jest ona dla Henry`ego bezcenna.
0
Xavi to symbol FC Barcelona :) Jest jeszcze młody i na pewno pokona Migueliego. Jest to piłkarz, który nie tylko zawsze ma wielkie serce do gry, ale zawsze ma też swoje zdanie. Xavi zawsze głośno narzekał, że w Barcy źle traktuje się wychowanków (przykład Fabregas Pique) Prawdopodobnie dzieki temu Xavi już teraz zapewnił sobie miejsce w sztabie zarządzającym klubem po ukończeniu kariery
0
Widzę sporo banów, chyba faktycznie były ostre wypowiedzi skoro Looky już nawet grozi.
Co do newsa, to ta sytuacja utwierdza mnie w przekonaniu, że niewiele się tam zmieniło. Najlepiej niech się Arszawin wkurzy i przybędzie do Barcelony.
0
Ja bym tyle dał
0
I bardzo dobrze, to mi się podoba. Eto`o to jest gość :) Jakoś nie wyobrażam sobie Adebayora zo Eto`o :)