0

Dziękuję za multimedia :) wielki szacun za Waszą pracę :)

0

Byłbym strasznie wdzięczny za inny serwer :)) pozdrawiam :)

0

pożartować można

0

Bardzo dziękuję za brameczki :)

0

siemikk

skoro piszesz, żeby sie zastanowić zanim cos napiszemy, bo niewielu to obchodzi, to pamiętaj o tym, że to działa w dwie strony. Mnie też niespecjalnie obchodzi twoja opinia i tyle. Moim zdaniem Francja nie zasłużyła na awans i tyle. Pomyśl sobie gdybyś był Irlandczykiem...

ciekawe jakbyś wtedy śpiewał.

Przypomnij sobie jakie polscy kibice mieli zdanie po tym jak Web (czy jak mu tam) podyktował rzut karny dla Austrii. Dziski temu wywalczyli remis, a jakby na to tak dobrze spojrzeć to w tym meczu nasz gol bł zdobyty ze spalonego.

Powinien wygrać lepszy i tyle i szkoda mi, że takie zagrał piłkarz FC Barcelony

Najbardziej śmieszy mnie jednak zachowanie kibiców Realu. Strasznie się nagle rozpisali jaką to specjalnością piłkarzy FCB jest gra nie fair. Chyba już zapomnieli o zachowaniu pepe w poprzednim sezonie w meczu z Getafe. Bo porównując te obydwa wydarzenia to "wyczyn" Henry`ego jest niczym

0

Wolałbym przegrać z Realem niż mieć w świadomości, że wygraliśmy dzięki oszustwu....

0

Wstyd

0

NIe jestem pewien, czy nie jest to czasem 328 występ Xaviego we wszystkich rozgrywkach, a nie tylko w ligowych

0

N transmituje

0

Mecz był super :) A nieuznana bramka była słuszna. Swoją drogą wiedziałem, że szybko pojawi się taki news :) Podczas dzisiejszego meczu czułem się trochę jak za starych dobrych czasów gdy R80 grał dla Barcy. Dzisiaj R80 był zawodnikiem meczu pięknie kiwał i podawał. Gra Milanu przypominała mi dzisiaj troche grę Barcelony. Fajnie wymieniali piłkę itp :)

A R80 życzę, żeby zawsze grał dobrze i strzelał rywalom bramki (pod warunkiem, że rywalem nie jest Barca oczywiście) :)

0

Dzięki :)

0

tak na marginesie, wie ktos kiedy są klubowe mistrzostwa świata??

0

żal mi Bojanka, ale wkrótce pokaże klasę :)

0

0

ProSabaku

Wygramy. Chwilowa zadyszka była i tyle. Nie ma co mówić, że to jakiś kryzys :)

0

Sporting urywa punkty Realowi :) Takiej szansy jak zwiększenie przewagi przy stosunkowo słabym przeciwniku nie wolno zmarnować :)

0

Wie ktoś może z kim wymienił się koszulką Murawski ???

0

Tak ma byc :)

0

Konradinho, ale mosz spida :) Niedługo będziesz zamieszczał bramki przed meczem :) Wielkie dzięki :)

0

Mam takie zapytankO czy chodzi Wam bramka Messiego czy dacie radę ja w ogóle pobrac??

0

Dzięki bardzo :)

0

Czaken 26

Na nodze, zaraz na początku meczu. Na kroczu Messiemy stanął ktoś inny i co najważniejsze przypadkowo w przeciwieństwie do tego co na nodze Pozdr :)

0

Jeśli się powtarzam to sorry, bo nie czytałem poprzednich komentarzy, ale ten cham co stanął Messiemu na nodze, to powinien byc wyrzucony z boiska...

0

Wielkie dzięki za brameczki :) Gdyby czasem była możliwość tej scenki jak ten cham staje Messiemu na nodze to będę b. wdzięczny, ale oczywiście dzięki za to co jest :) pozdr

0

Domowe super, wyjazdowe mi się w ogóle nie podobają

0

Też się dołączam, ale myślę, że raczej nie...

0

Wielkie dzięki :) pozdrawiam :)

0

Damy radę bez Alvesa i Messi`ego i na dodatek jeszcze bardziej zregenerują siły przed Interem :) Same plusy moim zdaniem :)

0

Wie ktoś może kiedy jest mecz argentyny z brazylią i jakie stacje transmitują?? z góry dzięki :)

0

Witam :) Sorki, że tak nie do końca na temat, ale wiecie, że Gran Derby wypadają dokładnie w 110 rocznice powstania FC Barcelony.... Oj będzie się działo :)

Co do meczu, to był to prawdziwy spacerek :) Ani przez chwilę nie miałem stresa oglądając go :) I wreszcie bramka Ibrahimovicia :) Teraz już będzie mu szło :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?