PoldiFCB108
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardzo dziękuję ;)
Pozdrawiam ;)
0
może by się dało inny serwer?
0
Kurcze, ale te koszulki to są oczojebne ;)
0
Oczywiście uprzejmie proszę o inny serwer :) Oczywiście bez pośpiechu ;))
0
Oglądam teraz finał Pucharu Uefa i ten Maciej Iwański też sobie nieźle radzi ;)
0
A i jeszcze jedno: moim zdaniem najlepsi komentatorzy to: Sergiusz Ryczel (Nsport) i ten co komentuje dla C+ z Orłowskim.
P.S. nie wiem, czy on czasem nie pracował dawniej w Polsacie. Pamiętam jak Ronaldinho strzelił tą "tańczącą bramkę" w sezonie 2004/2005 wydaje mi się, że on wtedy komentował ;)
0
obaster
i co, że czasem się myli...emocje towarzyszące bramce Iniesty były tak wielkie, że spokojnie mógł tak powiedzieć. Śmieszne pomyłki to coś co zdarza się niemal każdemu komentatorowi...
0
dziękuję
0
Powiem tak: jest mi strasznie smutno, że tak się stało. Eto`o wiele sytuacji nie wykorzystał i możemy mieć do niego pretensje, ale aż tak bardzo krytykował go nie będę. Czasem jest tak, że jak się czegoś wyjątkowo chce to nic nie wychodzi. Wielu krytykuje Eto`o, ale czy to nie on zdobył w tym sezonie najwięcej bramek nie tylko dla Barcy, ale też w całej lidze? Czy to nie on w finale LM w 2006 na 12 minut przed końcem wyrównał co dało "napęd" piłkarz, którzy jeszcze w regulaminowym czasie gry zdołali zwyciężyć i dać nam tyle radości? Rzeczywiście ostatnio celownik ma rozregulowany w Pucharze Króla powinien strzelić około pięć bramek... Przypomnę tylko, że jest on tylko człowiekiem...
0
cudowna brama Piresa ;) W finale LM w 2006 chłopina szybko musiała opuścić boiska, a dzisiaj gra dla Barcy ;)
0
Wielkie dzięki za drugi serwer pozdro ;)
0
Mam wielką prośbę: wrzućcie to na inny serwer ;) z góry dzięki i pozdrawiam ;)
0
http://satkurier.pl/news/46880/futbol-w-telewizji-13052009.html
Tutaj pokazują stacje, które puszczają mecz na żywo. Według nich mecz jest o 22:30
0
Konradinho Ty to jesteś normalnie skurczybyk ;) Patrząc na to jak szybko wszelkie multimedia się ukazały to dochodzę do wniosku, że niedługo bramki będą przed meczem ;D Wielkie dzięki pozdrawiam ;)
0
Ten remis nie martwi mnie ani trochę. Martwi mnie jednak to, że komentator na koniec mówił coś o rzekomym urazie Iniesty. Już wolałbym, żeby dzisiaj przegrać niż Iniestę stracić
0
Dzięki bardzo z drugi serwer ;) Konradinho miałeś rację, komentarz jest beznadziejny ;) Szkoda, że nie komentował Sergiusz Ryczel moim zdaniem to jeden z najlepszych obecnie komentatorów w Polsce ;) pozdrawiam ;)
0
A orientuje się ktoś może kto komentował na N?? Jeśli Ryczel to musi byc to świetny kom ;]
0
kurcze coś mi się skrót nie chce rozpakować ;//
0
Gdyby czasem była możliwość wrzucenia bramki z komentarzem nSport na inny serwer byłbym niezmiernie dzięki ;) pozdrawiam ;)
0
Jak dla mnie to surowo oceniliście
VV - 9 grał naprawdę świetnie, a przy bramkach nie miał nic do powiedzenia. Kto wie może nawet zasłużył na 10. To trochę niesprawiedliwe, że jak miał mało roboty to dostaje niską ocenę
Messi 10
Henry 10 - bez komentarza.
Xavi i Pique sie oczywiście zgadzam
Abidal rzeczywiście słaby, ale czy 4 to nie jest trochę za nisko??
Iniesta się zgadzam
Toure chyba też zasłużył na 10. Tak jak VV nie miał dużo pracy, ale kiedy trzeba było spisywał się b. dobrze
Ładnie zaznaczyliście akcję Bojana
0
Kurcze nie idą mi brameczki ;( i to z takiego meczosa. Do tej pory nigdy mi sie to nie zdarzyło. Jeśli byłoby to możliwe to może dalibyście rade coś z tym zrobić?? z góry dzięki i pozdrawiam ;)
0
Casillas to zawodnik do którego mam ogromny szacunek. On gorycz porażki zawsze potrafi znieść z twarzą. Szacunek
0
Gudi w sezonie 04/05 nam gola zapodał ;)
0
Ja się zastanawiam jaki wpływ na boiskowe wydarzenia będą miały takie postacie jak Deco, Beletti, Gudjohnsen, którzy grali w tych klubach albo np. Henry, który przecież świetnie zna styl ligi angielskiej. Myślę, że trenerowi dużo może pomóc Ten Cate
0
Etoo9
Moim zdaniem nie Abidal a Pique :)
Taki Pique to kawał chłopa ;) i taki stoper musi być ;)
0
Jak widać dominacja hiszpańsko-angielska nadal trwa. Podobnie jak w sezonie poprzednim mamy w półfinale trzy drużyny angielskie i Barcę. A więc może się powtórzyć finał z roku 2006 lub (oby tak nie było) z 2008 roku.
P.S. Mam takie zapytanie, bo mi to uleciało. W poprzednim sezonie przegraliśmy w półfinale z ManU, a z kim wygrała Chelsea? Z Liv czy Arsenalem ??
0
Kibic z Madrytu
Za wypowiedzi szacunek - to tak na początek.
Nie czytałem wszystkich komentarzy, ale apropos meczu Real - Sevilla chciałbym, abyś przypomniał sobie mecz z Osasuną. Nie podyktował sędzia dla Osasuny dwóch ewidentnych karnych i na dodatek czerwona kartka dla któregoś z piłkarzy Osasuny.
A wracając do sezonu 06/07 bo ten watek też się gdzieś pojawił: Barca i Real miały tyle samo punktów. Pamiętam jak w 21 kolejce sędzia nie uznał prawidłowo zdobytego gola przez Barcę... I co mamy mówić, że błąd sędziego był wynikiem tego, że to nie my zdobyliśmy Mistrzostwo??........
0
Moim zdaniem musi powiedzieć takie słowa, żeby po prostu przynajmniej jakąś tam liczbę osób sobie zjednać. Fakt jest taki, że Saviola zasługuje na duży szacunek w porównaniu do Luisa Figo. Gdyby miał miejsce w Barcy na pewno nie zmieniłby klubu na Real. Ale fakt faktem miał powody, żeby czuć się źle w Katalonii, ponieważ gdy skończył mu się kontrakt nikt nie garnął się, żeby go zatrzymać. Barca i Real to największe kluby w Hiszpanii. Odejście do innego zespołu byłoby zrobieniem kroku wstecz w swojej karierze, która zresztą w Realu też nie idzie po jego myśli. Podsumowując mam co do Savioli mieszane uczucia, ale wydaje mi się, że nie zasłużył na wygwizdanie. Jednak wielu uważa inaczej i prawdopodobnie dlatego Saviola wypowiedział te słowa, aby przynajmniej kilku z nich zmieniło soje zdanie.
0
Wujo444 zgadzam sie z Tobą w pełni. Bliźniaczo podobne do... "naściubione" tyle info, ze aż ciężko znaleźć to czego się szuka. Tamta strona o wiele lepsza była, przede wszystkim o wiele czytelniejsza, a to jest najważniejsze. Sorry, ale według mnie lipa.
0
Szacunek za pracę, ale muszę powiedzieć, że mi się nie podoba. ;/ Tamta strona była lepsza ze względu na to, że wszystko było bardzo przejrzyste. Tutaj niestety tak nie jest.