PoldiFCB108
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://sport.onet.pl/74327.1,1248702,2097508,,prezydent_barcelony_zapowiada_transferowy_hit,wiadomosc.html
ciekawe, czy jest w tym coś prawdy
0
A ja myślę, że On przedłuży umowę jeszcze w 2014 roku i będzie miał więcej czasu na pobicie rekordu niż do 2014 ;)
0
manolis1
Absolutnie. To takie moje spostrzeżenie ;)
0
Troszeczkę zawiódł mnie Ibra. Grał trochę jakby mu się nie chciało. Były dwie akcje w drugiej połowie gdzie piłka przeleciała prostopadle przez pole bramkowe a Ibra tego nie zamknął choć powinien ;) No, ale wynik spoko;) Swoją drogą Pedro musi teraz chyba Iniestę w buty pocałować po tej asyście ;)
0
No to Pedro w obliczu kontuzji Messiego dostał szansę ;)
0
Karlos, robertinho
Dzięki bardzo, chociaż tak naprawdę to info mnie nie pocieszyło ;/
No, ale cóż edukować się trzeba ;) Pozdrawiam ;)
0
Wie ktoś kiedy jest finał? Bo kurcze zjazd mam piątek sobota i bym nie oglądnął meczu :( (oczywiście zakładam, że Barca w nim zagra ;)
0
matty 91
dzięki ;)
0
off topic:
Wie ktoś może jakie telewizje będą puszczały KMŚ ??
0
Wie ktoś może jakie telewizje będą puszczały KMŚ ??
0
* dziękuję ;)
0
Bardzo dziękaję za pliki w formacie avi :)
0
Dla mnie najważniejszą sprawą jest sprowadzenie Silvy. Bardzo lubię tego piłkarza, jest ograny w Hiszpanii (jak wspomniał madridista21)
Do Henryka jakoś straciłem szacunek po tej całej Irlandii i sprowadzenie Silvy przy odejściu Henka byłoby najlepszą opcja :)
0
Ja za nim jakoś nie przepadam i nie chciałbym, żeby grał w Barcy
0
w Krakowie by sie taka wystawa przydała :)
0
W poprzednim ligowym meczu z Espanyolem Valdes miał poważny kiks i właściwie dlatego przegraliśmy. Dzisiaj będzie lepiej. Wszystko przemawia za nami, ale derby rządzą się zawsze swoimi prawami.
Z zachowaniem odpowiednich proporcji - całkiem niedawno Cracovia pokonała Wisłę Kraków :)
0
Jak juz tak dużo o Valdesie, to przypomniało mi się cos ciekawego :) Pamiętacie jaki był wynik w poprzednim meczu Barcy z Espanyolem na Camp Nou ? Przegraliśmy 2:1 :) A pamiętacie druga bramę i kiks Valdesa ja podał do De la Penyi? Oby teraz sie to znowu nie powtórzyło :)
0
Xavi 8
Wykonał kawał dobrej roboty. Nie wiem czemu jest oceniony niżej od Messiego. Obaj w tym meczu zasłużyli na 8.
Iniesta 7
Za nim chyba rzeczywiscie reakcja nie przepada
Podobnie jak Xavi grał bardzo dobrze. Nie strzelił bramki, więc punkcik niżej.
Gołym okiem było widac różnicę pomiędzy jego grą , a chocby Ibry. Dlatego Iniesta 7.
Z resztą się zgadzam
0
niewiele brakło Messiemu :)
0
Najłatwiejszy przeciwnik to chyba Olympiakos. '
Lyon i Bayern miałby bardzo silną motywacje za zeszłoroczne porażki.
Wyjazd do Rosji raczej nie byłby dobry.
Bardzo bym chciał zobczyc znowu Ronaldinho na Camp Nou. :) To byłoby bardzo ciekawe spotkanie. Ciekaw jestem jak zostałby potraktowany przez kibiców Barcy.
0
safin 25
Moim zdaniem wrzucenie Pinto do bramki w meczu Espanyolem byłoby najgorszym posunięciem Guardioli. Pokazałby wtedy, że nie ufa Valdesovi.
Tak samo na początku było z Ibrą. Troche mu nie szło, ale Guardiola powiedział, ze może on grac tyle czasu źle ile mu się tylko podoba, a ten i tak na niego będzie stawiał, bo jest wspaniałym zawodnikiem i musi się przyzwyczaic do ich stylu gry. Ibra miał luz psychiczny i proszę bardzo ;)
0
Najlepsze Messi.
Najgorsze - Valdes oraz kontuzja Messiego.
Nie rozumiem ludzi, którzy nazywają dziecmi tych, którzy krytykuja Valdesa. Przecież w ostatnich dwóch meczach naprawdę zawalił a wczoraj był najsłabszym punktem zespołu, więc chyba krytyka tutaj jest jak najbardziej na miejscu. Nikt natomiast nie zaprzecza jego klasie, bo wiele razy ratował nas (tak jak tu ktoś wspomniał w meczu z Realem i często w zeszłym sezonie). Jednak wczoraj był najgorszym punktem zespołu i tyle.
0
jakby ktoś miał jakiś link z bramkami w formacie avi to zapodajta :)
0
dałoby się brameczki w formacie "avi" ? z góry dzieki :)
0
Nie wiem, czy Ibra nie zasłużył na lepszą ocenę niż Messi. Co prawda strzelił "tylko" jedną bramkę, ale to, że nie zaliczył asysty nie było przecież jego winą.... Zlatan moim zdaniem zasłużył na 9.
Iniesta też został dosyć ostro przez Was potraktowany. Może dlatego, że od tak znakomitego piłkarza wymaga się więcej. Niemniej jednak ja dałbym mu 5.
Busquets już nie po raz pierwszy popisał się takim "podaniem" Dokładnie to samo zrobił w meczu z Atletico i jeszcze w jakimś jednym (nie mogę sobie dokładnie przypomnieć w jakim i nie mogę sobie przypomnieć, czy wtedy padł gol) . Także dla niego 5
Z resztą się zgadza :)
0
dzięki bardzo :)
Jakby czasem były w formacie "avi" byłbym super szczęśliwy, ale i tak wielkie dzięki :) pozdr
0
Wygląda na to, że Hiszpania wyjdzie spokojnie
0
Kurcze chyba po raz pierwszy nie zgodzę się z kilkoma Waszymi ocenami (piszę o tych, z którymi się nie zgadzam)
Marquez --- 2 najgorszy mecz Meksykanina jaki oglądałem. Czekałem na ten mecz, bo sobie myślałem, że fajnie będzie oglądnąc spotkanie, w którym będzie zupełnie bezstresowe zwycięstwo, po tym jaki drżeliśmy w meczach z Realem i Interem. A tu głównie za sprawą Marqueza się nastresowałem.
Czhrynski ----- 3 no może 4
Drugi obok Marqueza bardzo słaby punkt drużyny
Tour ---- 4
Niestety kilka razy po prostu przewrócił się na piłce. W sumie wraca dopiero do gry i murawa była w kiepskim stanie, ale każdego oceniam równo.
Henry -------- 5
Co prawda strzelił bramkę, ale kilka razy w taki sposób tracił piłkę, że kończyło się to groźnymi kontrami. Bardzo brzydko odepchnął jednego z piłkarzy Xerez, co mogło spowodować konsekwencje, gdyż nie wiadomo jak by postąpił "aptekarski" sędzia, gdyby taki prowadził mecz.
Ibra i Messi po -------- 8
Wystarczyło, że weszli od razu nastąpiło ożywienie. Piękna sztuczka Ibry dodała pikanterii temu meczowi.
Niestety muszę się zgodzić co do Bojana i Pedro. O ile Pedro nie jest jeszcze w takiej złej sytuacji, to ten mecz pokazał, że Bojanek niestety nie ma co liczyć na rywalizację z Ibrą.
0
Konnradinho normalnie świr z Ciebie :) jak zwykle strasznie szybko :) wielki szacun P.S. Ibra piekny gol, ale strachu się najadłem w tym meczu
0
Trochę nie na temat, ale do Hamiltona i adisfcb543
Otwiera się Wam jeszcze ten obrazek?? Bo mi nie ;/
Co do książki to troszkę droga ;/