4

@takisobiektos idealnie pasuje tu pamiętny komentarz z Fify "złapała ją jak muchę która wolno leci" :)

1

@Frimpong Ja też jestem zadowolony gdy w pracy odwalam maniane a i tak mi za to płacą normalnie.

3

@blakkudium tu chyba bardziej chodzi o zahaczenie ręką chociaż dla mnie i tak skandal żeby wyrzucić gościa za taki faul

0

Nie wiem jak wy ale dzisiaj remis biore w ciemno chociaż wierzę w wygraną.

3

@Zoker A potem trzech goli żeby w końcu mu zaliczyli gola prawidłowego :)

0

Oglądałem dziś relacje z sesji zdjęciowej Rybakiny z trofeum i muszę powiedzieć że Elena jest najładniejsza z topu tenisistek, trochę jak Radwańska za dawnych lat

9

Ale też niezła akcja z Bodo/Glimt masz po 6 kolejkach 3pkt i ostatnie dwa mecze z City u siebie i Atleti na wyjeździe a wchodzisz do najlepszej 24 i grasz dalej w LM,. mało kto w to chyba wierzył

0

@KamQiX no nie wiem, w obronie słabo w ataku też nic specjalnego a do tego szybkość nie ta

0

Byłem za sprowadzeniem Cancelo ale szczerze jak widzę co pokazuje to nie wiem czy nie lepiej już było dawać szanse komuś ze szkółki, taki Jofre dużo więcej dawał gdy grał.

0

@Piotr,1985 właśnie patrząc na terminarz to teoetycznie teraz nie mamy jakichś mega trudnych meczów

0

@macio_944 no ale przecież taka jest prawda, co w tym dziwnego?

0

@Roobo nie z trzeciej tylko z drugiej ligi jak już coś :)

0

@Cziken26 Ferran dziś z golem z dupy także na spokojnie :)

9

Najbardziej wczoraj mi sie chciało śmiać jak komantator na Eleven po golu Realu na 2:2 drze się że znowu to zrobili a po golu na 3:2 dla Albacete też tak samo głośno drze ryja dla nie poznaki ale między wersami słychać "dlaczego łunin się nie rzucił" :)

0

Spokojnie, zaraz spuchną

0

@Frimpong Hiszpania, Argentyna, Brazylia, w takiej kolejności

5

Tak czasami jak oglądam gole Barcy z czasów Guardioli rzucają mi się w oczy te gumowe nie wiem jak się nazywają ale takie "pajace" które były nadmuchiwane za bramkami na trybunach po strzelonym golu, na pewno wiecie o co mi chodzi, uważacie to za tandetne bo jak dla mnie to miłe wspomnienie z tamtych lat i z chęcią oglądnąłbym z powrotem takie atrakcje na nowym Camp Nou.

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Ale i tak pewnie w takich meczach więcej się będzie działo niż np w takim meczu Anglia - Chorwacja

1

@Frimpong Pierw to niech Albanie przejdą :)

10

Jak Balde nie siądzie w następnym meczu na ławce to ja nie wiem co Flick chce tym osiągnąć, niestety ale na ten czas Martin dużo pewniejszy się wydaje

4

Kolejny raz kiedy rzuca się w oczy że z Yamala lepszy asystent niż strzelec. Dopóki drybluje w środku pola i szuka podaniem kolegów to często jest z tego pożytek ale jak próbuje do końca sam to najczęściej nic z tego nie mamy

1

@Seledynowy w listopadzie tamtego roku mieliśmy już na nim grać także z tymi terminami to może być różnie :)

0

@Matheu12 Na głównej jest że Eric nie zagra z Celtą więc Kounde znowu bez odpoczynku

0

@Tasde Zauważyłem to w butelkach po Pepsi, pewnie jakiś plastik bardziej eko :)

0

@Dari0G Po prostu próbuje zrozumieć co mógł mieć na myśli.

1

@urbipl Wszystko zależy chyba od regionu, pewnie miał na mysli jakieś wioski na zadupiu gdzie jest 50 mieszkanców bo np. ja mieszkam na wsi obok małego miasteczka i u nas pewnie już połowa mieszanców to ludzie własnie z tego miasta.

0

@Filipem według mnie to mało prawdopodobne

0

Nie wiem jak wy ale jako kibic Barcelony jest mi wstyd za grę w ostatnich minutach Barcy, masz 9min doliczonego czasu a grasz sobie jakbyś to ty wygrywał, brakuje kogoś takiego jak Raphinha czy Gavi.

0

Jaki sens jest robić takie prowokacje przed meczem zwracając jeszcze większą uwagę na siebie i później grać taką kup, więcej grania mniej gadania panie Yamal

0

Nie wiem jaki jest plan na mecz ale dzisiaj niestety gramy bez prawego skrzydła, przecież Yamal to przy akcjach ofensywnych bliżej linii środkowej jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?