PolskiBarcelonista10
Dołączył/a: sierpień 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@takisobiektos idealnie pasuje tu pamiętny komentarz z Fify "złapała ją jak muchę która wolno leci" :)
1
@Frimpong Ja też jestem zadowolony gdy w pracy odwalam maniane a i tak mi za to płacą normalnie.
3
@blakkudium tu chyba bardziej chodzi o zahaczenie ręką chociaż dla mnie i tak skandal żeby wyrzucić gościa za taki faul
0
Nie wiem jak wy ale dzisiaj remis biore w ciemno chociaż wierzę w wygraną.
3
@Zoker A potem trzech goli żeby w końcu mu zaliczyli gola prawidłowego :)
0
Oglądałem dziś relacje z sesji zdjęciowej Rybakiny z trofeum i muszę powiedzieć że Elena jest najładniejsza z topu tenisistek, trochę jak Radwańska za dawnych lat
9
Ale też niezła akcja z Bodo/Glimt masz po 6 kolejkach 3pkt i ostatnie dwa mecze z City u siebie i Atleti na wyjeździe a wchodzisz do najlepszej 24 i grasz dalej w LM,. mało kto w to chyba wierzył
0
@KamQiX no nie wiem, w obronie słabo w ataku też nic specjalnego a do tego szybkość nie ta
0
Byłem za sprowadzeniem Cancelo ale szczerze jak widzę co pokazuje to nie wiem czy nie lepiej już było dawać szanse komuś ze szkółki, taki Jofre dużo więcej dawał gdy grał.
0
@Piotr,1985 właśnie patrząc na terminarz to teoetycznie teraz nie mamy jakichś mega trudnych meczów
0
@macio_944 no ale przecież taka jest prawda, co w tym dziwnego?
0
@Roobo nie z trzeciej tylko z drugiej ligi jak już coś :)
0
@Cziken26 Ferran dziś z golem z dupy także na spokojnie :)
9
Najbardziej wczoraj mi sie chciało śmiać jak komantator na Eleven po golu Realu na 2:2 drze się że znowu to zrobili a po golu na 3:2 dla Albacete też tak samo głośno drze ryja dla nie poznaki ale między wersami słychać "dlaczego łunin się nie rzucił" :)
0
Spokojnie, zaraz spuchną
0
@Frimpong Hiszpania, Argentyna, Brazylia, w takiej kolejności
5
Tak czasami jak oglądam gole Barcy z czasów Guardioli rzucają mi się w oczy te gumowe nie wiem jak się nazywają ale takie "pajace" które były nadmuchiwane za bramkami na trybunach po strzelonym golu, na pewno wiecie o co mi chodzi, uważacie to za tandetne bo jak dla mnie to miłe wspomnienie z tamtych lat i z chęcią oglądnąłbym z powrotem takie atrakcje na nowym Camp Nou.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Ale i tak pewnie w takich meczach więcej się będzie działo niż np w takim meczu Anglia - Chorwacja
1
@Frimpong Pierw to niech Albanie przejdą :)
10
Jak Balde nie siądzie w następnym meczu na ławce to ja nie wiem co Flick chce tym osiągnąć, niestety ale na ten czas Martin dużo pewniejszy się wydaje
4
Kolejny raz kiedy rzuca się w oczy że z Yamala lepszy asystent niż strzelec. Dopóki drybluje w środku pola i szuka podaniem kolegów to często jest z tego pożytek ale jak próbuje do końca sam to najczęściej nic z tego nie mamy
1
@Seledynowy w listopadzie tamtego roku mieliśmy już na nim grać także z tymi terminami to może być różnie :)
0
@Matheu12 Na głównej jest że Eric nie zagra z Celtą więc Kounde znowu bez odpoczynku
0
@Tasde Zauważyłem to w butelkach po Pepsi, pewnie jakiś plastik bardziej eko :)
0
@Dari0G Po prostu próbuje zrozumieć co mógł mieć na myśli.
1
@urbipl Wszystko zależy chyba od regionu, pewnie miał na mysli jakieś wioski na zadupiu gdzie jest 50 mieszkanców bo np. ja mieszkam na wsi obok małego miasteczka i u nas pewnie już połowa mieszanców to ludzie własnie z tego miasta.
0
@Filipem według mnie to mało prawdopodobne
0
Nie wiem jak wy ale jako kibic Barcelony jest mi wstyd za grę w ostatnich minutach Barcy, masz 9min doliczonego czasu a grasz sobie jakbyś to ty wygrywał, brakuje kogoś takiego jak Raphinha czy Gavi.
0
Jaki sens jest robić takie prowokacje przed meczem zwracając jeszcze większą uwagę na siebie i później grać taką kup, więcej grania mniej gadania panie Yamal
0
Nie wiem jaki jest plan na mecz ale dzisiaj niestety gramy bez prawego skrzydła, przecież Yamal to przy akcjach ofensywnych bliżej linii środkowej jest