Poohateq
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie dzielisz przez 20 tylko przez 2 bo masz 2 oceny, skala ocen pozostaje bez zmian
0
nasuwa się pytanie, co jeśli jakiś kibic przedostałby się z nożem? jak wiadomo psychopaci żyją na tym świecie
0
bardzo super że tłumaczycie, oglądałem kiedyś coś podobnego na yt, ponad godzinny film ale niestety napisy były przez 10/15min więc dużo traciło się ogladając takie cośbez znajomości katalońskiego czy hiszpańskiego
szacuun, czekam na następną część
0
no jedyny, koło montoyi
0
piszczek zawala przy wiekszości goli traconych przez polske
0
link proszę!
0
montoya!
0
montoye za alvesa bym widział w drugiej połowie, bo alves strasznie dużo strat
na siłę szuka messiego jakimiś dziwnymi podaniami
0
coś mi się wydaje, że cr7 właśnie przegrał złotą piłkę za ten sezon
0
valdes pionek
0
valdes od kilku a może i kulkunastu meczy udowadnia, że jest pionkiem
można by messiego postawić zamiast niego i byłby podobny jak nie lepszy efekt
0
na prawej cuenca na lewej tello, co to będzie =D
0
proszę zapodaj ktoś link do angielskiego komentarza
0
o kolędach? co on o piwie gada..
0
co jest nie tak z tym komentatorem..
pierwszy raz go słucham i coś czuje będę miał sporo zabawy
tylko szkoda ze zapomina o komentowaniu meczu
0
"w którym Barça pokonała 2:0 Manchester, a francuski obrońca wzniósł w górę puchar jako pierwszy. "
a nie 3:1?
0
Hiszpania, Meksyk Dzień Świętych Niewiniątek (el Día de los Santos Inocentes - w krajach hiszpańskojęzycznych jest on okazją do żartów i kawałów - odpowiednik prima aprilis)
by wikipedia
0
messi chyba zapomniał jak zapierdziela bo go reszta drużyny chciała uściskać tylko jeden problem - weź go tu dogoń
0
czemu każdy stream wywala jak są bramki X ) ?
0
@jk_21
i jeszcze zostały by im 92mln
0
nie zapominajcie o wspaniałej pracy arbitrów w dzisiejszym meczu, błędów można było się doliczyć na palcach jednej ręki i to głównie o to, dla kogo aut.
VISCA EL BARCA!
0
Poza przerzuceniem nad poprzeczką piłki po strzale głową i wyłapaniem kilku piłek przez cały mecz mógł w zasadzie dłubać w nosie.
w rękawicach x)
0
ta leprzy
0
c7 ;)
0
pele wygral
0
#samuel E.
uwierz mi, że c7 zna angielski tylko porostu chodzi o patriotyzm
0
ten koleś fajne ryjki robi ;D
0
grunt ze wszystko mozna zrozumiec .. takie cos powinno z napisami leciec
0
ale to się ciągnie ;d
0
messi FTW!