Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dla tych wszystkich dziewczyn jestem jak Frankie w składzie Barcelony @mekston
0
Piłkarz który sprawia kłopoty?
3
Hahaha wwe na YT wstawiło 2 godziny temu film - zwycięzcy royal rumble ostatnich 20 lat, ale sprytnie obeszli 2004. @lucas/catalan @MesQueUnClub96 @zadafcb
1
@MesQueUnClub96 amerykański sen vs niemiecki Koszmar
1
Już jutro Goat pokona gościa który podaje się za goata i awansuje do finału
2
@MesQueUnClub96 Evolution is a mystery
0
@mekston wstyd i hańba
0
@Encore zgłoszone, on już wczoraj pokazał skilla
0
Portugalski skrzydłowy
0
@Czajka90 dowiedziałem się na Rambli że kiedyś zgaśnie słońce,.może do tego czasu Arteta pan wygra premier league.
1
@Coutinho007 będą mogli sobie Real odwzorować, każdy na lewym skrzydle
3
Barcola tak czy nie?
1
@barcelonaLM tam karny był, bo zawsze jak jest faul to musi być też karny!
4
Przyzwoity awatar @MkBarcafan
0
Na Rambli mamy więcej fanów Barcelony niż Realu Madryt. Szacunek?
1
@macio_944 haha wstyd i hańba. Szacunek
0
Nie da się tego Realu pokonać. Taka prawda, najlepsi są @mekston
0
@Czajka90 wygrywanie meczów liga mistrzów nie da punktów do premiera league
1
@MesQueUnClub96 pogadajmy o French Open trochę. @barcelonaLM
2
Najgorzej to że słońce kiedyś zgaśnie i nie będzie piłki nożnej. Dramat
1
@Kgorecki2500 nie róbcie sobie żartów i nie promujcie tego. Jeśli chcecie kupić water to w każdej chwili możecie iść do skelpu
0
Gyokeres ławka? Szkoda. Dalej Sporting jazda
1
@MesQueUnClub96 jaka ty drużyna?
0
Ktoś dzisiaj gra w premier league?
0
Minotaur to taki wilk w owczej skórze. Uwielbiam go @mekston @Encore @barcelonaLM
0
@MesQueUnClub96 dokładnie Goat wygra w finale
0
@MesQueUnClub96 właśnie że australijski koszmar wygra
0
@mekston to jest jeden z goatów
0
@mekston no wiemy, pokona final bossa
0
Ten świat upada, Liga mistrzów w styczniu... Kto to wymyślił? Jak tak dalej pójdzie to nie będzie piłki nożnej