Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@negreanu zgłoszone jesteś. cm punk ma wygrać, a jak nie to jeszcze bym Drew zaakceptował, mimo że mu przeszkadza, to jest moim nr 2
1
Milsko i Łużyce. Tak czy nie?
0
@MesQueUnClub96 wygra bo jako jedyny nie pije
0
@MesQueUnClub96 będzie jak CM Punk wygra royal rumble
0
@Czajka90 liga konferencji za rok
0
Czy wilki mogłyby się dogadać i przejąć władzę nad światem?
2
Słuchajcie się dalej telewizora, nic tylko się śmiać.
0
@Encore to nie on
2
@Encore jesteś zgłoszone za zepsucie mi baita na Argentyńczyków w tym @mekston
0
Messi wygrywa następne 10 złotych piłek, ale Real Madryt wygrywa następne 10 lig mistrzów. Tak czy nie?
0
Mimo wszystko Guardiola
0
@D10SLEO i reprezentacji A
2
Rzut karny i tyle w temacie
0
@SelloutCrowd lubisz jak piłkarze strzelają gole?
0
Wyniki losowania. Argentyński sędzia będzie sędziować mecz reprezentacji Portugalii...
1
Imprezowanie powinno być zakazane. Tak czy nie?
0
Wybieramy najlepszego piłkarza w historii. Cole Palmer vs Thierry Henry
1
@mekston super Max zrobione przed mistrzem świata tuż przed no
2
@PatrychoO nie wiem, ale wchodzę do sklepu a tam telewizory...
1
Byłem dzisiaj w media expert
0
@GigiAmoroso ale kiedy trzeba było to przegrał
6
Najgorsze to jak jesteś u koleżanki, ale jej chłopak który jest też twoim kolegą, wrócił wcześniej do domu...
0
@negreanu ja właśnie biorę przykład z CM Punka i nie piję. A u Khana to młode króliki zaczęły się za bardzo poczuwać
0
@mordini123 wy nie rozumiecie że przeszkadzał samemu CM Punkowi. Jedynemu który nie pije i jest moim idolem? Oprócz tego przez kilka lat miał swoją dyrekcje i grali nieczysto, o Evolution nawet nie wspominam...
@negreanu CM Punk jedyny ratuje ten świat
0
@mordini123 ja jestem kibicem CM Punka i nie denerwujcie mnie tu. Triple H przeszkadzał CM Punkowi i walczył z nim. Przeszkadzał też Bryanowi
0
@MesQueUnClub96 patologia i tyle w temacie
0
Triple H zostanie wprowadzony do hall of fame. Dramat. @MesQueUnClub96 @Encore @mekston @FcPortoFan1999 @lucas/catalan @zadafcb
0
@Mitch_Atleta jestem moralny
0
Gdyby bycie najlepszym piłkarzem na świecie było karane, to Goat po 18 latach może w końcu opuścić więzienie, a zastępuje w nim go Lamine Yamal, nie był on jeszcze nawet na świecie jak Goat rozwalał już wszystkich
0
Trzeba uważać na Dembele @mekston ... Nie lubię tego gracza