0

@negreanu zgłoszone jesteś. cm punk ma wygrać, a jak nie to jeszcze bym Drew zaakceptował, mimo że mu przeszkadza, to jest moim nr 2

1

Milsko i Łużyce. Tak czy nie?

0

@MesQueUnClub96 wygra bo jako jedyny nie pije

0

@MesQueUnClub96 będzie jak CM Punk wygra royal rumble

0

@Czajka90 liga konferencji za rok

0

Czy wilki mogłyby się dogadać i przejąć władzę nad światem?

2

Słuchajcie się dalej telewizora, nic tylko się śmiać.

0

@Encore to nie on

2

@Encore jesteś zgłoszone za zepsucie mi baita na Argentyńczyków w tym @mekston

0

Messi wygrywa następne 10 złotych piłek, ale Real Madryt wygrywa następne 10 lig mistrzów. Tak czy nie?

0

Mimo wszystko Guardiola

0

@D10SLEO i reprezentacji A

2

Rzut karny i tyle w temacie

0

@SelloutCrowd lubisz jak piłkarze strzelają gole?

0

Wyniki losowania. Argentyński sędzia będzie sędziować mecz reprezentacji Portugalii...

1

Imprezowanie powinno być zakazane. Tak czy nie?

0

Wybieramy najlepszego piłkarza w historii. Cole Palmer vs Thierry Henry

1

@mekston super Max zrobione przed mistrzem świata tuż przed no

2

@PatrychoO nie wiem, ale wchodzę do sklepu a tam telewizory...

1

Byłem dzisiaj w media expert

0

@GigiAmoroso ale kiedy trzeba było to przegrał

6

Najgorsze to jak jesteś u koleżanki, ale jej chłopak który jest też twoim kolegą, wrócił wcześniej do domu...

0

@negreanu ja właśnie biorę przykład z CM Punka i nie piję. A u Khana to młode króliki zaczęły się za bardzo poczuwać

0

@mordini123 wy nie rozumiecie że przeszkadzał samemu CM Punkowi. Jedynemu który nie pije i jest moim idolem? Oprócz tego przez kilka lat miał swoją dyrekcje i grali nieczysto, o Evolution nawet nie wspominam...
@negreanu CM Punk jedyny ratuje ten świat

0

@mordini123 ja jestem kibicem CM Punka i nie denerwujcie mnie tu. Triple H przeszkadzał CM Punkowi i walczył z nim. Przeszkadzał też Bryanowi

0

@MesQueUnClub96 patologia i tyle w temacie

0


Triple H zostanie wprowadzony do hall of fame. Dramat. @MesQueUnClub96 @Encore @mekston @FcPortoFan1999 @lucas/catalan @zadafcb

0

@Mitch_Atleta jestem moralny

0

Gdyby bycie najlepszym piłkarzem na świecie było karane, to Goat po 18 latach może w końcu opuścić więzienie, a zastępuje w nim go Lamine Yamal, nie był on jeszcze nawet na świecie jak Goat rozwalał już wszystkich

0

Trzeba uważać na Dembele @mekston ... Nie lubię tego gracza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?