Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@dv7wisnia Ronaldo...Ronaldo...Ronaldo
0
Urodziny będzie miał również jutro Adnan Januzaj. Dalej wierzę w tego piłkarza że osiągnie dużo
3
@ViscaelBarca2007 Manchester United
2
Już jutro Carlos Tevez będzie miał urodziny. @Sysia11 @Lionel_Messi10 @mekston
Ech
2
Czas zamówić Kebaba na glovo!
1
@D10SLEO Nie wiem, ale grał w Dark Souls!
2
@D10SLEO Nie, zagłosuję na Zandberga!
0
@Czajka90 Stay Humble i tyle w temacie
2
@Jakchcesz gdyby te złote piłki były uczciwe to różnica byłaby trochę inna. Ale
3
Jutro 5 luty, nie ma co się tu oszukiwać @mekston Messi jest lepszym piłkarzem niż ja, jestem jedynie szybszy i może lepiej bym wybił piłkę z pola karnego, ale pod innymi względami nie mam do niego podjazdu
1
@Jakchcesz miałem już nie śpiewać ale nie lubię Realu Madryt
1
Najgorsze to jak twój ulubiony piłkarz gra w drużynie której to nawet nie lubisz
2
@Comentateiro Mhytarjan też nigdy tak o sobie nie mówił, ale co to zmienia? @mekston
2
@fart patologia i tyle w temacie
5
@July_6_BcN ja zawsze wygrywałem bieg na 100 metrów na lekkoatletyce. W trakcie zawodów podrywałem do dziewczyny z innych szkół i w ten sposób nie wygrałem w 2 gimnazjum bo zapomniałem że mam półfinały zaraz. Ale trudno w ostatniej chwili się na skok w dal mnie wpisali, oddałem jeden skok i wygrałem i później następną dziewczynę podrywałem
0
Wyrywanie mundialu nie robi z Ciebie faceta
0
Ramblowiczki są piękne jak Cristiano. @Encore
0
@negreanu bardzo dobrze, spuści manto Samiemu Zaynowi za to że odwala na solówie, pojadzie na Elimination Chamber, wygra Elimination Chamber, wyzwie Rhodesa na Resylmanie, pokona go tam i nauczy kutlury. SES
1
@blakkudium jak Dembele w 2019
4
Najgorsze jak wykładowca mówi na sesji kto chce 2 ten może wyjść a ty wychodzisz jako jedyny. Wstyd i Hańba
0
@Pnog37 haha, ja w prime w gimnazjum otwierałem tabelę na e-sportowców grając. Teraz bym maks golda wbił. Piękne czasy
0
Najgorsze to jak jest sesja i koleżanka powiedziała że nie da ci ściągać chyba że przestaniesz rozmawiać z Nikolą.
3
@Adran360 zgłoszone
0
Wybieramy najlepszego bramkarza w historii #1. Emiliano Martinez vs Ospina
4
Ten Duran to Kolumbia? @mekston
4
@NeroTFP1 z Popitkiem się uczysz Angielskiego nie Polski.
4
Angielski z Popitkiem - naucz się i ty #1
Apple - Jabłko. She is. Chair-krzeszło
0
@Encore Wytłumacz mi transfer tego Doncicia na termin tenisowy, ty sie znasz.
0
Kto był najlepszym piłkarzem w średniowieczu? W jakiej on grał drużynie?
1
@Adran360 jest jest. W końcu zaczyna się układać w tym życiu