0

@dv7wisnia Ronaldo...Ronaldo...Ronaldo

0

Urodziny będzie miał również jutro Adnan Januzaj. Dalej wierzę w tego piłkarza że osiągnie dużo

3

@ViscaelBarca2007 Manchester United

2

Już jutro Carlos Tevez będzie miał urodziny. @Sysia11 @Lionel_Messi10 @mekston
Ech

2

Czas zamówić Kebaba na glovo!

1

@D10SLEO Nie wiem, ale grał w Dark Souls!

2

@D10SLEO Nie, zagłosuję na Zandberga!

0

@Czajka90 Stay Humble i tyle w temacie

2

@Jakchcesz gdyby te złote piłki były uczciwe to różnica byłaby trochę inna. Ale

3

Jutro 5 luty, nie ma co się tu oszukiwać @mekston Messi jest lepszym piłkarzem niż ja, jestem jedynie szybszy i może lepiej bym wybił piłkę z pola karnego, ale pod innymi względami nie mam do niego podjazdu

1

@Jakchcesz miałem już nie śpiewać ale nie lubię Realu Madryt

1

Najgorsze to jak twój ulubiony piłkarz gra w drużynie której to nawet nie lubisz

2

@Comentateiro Mhytarjan też nigdy tak o sobie nie mówił, ale co to zmienia? @mekston

2

@fart patologia i tyle w temacie

5

@July_6_BcN ja zawsze wygrywałem bieg na 100 metrów na lekkoatletyce. W trakcie zawodów podrywałem do dziewczyny z innych szkół i w ten sposób nie wygrałem w 2 gimnazjum bo zapomniałem że mam półfinały zaraz. Ale trudno w ostatniej chwili się na skok w dal mnie wpisali, oddałem jeden skok i wygrałem i później następną dziewczynę podrywałem

0

Wyrywanie mundialu nie robi z Ciebie faceta

0

Ramblowiczki są piękne jak Cristiano. @Encore

0

@negreanu bardzo dobrze, spuści manto Samiemu Zaynowi za to że odwala na solówie, pojadzie na Elimination Chamber, wygra Elimination Chamber, wyzwie Rhodesa na Resylmanie, pokona go tam i nauczy kutlury. SES

1

@blakkudium jak Dembele w 2019

4

Najgorsze jak wykładowca mówi na sesji kto chce 2 ten może wyjść a ty wychodzisz jako jedyny. Wstyd i Hańba

0

@Pnog37 haha, ja w prime w gimnazjum otwierałem tabelę na e-sportowców grając. Teraz bym maks golda wbił. Piękne czasy

0

Najgorsze to jak jest sesja i koleżanka powiedziała że nie da ci ściągać chyba że przestaniesz rozmawiać z Nikolą.

3

@Adran360 zgłoszone

0

Wybieramy najlepszego bramkarza w historii #1. Emiliano Martinez vs Ospina

4

Ten Duran to Kolumbia? @mekston

4

@NeroTFP1 z Popitkiem się uczysz Angielskiego nie Polski.

4

Angielski z Popitkiem - naucz się i ty #1
Apple - Jabłko. She is. Chair-krzeszło

0

@Encore Wytłumacz mi transfer tego Doncicia na termin tenisowy, ty sie znasz.

0

Kto był najlepszym piłkarzem w średniowieczu? W jakiej on grał drużynie?

1

@Adran360 jest jest. W końcu zaczyna się układać w tym życiu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?