0

@MesQueUnClub96 trenuję do Wrestlemanii

0

Obyście się nie pomylili tylko podczas pierwszej tury wyborczej, pamiętajcie trzeba czytać ze zrozumieniem!

0

Ja na Mentzena głosować nie będę, w pierwszej turze Braun, w drugiej Trzaskowski. @mekston

1

@Adran360 kompromitacja Alonso, drugi Arteta tylko że udało mu się coś wygrać

0

Fajnie jest znowu kibicować United bez przypału, City kompromitacja, Londyńskie kluby to wiadomo że kompromitacja jak zawsze, jedynie ten Liverpool coś z nim trzeba zrobić...

0

@Encore holenderski wstyd i hańba odszedł i lepiej jest

1

Hahaha. A się Arsenal śmieje z United, a są gorsi jeszcze. @Encore

0

@July_6_BcN mi koleżanki pomagają wygrywać

0

@July_6_BcN no żeby pisać sesje to trzeba ćwiczenia zdać, a to tylko najsilniejsi mogą zrobić, pod warunkiem ze mają wsparcie

0

@Prorokk znam to z autopsji

0

Sesja tak czy nie ?

5

Wasze top 5 ulubionych momentów piłkarskich niezwiązanych z Barceloną? U mnie Gol Goetze, Gol Edera, Chilijskie karne, hat trick przeciwko Simeone, czerwona kartka Naniego

0

@fart są Messi i są Goat

2

Prawda zawsze w końcu wyjdzie na jaw. A jesteśmy coraz bliżej prawdy

0

@gumaz to jest powód dlaczego Juras jest moim ulubionym zawodnikiem KSW

0

Jaka , taktyka na dziś @Czajka90 ? Newcastle 7-0

0

@Joe_Barbaro no bo wszystkie życzenia dla Goata

0

@wpwelement Ronaldo lepszy i tyle w temacie

0

@Eklerek tak się kończy zadzieranie z Dembele - złota piłka 2025. I słusznie

0

@negreanu nawet w tym samym roku, ale obawiam się że może nie wziąć udziału w royal rumble jako mistrz

1

Wszystkiego najlepszego i wygrania mundialu 2026! @mekston

13

@FCB_dimiC Życiowe sytuacje, nie przeżyję za Ramblowiczów życia, ale mogę przekazać cenne rady i wskazówki..

39

najgorsze jak jest egzamin w sesji i wykładowca mówi że jak kogoś przyłapię z telefonem to wypad z sali i nagle zobaczyłem że moja dobra koleżanka coś sprawdza, niestety trzeba było zgłosić sprawę. Są drugie terminy.

1

@Commando To nieistotne, ważne że mundial wpadnie

7

ech zaraz ostatnia godzina z trójką z przodu :(

1

Najgorzej to jak pomyliłeś wodę z wódką i wiesz że będzie źle

0

Malcom znany jako Malcolm nie jest legendą naszego klubu!!

1

@Adran360 najemnicy zwykli

1

@mekston i mundiala i Reala nie lubię

2

Najgorzej to jak jesteś kibicem Realu Madryt i

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?