Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub96 trenuję do Wrestlemanii
0
Obyście się nie pomylili tylko podczas pierwszej tury wyborczej, pamiętajcie trzeba czytać ze zrozumieniem!
0
Ja na Mentzena głosować nie będę, w pierwszej turze Braun, w drugiej Trzaskowski. @mekston
1
@Adran360 kompromitacja Alonso, drugi Arteta tylko że udało mu się coś wygrać
0
Fajnie jest znowu kibicować United bez przypału, City kompromitacja, Londyńskie kluby to wiadomo że kompromitacja jak zawsze, jedynie ten Liverpool coś z nim trzeba zrobić...
0
@Encore holenderski wstyd i hańba odszedł i lepiej jest
1
Hahaha. A się Arsenal śmieje z United, a są gorsi jeszcze. @Encore
0
@July_6_BcN mi koleżanki pomagają wygrywać
0
@July_6_BcN no żeby pisać sesje to trzeba ćwiczenia zdać, a to tylko najsilniejsi mogą zrobić, pod warunkiem ze mają wsparcie
0
@Prorokk znam to z autopsji
0
Sesja tak czy nie ?
5
Wasze top 5 ulubionych momentów piłkarskich niezwiązanych z Barceloną? U mnie Gol Goetze, Gol Edera, Chilijskie karne, hat trick przeciwko Simeone, czerwona kartka Naniego
0
@fart są Messi i są Goat
2
Prawda zawsze w końcu wyjdzie na jaw. A jesteśmy coraz bliżej prawdy
0
@gumaz to jest powód dlaczego Juras jest moim ulubionym zawodnikiem KSW
0
Jaka , taktyka na dziś @Czajka90 ? Newcastle 7-0
0
@Joe_Barbaro no bo wszystkie życzenia dla Goata
0
@wpwelement Ronaldo lepszy i tyle w temacie
0
@Eklerek tak się kończy zadzieranie z Dembele - złota piłka 2025. I słusznie
0
@negreanu nawet w tym samym roku, ale obawiam się że może nie wziąć udziału w royal rumble jako mistrz
1
Wszystkiego najlepszego i wygrania mundialu 2026! @mekston
13
@FCB_dimiC Życiowe sytuacje, nie przeżyję za Ramblowiczów życia, ale mogę przekazać cenne rady i wskazówki..
39
najgorsze jak jest egzamin w sesji i wykładowca mówi że jak kogoś przyłapię z telefonem to wypad z sali i nagle zobaczyłem że moja dobra koleżanka coś sprawdza, niestety trzeba było zgłosić sprawę. Są drugie terminy.
1
@Commando To nieistotne, ważne że mundial wpadnie
7
ech zaraz ostatnia godzina z trójką z przodu :(
1
Najgorzej to jak pomyliłeś wodę z wódką i wiesz że będzie źle
0
Malcom znany jako Malcolm nie jest legendą naszego klubu!!
1
@Adran360 najemnicy zwykli
1
@mekston i mundiala i Reala nie lubię
2
Najgorzej to jak jesteś kibicem Realu Madryt i