0

Mikrofalówka vs piekarnik. Co lepsze?

2

Oby Di Maria i Otamendi odpadli. W Lizbonie tylko Sporting się liczy

0

@MichuZ44 w F1 też?

0

W jakiej pracy można pić alkohol?

3

@Encore Popitek vs Alcaraz

0

Bayern vs Inter. tak czy nie?

0

@mekston tego piłkarza to ja bardzo nie lubię, najbardziej z tej drużyny, ale w tej drużynie jest taki jeden którego też nie lubię

0

@Encore będzie 5 do 0

0

Lepiej żeby Barcelona wygrała, nie Benfica.

2

Dość tego kompromitowania się

0

@macio_944 kto gra w tym Madrycie?

4

Jak napisać dziewczynie że ją kocham?

1

@blakkudium tam Fabregas gra

2

@Mitch_Atleta nie i zgłoszone

2

Najgorsze to jak nauczyciel w gimnazjum cię przyłapał że masz siuuu w plecaku

0

@July_6_BcN i zgłoszone jesteś.

3

Najgorsze to jak piwa zero nie chcą sprzedać... Dramat

5

Hehe siuuu. Ale fajna pani przede mną stała w kolejce dziś do kasy, a kolejka długa była. Dobrze że do samoobsługowej nie poszedłem

0

@Kidd Ja na Trzaskowskiego

0

Tu nie ma co się zastanawiać tylko głosować w wyborach.

1

@barcelonaLM Popitek in

0

Kto wczoraj wygrał mecz? Nie mogłem oglądać

3

@Encore Amorim to człowiek goata.

8

Jako trener City mógłbym wczoraj wygrać z Realem. Taka prawda

1

Może to i lepiej że tak się stało.

3

@blakkudium ja lubię Breast ale z drugiej strony wolałbym żeby Real odpadł. Ok?

0

I komu tu dziś kibicować. Nie wiadomo. Pomóżcie

2

Jazda @mekston kibicujemy dziś drużynom piłkarskim wszystkim

1

@Jakchcesz warto kupić koszulkę tego piłkarza Bellingham?

1

@Mitch_Atleta zgłoszone. Wygrałem, ja znowu ja. @Danny Gaucho też zgłoszone

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?