0

@Kibic1998 niech z Danielem lepiej bije

2

@blakkudium uważam że jedną partyjkę bym ugrał bez problemu

1

Nawet mój wujek - wielki fan Realu Madryt, w tym sezonie wolałbym żeby Barcelona wygrała

3

Ten moment kiedy nigdy nie przegrałeś w szachy, kilka remisów wpadło, porażka nigdy

0

Tu trzeba wygrywać mecze i tyle w temacie, nie ma lepszego sposobu na wygranie ligi

0

Potrzebne są transfery

1

Kibicujemy dziś drużynom z La Liga. Jazda @mekston

0

@mekston no i co z tego...dramat

0

@FCB_dimiC ligę mistrzów, moja ulubiona

5

Liga mistrzów = turniej dla prawdziwych mężczyzn, lubię

0

Jak nastroje przed wyborami?

0

@July_6_BcN dla dobra Polski

4

2020 - muszę przekonywać wujka żeby głosował na Trzaskowskiego. 2025 - jak szef sam oddam głos na Trzaskowskiego. @mekston @barcelonaLM

1

@Encore bo pewnie nie była wcale taka najlepsza i wiedziała o tym

3

@mekston jesteś jak prime Pep Guardiola

3

Przeciętny Ramblowicz to z kobietą nigdy nie rozmawiał. Wstyd i kompromitacja

2

@Commando jeśli przynajmniej jeden chłopak, ramblowicz weźmie ze mnie przykład, to znaczy że było warto, nie poprowadzę wszystkich przez życie, ale dobre rady zawsze udzielę

1

@FCB_dimiC co to za stejtmenty o 00.49 ale trochę prawdy jest

1

Bycie mężczyzną jest już nudne. Czas zmienić stronę

2

@July_6_BcN dramat i wstyd i tyle w temacie

4

@Popitek12 dramat jesteś

4

Ale sobie kebaba kupiłem, zaraz Pepsi popiję a jutro browarek

0

@mekston nie i co

0

@Encore Wood lepszy od Argentyńczyka

1

Najlepsi wrogowie ludzkości. Miejsce pierwsze - największy wróg - alkohol

2

@Kessie zgłoszone, ja teraz sobie kurczaka robię, nie wiem ile smażyć może 8 minut i na ostatnią minutę wrzucę cebuli trochę

1

@MesQueUnClub96 w Lidlu kupiłem

0

Kupiłem sobie kurczaka, teraz dałem go na patelnię, ile oleju wlać na patelnię ?

0

@Danny Gaucho o co tutaj chodzi? @mekston

1

@Kessie zgłoszone za promowanie alkoholu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?