0

@negreanu nie ma lepszego Main eventy dla pierwszej nocy WM niż bitka z Romanem i Sethem, wódz będzie chciał pewnie mieć ME, jedyna alternatywa to Bianca Ripley

0

@PatrychoO teraz kółko wzajemnej adoracji. Dramat

0

Musiał Heyman denerwować Rollinsa. Nawet dziecko wie że jego się nie denerwuje. Żałosne. Kompromitacja Triple H, i The Rocka też

0

Tylko CM Punk. SES

1

@PatrychoO ta walka była tak samo legalna jak to że sędzia z wrogiego państwa sędziuje mecz wrogiego państwa

1

The Rock kompromitacja już

15

Piłkarska ciekawostka na noc. Messi w ciągu swojej kariery zagrał tylko w jednej reprezentacji.

0

@PatrychoO ja tylko błagam, nie Morgan. I nie dlatego że jej nie lubię czy coś, ale nie chcę znowu tego oglądać z Ripley

1

@PatrychoO ja nie wiem ale i tak The Rock dla mnie to wstyd, triple H nie lepszy.

0

Dzisiaj tylko CM Punk. Po Main event. The Rock wstyd i hańba

0

Co w przypadku remisu w 2 turze? Ja już nie wiem

1

@barcelonaLM on z Urugwaju a Falcao z Kolumbii, mnie ramblowicze nie oszukają

0

@barcelonaLM nie zgadzam się z tym drugim i z dwoma ostatnimi

1

Z punktu widzenia kibica Barcelony, jaka drużyna najlepiej żeby wygrała La Liga w tym sezonie?

1

@blakkudium on nie jest skrzydłowym

1

Trzeba zaproponować Laporcie że jest taki skrzydłowy w PSG, nazywa się Dembele.

0

2

Dla dziewczyn jestem jak 2009 CM Punk. @PatrychoO

0

@Luciano99 dramat

0

@mekston a w jakiej lidze on gra?

8

Oby dziś Real 3 punkty, może po golu Isco? @mekston kibicujemy jazda

1

@PatrychoO niech Triple H zrobi walkę z Rockem - przegrany opuszcza WWE i obaj przegrają i koniec tego dramatu

0

@Pawlak1992 Jan Ullrich, tylko jedno wygrane TdF jak na takiego zawodnika to za mało, nie wierzę że nie miał większego potencjału niż Lance Armstrong

1

@Lisek zgłoszone oczywiście

2

U mnie cała rodzina od pokoleń jest PO i tyle w temacie

0

@PatrychoO CM Punk tylko się liczy, nie jakieś babcie. Dramat

2

@PatrychoO najlepszy wrestler w historii który nigdy nie został mistrzem świata

1

Dramat @mekston nie ten Real miał wygrywać.

1

@PatrychoO ja jestem ogólnie goatem nad goatami, tak jak mój idol w piłce i tak jak CM Punk w WWE

0

@MesQueUnClub96 będzie remis

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?