Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@negreanu nie ma lepszego Main eventy dla pierwszej nocy WM niż bitka z Romanem i Sethem, wódz będzie chciał pewnie mieć ME, jedyna alternatywa to Bianca Ripley
0
@PatrychoO teraz kółko wzajemnej adoracji. Dramat
0
Musiał Heyman denerwować Rollinsa. Nawet dziecko wie że jego się nie denerwuje. Żałosne. Kompromitacja Triple H, i The Rocka też
0
Tylko CM Punk. SES
1
@PatrychoO ta walka była tak samo legalna jak to że sędzia z wrogiego państwa sędziuje mecz wrogiego państwa
1
The Rock kompromitacja już
15
Piłkarska ciekawostka na noc. Messi w ciągu swojej kariery zagrał tylko w jednej reprezentacji.
0
@PatrychoO ja tylko błagam, nie Morgan. I nie dlatego że jej nie lubię czy coś, ale nie chcę znowu tego oglądać z Ripley
1
@PatrychoO ja nie wiem ale i tak The Rock dla mnie to wstyd, triple H nie lepszy.
0
Dzisiaj tylko CM Punk. Po Main event. The Rock wstyd i hańba
0
Co w przypadku remisu w 2 turze? Ja już nie wiem
1
@barcelonaLM on z Urugwaju a Falcao z Kolumbii, mnie ramblowicze nie oszukają
0
@barcelonaLM nie zgadzam się z tym drugim i z dwoma ostatnimi
1
Z punktu widzenia kibica Barcelony, jaka drużyna najlepiej żeby wygrała La Liga w tym sezonie?
1
@blakkudium on nie jest skrzydłowym
1
Trzeba zaproponować Laporcie że jest taki skrzydłowy w PSG, nazywa się Dembele.
0
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15370519#comment-15370526 jak zawsze ja miałem rację, ja. @mekston
2
Dla dziewczyn jestem jak 2009 CM Punk. @PatrychoO
0
@Luciano99 dramat
0
@mekston a w jakiej lidze on gra?
8
Oby dziś Real 3 punkty, może po golu Isco? @mekston kibicujemy jazda
1
@PatrychoO niech Triple H zrobi walkę z Rockem - przegrany opuszcza WWE i obaj przegrają i koniec tego dramatu
0
@Pawlak1992 Jan Ullrich, tylko jedno wygrane TdF jak na takiego zawodnika to za mało, nie wierzę że nie miał większego potencjału niż Lance Armstrong
1
@Lisek zgłoszone oczywiście
2
U mnie cała rodzina od pokoleń jest PO i tyle w temacie
0
@PatrychoO CM Punk tylko się liczy, nie jakieś babcie. Dramat
2
@PatrychoO najlepszy wrestler w historii który nigdy nie został mistrzem świata
1
Dramat @mekston nie ten Real miał wygrywać.
1
@PatrychoO ja jestem ogólnie goatem nad goatami, tak jak mój idol w piłce i tak jak CM Punk w WWE
0
@MesQueUnClub96 będzie remis