0

Najładniejsza kobieta w Polsce to?

4

Lepiej jest wygrać ligę mistrzów niż jej nie wygrać

1

Kibicujemy Barcelona tak tak tak

1

@mekston kibicujemy Barcelonie.

0

@Pawel13sz on gra w Barcelony teraz

1

Liga mistrzów na spokojnie wygra Inter

0

Nie masz szans nikt z tym PSG. Znany już kto wygra LM

1

Nie ma drużyny która zatrzyma ten Bayern
Taka prawda

1

Rzut karny = Argentyna

0

@fart dramat dramat

3

@PatrychoO słońce kiedyś zgaśnie

0

@blakkudium co to jest? Ja jem kurczaka mojego przepisu.

3

@D10SLEO słuchajcie się TV dalej.. edukacja w naszym kraju...

3

@Kgorecki2500 zgłoszone jesteś za promowanie tego syfu. Ja się zdrowo odżywiam

1

Będzie kiedyś koniec świata

1

@Encore czy ja wyglądam na kreatyna żeby oglądać?

1

Z jakiego kraju ten Brahim jest. Już mnie to tłumaczyć @mekston

1

@blakkudium taka, a Copa America nie oglądam bo to strata czasu = time

1

Kibicujemy wszystkim drużynom grającym w liga mistrzów. Jazda @mekston

0

@Encore nie kompromisuj się tu

0

@Czajka90 silni wobec słabych, słabi wobec silnych

0

@MichuZ44 zawieszenie za

2

@Bocheno1 muszę zrobić jeszcze swoją autorską pierś z kurczaka. Pół kilo

1

@MessiSuarezNeymar co to ma być? @mekston

0

Mimo wszystko lepiej jakby Madryt awansował

1

Najgorsze to jak przylapujesz kolegę na kibicowaniu Realowi

1

@blakkudium a on nie wrócił do Realu?

0

@lucas/catalan bo go niszczyli The Rock i Triple H. Stardust zleje sprzedawczyka na WM i to ostro. Oby Punk miał okazję dorwać Rocka kiedyś

1

@blakkudium aczkolwiek jedno przyznam, w tym meczu w jednej z drużyn jest dobry bramkarz, pamiętam jak bronił Liverpool @mekston

0

@lucas/catalan przecież to jest patologia jakaś, CM Punk już 14 lat temu wyjaśnił sprzedawczyka zwykłego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?