4

@macio_944 haha u mnie dwa kebaby popite półlitrem

0

@Encore Garfield to Spiderman. @Encore co ty wygadujesz

2

@Kapitan hawk ja kibicuję żeby Alvarez odpadł i przegrał mecz jazda

0

@blakkudium za pietnastaka. Cenzus wieku jest dramat..

3

@Adran360 tak tak tak

0

@July_6_BcN ja jestem tu najmądrzejszy.

0

Głosuj na Mentzena, to jest Plan. Nawet lewicowa ciotka będzie na niego głosować.

1

@Czajka90 pod żadnym pozorem nie grajcie na Mendego. On jest świetny

1

Arsenal ty będziesz grać z Realem Madryt w Liga mistrzów.

0

Piłkarz który nigdy nie zdobędzie złotej piłki =

1

Ten mecz to z dużego deszczu mała chmura. @mekston

1

@mekston ja właśnie uważam że Yamal będzie kiedyś drugi w historii

1

@lucas/catalan ja bym chętnie zobaczył Ospreay vs Rollins. Największy ego match od Hogan vs Shawn Michaels

2

Piłkarz na którego jesteś zły ale chciałbyś go w twoim ulubionym klubie?

1

Raphinha vs Dembele once in a lifetime match. Będzie się działo @mekston @PatrychoO

0

@Encore Vitinha czy Bruno kto jest lepszym piłkarzem w byciu lepszym?

0

@negreanu ja to tego Triple H bardzo nie lubię, przeszkadzał CM Punkowi z jego kolegą z the kliq

0


Co on robi na tym x? Chce zachować kayfabe czy coś nie tak z głowo u niego? @lucas/catalan

1

Lepiej kibicować Barcelona niż Real Madryt @mekston

0

@Bocheno1 ja jestem największym zaśmieciaczem Rambli

0

@Barclonismo bo Fraxiom są dobrzy, ale Axiom słabszy od kolegi

2

@PatrychoO szkoda że większego buczenia nie dostał za to, on zawsze musi obrażać ludzi nawet Hitmana obrażał

1

Jutro będzie 5 lat jak rzuciłem alkohol. Szacunek

0

@negreanu bo Styles i Punk to jedynie którzy daliby sobie radę w życiu bez WWE. Drew by sobie nie dał

1

@PatrychoO Drew był spoko ale mu odwaliło i Punka wyzywa.

0

@mordini123 dziś będzie dramat ale trudno

1

WWE w Barcelonie = jazda jazda tylko CM Punk @PatrychoO

0

@takisobiektos zgłoszone

0

@D10SLEO dramat to tak jakby Cristiano nie pobił rekordu goli wszechczasów bo strzelił mniej. Niemożliwe

0

@FcPortoFan1999 nawet 0 kili zrobiłem raz a zagraliśmy fula, ale kiedyś to e sportowców robiłem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?