Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@macio_944 haha u mnie dwa kebaby popite półlitrem
0
@Encore Garfield to Spiderman. @Encore co ty wygadujesz
2
@Kapitan hawk ja kibicuję żeby Alvarez odpadł i przegrał mecz jazda
0
@blakkudium za pietnastaka. Cenzus wieku jest dramat..
3
@Adran360 tak tak tak
0
@July_6_BcN ja jestem tu najmądrzejszy.
0
Głosuj na Mentzena, to jest Plan. Nawet lewicowa ciotka będzie na niego głosować.
1
@Czajka90 pod żadnym pozorem nie grajcie na Mendego. On jest świetny
1
Arsenal ty będziesz grać z Realem Madryt w Liga mistrzów.
0
Piłkarz który nigdy nie zdobędzie złotej piłki =
1
Ten mecz to z dużego deszczu mała chmura. @mekston
1
@mekston ja właśnie uważam że Yamal będzie kiedyś drugi w historii
1
@lucas/catalan ja bym chętnie zobaczył Ospreay vs Rollins. Największy ego match od Hogan vs Shawn Michaels
2
Piłkarz na którego jesteś zły ale chciałbyś go w twoim ulubionym klubie?
1
Raphinha vs Dembele once in a lifetime match. Będzie się działo @mekston @PatrychoO
0
@Encore Vitinha czy Bruno kto jest lepszym piłkarzem w byciu lepszym?
0
@negreanu ja to tego Triple H bardzo nie lubię, przeszkadzał CM Punkowi z jego kolegą z the kliq
0
Co on robi na tym x? Chce zachować kayfabe czy coś nie tak z głowo u niego? @lucas/catalan
1
Lepiej kibicować Barcelona niż Real Madryt @mekston
0
@Bocheno1 ja jestem największym zaśmieciaczem Rambli
0
@Barclonismo bo Fraxiom są dobrzy, ale Axiom słabszy od kolegi
2
@PatrychoO szkoda że większego buczenia nie dostał za to, on zawsze musi obrażać ludzi nawet Hitmana obrażał
1
Jutro będzie 5 lat jak rzuciłem alkohol. Szacunek
0
@negreanu bo Styles i Punk to jedynie którzy daliby sobie radę w życiu bez WWE. Drew by sobie nie dał
1
@PatrychoO Drew był spoko ale mu odwaliło i Punka wyzywa.
0
@mordini123 dziś będzie dramat ale trudno
1
WWE w Barcelonie = jazda jazda tylko CM Punk @PatrychoO
0
@takisobiektos zgłoszone
0
@D10SLEO dramat to tak jakby Cristiano nie pobił rekordu goli wszechczasów bo strzelił mniej. Niemożliwe
0
@FcPortoFan1999 nawet 0 kili zrobiłem raz a zagraliśmy fula, ale kiedyś to e sportowców robiłem.