3

Jutro będę oglądał cały dzień najmądrzejsze wypowiedzi Mentzena. Będzie ciekawie. W sobotę będzie 10 godzin słuchania wypowiedzi Trzaskowskiego, w niedzielę 10 godzin wypowiedzi Zandberga. Trzeba się przygotować jakoś na wybory

0

@Kgorecki2500 hahaha widać że użytkownik tv. Można jeszcze legalnie zremisować. Ale trzeba wygrać karne lub dogrywkę. Dramat. Zobacz jak wyjaśniłem TV knowledge @mekston

1

Jeśli Barcelona to wygra, to zagra w finale..

2

@blakkudium on chyba jest piłkarzem Barcelony, albo odszedł juz

2

Piłka nożna wygrywa @mekston

0

@Kondziubarca 0-0 jest. Ja oglądam mecze to wien

0

Wszyscy kibicujemy piłkarzom jazda jazda

5

Barcelona gola @mekston

0

Za pisanie na Rambli po pijaku powinien być ban

0

@Czajka90 12 to ty miejsce zajmiesz w następnym sezonie jak Guardiola i Amorim się ogarną. Dramat

0

@mekston do Ciebie mówię Mekston

3

@gumaz Za miesiąc mam 22 urodziny nigdy w życiu kieliszka nie wypiłem. @Encore może zaświadczyć

2

@July_6_BcN mogę na Ciebie mówić Król Julian 3 Nowozelandczyk? @mekston

0

@D10SLEO pieniądze. Język polski. Dramat

0

@Eklerek on nie gra w United @mekston nawet @Encore z tv takie informacje wyciągnie

0

O co chodzi że podczas spotkania ze mną, dziewczyna zaczyna krzyczeć Messi?

2

Dzisiaj znowu trzeba kibicować Madrytowi. Żeby przegrał @mekston

1

Będzie trzeba wygrać w finale w gran Derbi. Będzie się działo

0

Koniec liga mistrzów już wygrana, szkoda. Dramat @mekston

3

Trzeba się przygotować przed wyborami. Jutro przez 10 godzin słucham wypowiedzi Mentzena i notatki robię

5

Dramat @mekston to koniec ligi mistrzów

4

@Encore nawet nie mam zamiaru tego zgłaszać @mekston będzie napisany list otwarty do Elementa z prośbą o perma bana.

0

@Encore wstyd i hańba, nikogo to nie obchodzi. liczy się kadra i tyle w temacie

1

Turniej 2022 był uczciwy, wygrał lepszy

2

@PatrychoO zgłoszone

5

Kibicujemy wszyscy Realowi Madryt dziś, ażeby odpadł. @Kapitan hawk

1

Świat gdzie są sami mężczyźni. Tak czy nie?

1

@Jakchcesz no i zgłoszone jesteś za kibicowanie dla wroga

2

@Encore Żeby Cię zgłosić

2

@Lionel_Messi10 rację miał że Lionel Messi to najlepszy piłkarz w historii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?