Popitek12
Dołączył/a: czerwiec 2018
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jutro będę oglądał cały dzień najmądrzejsze wypowiedzi Mentzena. Będzie ciekawie. W sobotę będzie 10 godzin słuchania wypowiedzi Trzaskowskiego, w niedzielę 10 godzin wypowiedzi Zandberga. Trzeba się przygotować jakoś na wybory
0
@Kgorecki2500 hahaha widać że użytkownik tv. Można jeszcze legalnie zremisować. Ale trzeba wygrać karne lub dogrywkę. Dramat. Zobacz jak wyjaśniłem TV knowledge @mekston
1
Jeśli Barcelona to wygra, to zagra w finale..
2
@blakkudium on chyba jest piłkarzem Barcelony, albo odszedł juz
2
Piłka nożna wygrywa @mekston
0
@Kondziubarca 0-0 jest. Ja oglądam mecze to wien
0
Wszyscy kibicujemy piłkarzom jazda jazda
5
Barcelona gola @mekston
0
Za pisanie na Rambli po pijaku powinien być ban
0
@Czajka90 12 to ty miejsce zajmiesz w następnym sezonie jak Guardiola i Amorim się ogarną. Dramat
0
@mekston do Ciebie mówię Mekston
3
@gumaz Za miesiąc mam 22 urodziny nigdy w życiu kieliszka nie wypiłem. @Encore może zaświadczyć
2
@July_6_BcN mogę na Ciebie mówić Król Julian 3 Nowozelandczyk? @mekston
0
@D10SLEO pieniądze. Język polski. Dramat
0
@Eklerek on nie gra w United @mekston nawet @Encore z tv takie informacje wyciągnie
0
O co chodzi że podczas spotkania ze mną, dziewczyna zaczyna krzyczeć Messi?
2
Dzisiaj znowu trzeba kibicować Madrytowi. Żeby przegrał @mekston
1
Będzie trzeba wygrać w finale w gran Derbi. Będzie się działo
0
Koniec liga mistrzów już wygrana, szkoda. Dramat @mekston
3
Trzeba się przygotować przed wyborami. Jutro przez 10 godzin słucham wypowiedzi Mentzena i notatki robię
5
Dramat @mekston to koniec ligi mistrzów
4
@Encore nawet nie mam zamiaru tego zgłaszać @mekston będzie napisany list otwarty do Elementa z prośbą o perma bana.
0
@Encore wstyd i hańba, nikogo to nie obchodzi. liczy się kadra i tyle w temacie
1
Turniej 2022 był uczciwy, wygrał lepszy
2
@PatrychoO zgłoszone
5
Kibicujemy wszyscy Realowi Madryt dziś, ażeby odpadł. @Kapitan hawk
1
Świat gdzie są sami mężczyźni. Tak czy nie?
1
@Jakchcesz no i zgłoszone jesteś za kibicowanie dla wroga
2
@Encore Żeby Cię zgłosić
2
@Lionel_Messi10 rację miał że Lionel Messi to najlepszy piłkarz w historii.